Coronavirus: رانندگان برای دریافت شش ماه اضطراری MOT فرمت

رانندگان نگران گرفتن یک موتور سیکلت به دلیل coronavirus بحران دست شده اند در شش ماه تاخیر.

دولت اعطا کرده است صاحبان خودرو در شش ماه معافیت از MOT تست.

اما آن را نمی خواهد در آمده و تا روز دوشنبه 30 مارس که به معنی وسایل نقلیه به دلیل یک نکته قبل از آن هنوز هم باید آن را.

معافیت “را فعال خدمات حیاتی مانند تحویل به ادامه خط مقدم کارگران برای رسیدن به کار و مردم ضروری غذا و دارو” ،

معافیت اعمال خواهد شد به اتومبیل و موتور سیکلت و وانت اما دولت هشدار داده است که وسایل نقلیه باید در یک roadworthy بیماری است.

گاراژ باز باقی خواهد ماند به صورت اساسی تعمیر کار در حالی که رانندگان را محاکمه صورت اگر آنها رانندگی ناامن وسایل نقلیه.

“ما باید اطمینان حاصل شود کسانی که در خط مقدم کمک به این کشور در مبارزه با COVID19 قادر به انجام این کار گفت:” وزیر حمل و نقل Grant Shapps.

“ایمنی کلید است به همین دلیل است که گاراژ باز باقی خواهد ماند به صورت اساسی تعمیر کار می کنند.”

از نظر قانونی صدا

بخش حمل و نقل گفت: این حرکت نمی رسید هر بیمه ادعا می کند در طول دوره چرا که آنها خواهد شد به طور موثر گسترش MOT گواهی معنی آنها باقی خواهد ماند معتبر برای مقاصد بیمه.

قانون جدید معرفی خواهد شد در 30 مارس هنگامی که آن را به اثر فوری برای 12 ماه.

آن است که معرفی شده و بلافاصله از آنجا که دولت در آن گفت: باید اطمینان حاصل شود مقررات قانونی قبل از آمدن به زور.

این بدان معناست که وجود خواهد داشت یک مشاوره با کلید سازمان قبل از دوشنبه آینده.

اما رانندگان هنوز هم نیاز به وسیله نقلیه خود را آزمایش تا زمانی که این مقررات جدید را به محل می آیند و اگر آنها نیاز به سفر.

اگر کسی قادر به گرفتن یک نکته است که چون آنها خود منزوی بخش حمل و نقل گفت: این کار با بیمه و پلیس برای اطمینان مردم ناعادلانه تنبیه کنید برای چیزهایی که خارج از کنترل خود.

عملی آزمون رانندگی و آزمون سالانه برای کامیون ها اتوبوس ها و مربیان در حال حاضر معلق شده است تا سه ماه.

‘استثنایی’بار

RAC گفت: حرکت مثبت و معنیداری اگر چه رانندگان باید مسئول باقی می ماند.

“ما در استثنایی بار که خواستار استثنایی اقدامات مانند این” یک RAC سخنگوی گفت.

“اما آن را حیاتی هر راننده به خاطر roadworthiness از خود ماشین است که مسئولیت خود را. اگر آنها می دانند که این مشکلات رو یا به احتمال زیاد به شکست آن MOT آنها نباید رانندگی آن است.”

در MOT مراکز در سراسر کشور اقدامات احتیاطی اضافی قرار داده شده اند در محل برای محافظت از مشتریان و کارگران است.

در ملی لاستیک و Autocare مثلا کارکنان به طور معمول پوشیدن محافظ و دستکش مناسب صندلی را پوشش می دهد و با استفاده از كفپوش قبل از کار بر روی مشتریان وسایل نقلیه.

در ضمن تکنسین های کار در رمپ هستند که مناسب با فاصله از هم جدا و مشتریان نیازی به ارتباط برقرار کردن با کارکنان در کارگاه را در فضای باز.

“مشتریان ما درخواست شده است اگر آنها هنوز هم نیاز به MOT وسایل نقلیه خود را و البته آن را حیاتی است که همه چیز را حفظ و نگهداری می شود roadworthy بنابراین امروز اعلام کرد که MOTs خواهد بود معاف برای شش ماه آینده است, خبر خوش برای همه” گفت: Michael بورن مدیر بازاریابی در شرکت است.

“همه ما می دانیم نقش ما برای جلوگیری از گسترش میکروب ها در حالی که نگه داشتن کلید کارگران در جاده و قادر به انجام شغل خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de