Coronavirus: رانندگان برنامه ریزی برای راه رفتن بیشتر به نگه داشتن هوای پاک از مستند – بررسی


انگلیسی رانندگان آماده برای تغییر رفتار خود را به حفظ هوای پاک از مستند و حفاظت از محیط زیست یک نظرسنجی نشان می دهد.

از 20,000 رانندگان نظرسنجی برای AA نیمی از آنها را در راه رفتن بیشتر و 40 درصد در نظر گرفته شده به درایو کمتر است.

چهار و پنج را به برخی از اقدام برای کاهش تاثیر خود را بر کیفیت هوا.

می آید بعد از محققان هشدار داد چشمگیر بهبود کیفیت هوا در هفته های اخیر می تواند به سرعت معکوس به عنوان coronavirus محدودیت سهولت.

و همچنین به عنوان راه رفتن و رانندگی کمتر از یک چهارم از رانندگان گفت: آنها برنامه ریزی شده برای کار از خانه بیشتر یکی دیگر از سه ماهه گفت: آنها خواهد بود پرواز کمتر در حالی که یکی از پنج طرح به چرخه بیشتر.

“ما باید تمام لذت بردم از مزایای تمیز کننده هوا در طول مستند و لذت بخش است که اکثریت قریب به اتفاق رانندگان می خواهید به انجام کمی خود را برای حفظ هوای پاک” گفت: AA جمهور ادموند کینگ.

“پیاده روی و دوچرخه سواری بیشتر همراه با کمتر رانندگی و بیشتر کار از خانه می تواند اثر قابل توجهی در هر دو کاهش تراکم و حفظ هوای پاک.”

در ضمن AA است هشدار به رانندگان در انگلستان – در حال حاضر قادر به رانندگی به مقصد برای ورزش و یا در فضای باز تفریحی – علیه سفر به مقاصد گردشگری این بانک در تعطیلات شنبه.

“رانندگان باید در مورد فکر می کنم آنها تا چه حد نیاز به سفر برای لذت بردن از خارج از منزل بزرگ” آقای شاه گفت.

ترافیک افزایش ترس

دولت انگلستان متعهد شده است £250m برای پیشرفت در دوچرخه سواری و پیاده روی زیرساخت ها و بسیاری از شهرها و شهرستانها در حال حاضر در حال ساخت بیشتر جاده فضای موجود برای عبور و مرور و کسانی که بر روی دوچرخه.

آن است که بخش اول £5bn سرمایه گذاری اعلام کرد در ماه فوریه به بخش حمل و نقل گفت.

اما رسمی مشاوره از وزیر حمل و نقل Grant Shapps به عنوان برخی از مردم شروع به بازگشت به کار است که مردم باید درایو به جای استفاده از حمل و نقل عمومی در هنگام راه رفتن یا دوچرخه سواری است یک گزینه قابل دوام.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

محققان هشدار داد که ترافیک می تواند موج را بر روی جاده ها در یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته است.

آنها دریافتند که کاهش چشمگیری در ترافیک بوده است کلید به 17 درصد کاهش دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای که ثبت شد در اوج coronavirus بحران در اوایل ماه آوریل.

سطح حمل و نقل انتشار گازهای گلخانه ای از جمله وسایل نقلیه و صنعت – کاهش 43% همان قطره از صنعت و تولید برق ترکیب شده است.

در مقابل, کاهش انتشار از حمل و نقل هوایی تنها اختصاص 10 درصد کاهش می دهد.

  • کنار گلهای شکوفه تحت مستند
  • بالا 10 راهنمایی برای مبارزه با تغییر آب و هوا را نشان داد

برای جلوگیری از افزایش ترافیک AA است که اصرار دولت برای پیدا کردن راه حل برای کمک به مردم اطراف در سفر که در آن پیاده روی و دوچرخه سواری یک گزینه نیست.

آن است که تماس های اضطراری در پارک و چرخه سایت به تنظیم شود تا در لبه شهرستانها.

اما این سازمان هشدار می دهد حتی اگر رانندگان می خواهید به عقب بر گردیم در اتومبیل های خود را, آنها ممکن است پیدا کردن آنها آغاز شده و پس از هفته ها از مستند دشوار است.

این گزارش یک چشم انداز مثبت در خرابی پس از محدودیت شده اند کاسته به عنوان بسیاری از وسایل نقلیه در سمت چپ استفاده نشده در طول مستند آغاز شد برای اولین بار.

علت اصلی AA می گوید, تخت باتری.

اگر شما در حال رفتن به درایو آن را توصیه می کند, بررسی فشار تایر روغن و مایع خنک کننده سطوح بالا و مایع شوینده در صورت نیاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de