Coronavirus: خیابان داونینگ را روزانه به روز رسانی در مبارزه با شیوع


دولت برای برگزاری روزانه تلویزیونی در کنفرانس های مطبوعاتی به روز رسانی در مبارزه با coronavirus خیابان داونینگ ،

از دوشنبه بوریس جانسون یا یک وزیر ارشد به آدرس رسانه ها به مردم اطمینان دهد که مطلع هستند در مورد چگونه برای محافظت از خود.

آن را زیر انتقاد از 10 به صورت آشکار عدم شفافیت بیش از برنامه های خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در مجموع 35 نفر فوت کرده اند در انگلستان پس از عقد قرارداد Covid-19.

این می آید به عنوان وزیر بهداشت مت Hancock نشان داد که هر بریتن بیش از سن 70 خواهد بود گفت: “در هفته های آینده” به ماندن در خانه برای مدت طولانی برای محافظت از خود.

سخنگوی دولت گفت: دولت این است که “متعهد” به نگه داشتن مردم مطلع در مورد آنچه در آن است انجام می دهند برای مبارزه با گسترش ویروس و همیشه خواهد بود به رهبری علم را “رو به جلو حق پاسخ در زمان مناسب”.

آقای جانسون میزبان کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه در کنار پروفسور کریس Ersin انگلستان ارشد پزشکی مشاور و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel.

PM و یا یک وزیر ارشد برگزار خواهد شد در هر جلسه و پاسخ به رسانه ها سوالات در حالی که پشتیبانی از طیف وسیعی از پزشکی و علمی کارشناسان هیچ 10 گفت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سخنرانی خود را به رسانه ها اتفاق می افتد و پس از او صندلی اضطراری کبرا جلسه روز دوشنبه بعد از ظهر زمانی که بیشتر تصمیم گیری ساخته شده می تواند در اقدامات برای جلوگیری از گسترش Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

در این جلسه به بحث در مورد “گامهای بعدی” در برنامه های دولت برای محافظت از سالمندان و افراد آسیب پذیر از ویروس و این که آیا تجمع جرم باید ممنوع شود.

در یک تماس تلفنی در روز دوشنبه آقای جانسون را تشویق رهبران G7 سازمان ملل – کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن و ایالات متحده – به سازمان بهداشت جهانی پاسخ و ارائه بودجه و تخصص برای سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن.

قبلا آقای Hancock بی بی سی گفته است که پیشرو تولید کنندگان انگلیسی خواسته شده برای کمک به تولید و حیاتی تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی به کمک یک انتظار افزایش تقاضا.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

هتل ها نیز می تواند تبدیل به موقت بیمارستان و در حالی که دولت شروع مذاکره خصوصی با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای به دست آوردن هزاران نفر از تخت اضافی در بیمارستان های خصوصی.

آقای Hancock گفت: جزئیات قوانین اضطراری به دولت قدرت بیشتر برای مقابله با شیوع بیماری های مشترک خواهد شد در روز سه شنبه.

تعداد تایید UK موارد ویروس رسیده 1,372 با 40,279 مردم تست شده با توجه به آخرین وزارت بهداشت آمار و ارقام.

تقریبا همه از آخرین موارد در انگلستان اما 34 مورد جدید اعلام شد در ولز 32 در اسکاتلند و 11 در ایرلند شمالی.

مردم خود جدا با علائم خفیف ویروس دیگر در حال آزمایش است.

دولت می گوید در آزمون خواهد شد در درجه اول داده می شود:

  • به تمام بیماران نیاز به درمان در بیمارستان به صورت پنومونی سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) و یا یک شبه آنفولانزا بیماری
  • که در آن شیوع رخ داده است در یک مجتمع مسکونی و یا مراقبت از تنظیم به عنوان مثال در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا زندان

در دیگر کلید به روز رسانی:

  • دولت به آزادی های اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره برای افراد مسن در روز دوشنبه – اما آنها هنوز نمی تواند به خواسته خود جدا برای مدت طولانی
  • 14 بیمارانی که مرگ و میر اعلام شد و در روز یکشنبه بودند بین سن 59 و 94 و تمام شرایط بهداشتی اساسی NHS انگلستان گفت.
  • بازنشسته افسر پلیس نیک Matthews, 59, از نیلسی در نزدیکی بریستول شد و پس از فوت پس از ابتلا به ویروس. همسر او مریم ادای احترام به او در Facebook به عنوان “روح” و “بهترین دوست”
  • قدیمی ویک تبدیل شده است برای اولین بار شناخته شده تئاتر به انصراف از اجرای برنامه به دلیل Covid-19. آن را روز شنبه با اعلام این کشیده دو هفته گذشته از ساموئل بکت Endgame, بازیگران هری پاتر دانیل رادکلیف بازیگر
  • انگلستان صنعت حمل و نقل هوایی ممکن است زنده ماندن این بیماری همه گیر کوروناویروس بدون اضطراری حمایت مالی شرکت های هواپیمایی هشدار داده اند که آنها آماده برای نوشتن به نخست وزیر
  • به وزارت امور خارجه توصیه می شود در برابر همه اما ضروری سفر به اسپانیا پس از دولت وجود دارد اعلام محدودیت های اضطراری
  • همان توصیه های صادر شده توسط وزارت امور خارجه برای ما موثر از صبح روز سه شنبه پس از رئیس جمهور تهمت تصمیم به گسترش یک سفر اروپایی ممنوعیت شامل انگلستان
  • دولت در مذاکرات با راه آهن کارفرمایان برای قرار دادن اقدامات اضطراری در محل برای مقابله با کاهش تعداد مسافر در میان شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im