Coronavirus: انتظار نداریم که تغییرات به انگلستان مستند این هفته – دومینیک Raab

دولت انتظار ندارد به ایجاد تغییرات به کروناویروس مستند محدودیت های این هفته دومینیک Raab گفته است.

وزیر امور خارجه بریتانیا گفت بریتانیا طرح “کار” است که “ما هنوز نمی گذشت اوج این ویروس”.

“این را ما آمده اند بیش از حد از دست بیش از حد بسیاری از عزیزان و قربانی کردن بیش از حد به سهولت است,” او گفت:.

آن را به عنوان دولت گفت که ممکن است آن را تغییر دهید مشاوره در مورد استفاده از ماسک صورت.

  • خواهد ماسک صورت جدید تبدیل هنجار ؟

انگلستان مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel گفت: روزانه در خیابان داونینگ اخبار کنفرانس مداوم بررسی شد و با توجه به راهنمایی در مورد اینکه آیا مردم باید پوشیدن ماسک.

پرسیده شده توسط BBC David Shukman که آیا دولت می تواند آن را تغییر دهید مشاوره به انگلیسی عمومی در پوشیدن ماسک صورت در حالی که در خارج از آقا پاتریک گفت که اگر شواهد پشتیبانی آن هدایت می تواند تغییر کند.

او افزود که دولت در حال حاضر دیده می شود “بیشتر قانع کننده” داده ها نشان می دهد ماسک می تواند به توقف یک فرد عبور از این ویروس را به شخص دیگری به جای جلوگیری از آنها را از ابتلا به آن است.

سازمان بهداشت جهانی گفت: این مورد باقی مانده است که ماسک های پزشکی باید این سایت متعلق به بهداشت و درمان کارگران و نه عموم مردم.

آقای Raab – که ایستاده است در صورت نخست وزیر بوریس جانسون به عنوان بهبود او از coronavirus – گفت: نشست علمی مشاوران را به نقد و بررسی شواهد مربوط به زمان مستند محدودیت های این هفته است.

“ما انتظار نداریم که برای ایجاد هر گونه تغییرات به اقدامات در حال حاضر در محل که در آن نقطه و ما نمی خواهد تا زمانی که ما با اعتماد به نفس, اعتماد به نفس که ما در واقع می تواند که هر گونه تغییرات را می توان با خیال راحت ساخته شده,” او گفت:.

او گفت: در کنفرانس خبری که کاهش محدودیت خیلی زود خواهد “خطر موج دوم” از عفونت.

و در پاسخ به ادعای دولت فاقد یک استراتژی خروج آقای Raab گفت که “مهم است که ما را نه چشم ما کردن توپ و یا عمومی تمرکز” اجتماعی فاصله گرفته است.

تعداد مرگ و میر در انگلستان بیمارستان ها افزایش یافته است به 11,329 – تا 717 پس از یکشنبه.

وزارت بهداشت گفت: بیشتر 4,342 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از 09:00 BST در روز دوشنبه.

باید افراد سالم پوشیدن ماسک صورت?

آن را تبدیل به یک احسان مسئله در این همه گیر و دولت بریتانیا مشاور ارشد علمی آقا پاتریک blue palace hotel گفت: این کشور موضع آن در حال بررسی است.

تا کنون بریتانیا توصیه کرده است در برابر استفاده از ماسک های صورت توسط عموم.

وجود دارد باقی می ماند نگرانی که با پوشیدن یکی می دهد و مردم از امنیت کاذب که منجر به آنها را به انجام اقدامات دیگر از قبیل شستن دست ها.

اما ایالات متحده تغییر ذهن خود را و توصیه می کند که حتی افراد سالم انجام دهید آنها را می پوشند.

که تغییر در بخش با توجه به علم نشان مردم عفونی برای یک روز قبل از آنها شروع به نشان دادن علائم.

سازمان بهداشت جهانی فرستاده ویژه در coronavirus, Dr David Nabarro گفت که او فکر پوشیدن ماسک صورت خواهد تبدیل به “هنجار”.

او گفت: اولویت بود مراقبت های بهداشتی کارگران و سپس برای افرادی که به این بیماری به حداقل رساندن خطر از گسترش آن است.

اما در آینده او می تواند دیدن ماسک صورت بودن توصیه می شود برای افرادی که نمی توانند به لحاظ اجتماعی فاصله در شغل خود مانند آرایشگری و سپس در نهایت همه.

پروفسور کریس Ersin دولت بریتانیا ارشد پزشکی, مشاور گفت: در این جلسه که 92 مراقبت از خانه در انگلستان تا به حال شناسایی شیوع کروناویروس در آخرین روز تنهایی.

“به طور کلی در 24 ساعت گذشته وجود دارد 92 مراقبت از خانه که در آن شیوع شناسایی شده است,” او گفت:. “اگر شیوع مشکوک به مقامات بهداشت عمومی را در به انجام آزمایش برای بررسی اگر شیوع صورت گرفته است.”

پروفسور Ersin افزود: “یکی از چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که به گسترش میزان تست از مردم در مراقبت از خانه به عنوان توانایی برای تست رمپ تا بیش از چند هفته آینده.

“از آنجا که به وضوح مراقبت از خانه در یکی از مناطق که در آن وجود دارد تعداد زیادی از مردم آسیب پذیر است و یک منطقه از خطر و در نتیجه ما بسیار دوست داریم که خیلی بیشتر آزمایش های گسترده ای که در محیط”.

آن را پس از 13 ساکنان یکی 72-تخت مراقبت در منزل در شهرستان دورهام درگذشت پس از نمایش علائم کروناویروس.

در تحولات دیگر:

  • شش هفته تحت درمان در بیمارستان برای coronavirus
  • یک NHS رهبر گفت: خدمات عرضه پزشکی لباسهای بود “دست به دهان” در میان سوالات بیش از عرضه تجهیزات حفاظت فردی
  • اداره پست یافته بپرسید یک دوست طرح پس هر کسی که نمی تواند خانه را ترک ممکن است اجازه یک فرد مورد اعتماد برای برداشت پول نقد برای آنها
  • سردخانه تامین کنندگان گفته اند BBC News آنها هیچ سهام استاندارد کیسه های بدن به سمت چپ برای فروش سرزنش انباشت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برای کمبود
  • نزدیک به 200 نفر از اعضای نیروهای مسلح در حال اعزام به کمک آمبولانس کارکنان مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس
  • حدود 12 درصد از آتش نشانان و اتاق کنترل کارکنان در برخی از مناطق خود منزوی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس می گوید: آتش نشانان’ union. آتش گردان اتحادیه از سوی دولت برای ارائه فوری coronavirus تست از اعضای خود را به طوری که آنها می توانید از بازگشت به کار

آیا شما شده است متاثر از coronavirus? لطفا با به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

  • WhatsApp: +44 7756 165803
  • صدای جیر جیر: @BBC_HaveYourSay
  • لطفا ما شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de