Coronavirus: Dominic کامینگز “ساخته شده دوم مستند سفر’


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

نخست وزیر رئیس aide Dominic کامینگز رو تازه اتهامات که او مستند نقض قوانین.

او و دولت گفته ها و عمل “منطقی و قانونی” توسط رانندگی را از لندن به شهرستان دورهام در حالی که همسر خود را به حال علائم کروناویروس.

اما ناظر و یکشنبه آینه در حال حاضر گزارش های او دیده می شد بار دوم در شمال شرق پس از دوره نقاهت بعد از خود Covid-19 علائم و بازگشت به کار در لندن است.

شماره 10 گفت: داستان “نادرست”.

وزیران گفت که آقای کامینگز و همسر خود را انتخاب کرده و به خود منزوی در یک ملک مجاور به دیگر اعضای خانواده در مورد آنها نیاز به کمک با مراقبت از کودکان.

صحبت با خبرنگاران در خارج از خانه خود در لندن در روز شنبه او گفت که او نمی خواهد استعفا و انجام داده بود که “درست” با سفر 260 کیلومتر با همسر و پسر جوان به نزدیکی بستگان که او توسعه Covid-19 علائم.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps توجیه مشاور سفر گفت: “در آنجا ماند و در همان محل” و به دنبال حمایت از مهد کودک.

اما ناظر و یکشنبه آینه گفت: شاهدان گزارش دیدن آقای کامینگز در برنرد کسل بیش از 25 مایل از دورهام در 12 آوریل.

در 14 مارس او دیده می شد پشت در محل کار در لندن است. با توجه به مقالات او دیده می شد دوباره در Houghall جنگل نزدیک دورهام در 19 آوریل.

آقای کامینگز است و در عین حال برای پاسخ به ادعاهای جدید.

  • که دومینیک کامینگز?
  • چه اجتماعی فاصله و خود انزوا قوانین ؟

داستان Mr کامینگز ” سفر به دورهام در ابتدا در ظاهر نگهبان و روزانه آینه در شب جمعه است.

در پاسخ به تازه ادعا می کند در روزنامه ها’ یکشنبه, نشریات, خیابان داونینگ گفت: “دیروز آینه و نگهبان نوشت نادرست داستان در مورد آقای Cummings.

“امروز آنها در حال نوشتن مطلب نادرست داستان از جمله ادعا می کند که آقای کامینگز بازگشت به دورهام پس از بازگشت به کار در خیابان داونینگ در 14 مارس.

“ما نمی خواهد اتلاف وقت ما پاسخ دادن به یک جریان غلط در مورد اتهامات آقای کامینگز از مبارزه در روزنامه ها.”

احزاب مخالف تمدید تماس های خود را برای نخست وزیر مشاور بروید.

SNP را ایان Blackford گفت: آقای کامینگز “به ترک” در حالی که اقدام لیبرال دموکرات رهبر آقا اد دیوی گفت BBC Radio 5 Live: “اگر Dominic کامینگز شده است اخراج فردا من فکر می کنم نخست وزیر قضاوت در شک و تردید جدی است.”

دولت توصیه شده بود برای مردم به ماندن در خانه در طول هفته اول مستند. خود انزوا در خانه همچنان توصیه برای کسانی که با علائم کروناویروس.

با این حال وزیران ارائه شده و حمایت خود را به آقای کامینگز پیش از آن در روز با دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove tweeting: “مراقبت از خود و همسر و فرزند جرم نیست.”

انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی دکتر جنی Harries همچنین گفت: همه به سلامت هدایت می شود با “عقل سلیم”.

اما پس از گزارش تازه در مورد اتهام دوم سفر خود به شهرستان دورهام یک کار منبع گفت: “اگر این آخرین آیات درست است چرا بر روی زمین شد کابینه وزیران ارسال این بعد از ظهر به دفاع از دومینیک کامینگز?”

قبل از اتهامات هر دو کار و SNP گفت: آقای کامینگز مسخره دولت توصیه خود و به نام برای یک درخواست فوری خود را به انجام.

این می آید به عنوان دولت اعلام کرد 282 بیشتر مردم مرده بود با کروناویروس از جمعه در سراسر تمام تنظیمات آوردن مجموع به 36,675.

هنگامی که با نزدیک شدن خبرنگاران در خارج از خانه خود در روز شنبه آقای کامینگز گفت: “رفتار منطقی و قانونی” وقتی پرسیده شد که در مورد سفر از لندن به دورهام صورت گرفت که در اواخر ماه مارس است.

پرسید که آیا آن را خوب نگاه او گفت: “کسی که درباره خوب به نظر می رسد ؟ این یک سوال از انجام کار درست. آن را در مورد آنچه شما بچه ها فکر می کنم.”

او بعد از پاسخ به این پرسش خبرنگاران که آیا او خواهد نظر خود را در موقعیت او گفت: “واضح است که نه.”

“شما احتمالا همه چیز در مورد به عنوان حق در مورد آن به شما در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا: آیا شما به یاد داشته باشید که حق شما تمام شد در مورد این که” او اضافه شده است.

ساعت پشتیبانی

آقای کامینگز مغز متفکر 2016 رای ترک مبارزات قبل از اینکه ساخته شده و نخست وزیر بوریس جانسون رئیس مشاور سیاسی.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: نخست وزیر – که اظهار نظر تا کنون – تا به حال “اعتماد به نفس کامل” در Mr کامینگز زیر تماس از SNP و اسکاتلند حزب کارگر برای او به ترک و یا اخراج می شود.

یک بیانیه خیابان داونینگ پیشتر در روز دوشنبه را تکذیب کرد که پلیس صحبت کرد و به آقای کامینگز و یا خانواده اش پس از نگهبان و آینه روزانه روزنامه های اولین گزارش مشاور دیده شده است در نزدیکی خانه پدر و مادر در دورهام.

این مقاله به نقل از پلیس گفت: آنها صحبت کرده و به یک خانواده در دورهام در 31 مارس.

در یک به روز رسانی بیانیه دورهام پلیس گفت: ماموران آموخته از سفر خود در 31 مارس صحبت کرد و به آقای کامینگز’ پدر روز بعد.

“در طول این گفتگو آقای کامینگز پدر’ تایید کرد که در حال سفر با خانواده خود از لندن به شمال شرق و از خود جدا در بخشی از اموال.

“دورهام پاسبانان تلقی می شود که هیچ اقدام دیگری لازم بود. افسر آیا ارائه مشاوره در رابطه با مسائل امنیتی” بیانیه ای از نیروی انتظامی گفت.

دورهام پلیس و جرم و جنایت کمیسر استیو سفید گفته “اکثر غیر عاقلانه” برای آقای کامینگز به سفر “با توجه به تمام اخلاق” از دولت را هدایت کند.

  • سلامت روان هفته آگاهی: این نشان می دهد درخشان نور در حالت عاطفی ما
  • CORONAVIRUS ویژه: “علم هرگز نقل مکان کرد تا به سرعت”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de