پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این خیریه اجرا می شود که ملی domestic abuse helpline تا به حال ده برابر افزایش بازدیدکننده داشته است به وب سایت خود را در دو هفته گذشته.

پناه گفت: تعداد “مشخصی دوباره به طور قابل توجهی” پس از آن شروع به ضبط افزایش طول مستند.

این موسسه خیریه گفت: این مستند به خودی خود نمی تواند باعث سوء استفاده داخلی اما “می تواند بدتر از قبل موجود در رفتارهای توهین آمیز شریک”.

پلیس آمار و ارقام نشان می دهد گسترده منطقه ای تنوع در تماس ها در مورد سوء استفاده.

ترس است که شرایط اجتماعی ایجاد شده توسط coronavirus مستند می تواند منجر به افزایش استفاده داخلی به دولت منجر به افزایش بودجه برای خدمات توسط £76m.

پناه گفته است که طی سه هفته متوالی را ثبت 66 درصد افزایش در تماس به خط تلفن و ثبت 957% افزایش ترافیک وب سایت بیش از دو هفته گذشته.

ساندرا هرلی, مدیر اجرایی پناه گفت: زندگی زنان مبتلا به سوء استفاده داخلی بستگی به خط تلفن و وب سایت است که اجازه می دهد تا آنها را به درخواست یک زمان امن به تماس گرفته شود.

“مطلق تعداد زنان به دنبال پشتیبانی متخصص نشان می دهد که چقدر حیاتی پناه خدمات هستند,” او اضافه شده است.

داده ها از 41 نیروهای پلیس انگلستان منتشر شد به بی بی سی تحت قوانین مربوط به آزادی اطلاعات نشان می دهد 19 ثبت تماس بیشتر مورد استفاده داخلی در مارس سال 2020 در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته در حالی که 22 ثبت قرار می گیرند.

این رقم تنها شامل اولین هفته از مستند اعلام کرد در 23 مارس.

Suffolk پلیس دریافت 1,114 تماس در ماه مارس سال 2020 58 درصد در 703 در ماه مشابه سال گذشته است.

با این حال نیروی بی بی سی گفت این افزایش با توجه به تغییرات اخیر در راه این رکورد داخلی ،

در بیانیه ای Suffolk پلیس گفت: “قبلا ما را ضبط آشکار داخلی حادثه به عنوان یک داخلی اما در جایی که برای مثال یک حمله گزارش شد و آن را آشکار داخلی مربوط به حادثه ممکن است بسته شده اند و بدون داخلی برچسب اضافه شده است.

“اصلاح ما ساخته شده در ماه ژانویه در حال حاضر می بیند کسانی که کمتر آشکار گزارش نیز برچسب گذاشته شده توسط عنوان حوادث داخلی.”

خشونت تماس به 999 و 111

نیروهای پلیس با بیشترین درصد افزایش تماس در ماه مارس سال 2020 در مقایسه با ماه مارس 2019

استفاده داخلی مشاور کلر واکر گفت که این اختلاف باعث شد تا حدودی با برخی از نیروهای پلیس در عدم به رسمیت شناختن سرکوبگر کنترل به عنوان یک شکل از سوء استفاده.

سرکوبگر کنترل شد که یک جرم جنایی در سال 2015 می تواند شامل آزار دهنده با استفاده از روش غیر خشونت آمیز از قبیل تهدید و تحقیر به محروم کردن خود قربانی از استقلال و تنظیم روزمره خود رفتار.

خانم واکر گفت: “پلیس ضبط استفاده داخلی به اشتباه – من می دانم که آنها را از خواندن سیاهههای مربوط به خود و… نام تماس و مانند آن وارد نشده اید و به عنوان استفاده داخلی.”

خشونت تماس به 999 و 111

نیروهای پلیس با بیشترین درصد کاهش تماس در ماه مارس سال 2020 در مقایسه با ماه مارس 2019

Nottinghamshire پلیس دیدم بزرگترین متناسب در سال در سال قطره با 1,824 تماس در مارس 2019 و 1,161 در مربوط به ماه در سال 2020 سقوط 36%.

معاون پاسبان لوییزا Rolfe که پولیس ملی روسای شورای رهبری برای استفاده داخلی گفت: نیروهای در سراسر کشور “انجام بسیاری از فعال و نوآورانه کار می کنند”.

“بسیاری از جرم و جنایت دیگر به طور چشمگیری کاهش یافته در حالی که استفاده داخلی مانده است در یک سطح است که ما انتظار می رود,” او گفت:.

“دشوار است در این مرحله به طور کامل ارزیابی این که آیا این موج تقاضا برای کمک رانده شيوع خشونت خانگی در جوامع و یا با افزایش آگاهی و ارتباطات و یا عوامل دیگر.

“این می تواند حداقل بخشی از این واقعیت است که کمک به ارائه طیف بسیار گسترده تر از خدمات از پلیس است که با تمرکز بر حفاظت و دادستان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی