Coronavirus: داخلی سوء استفاده از قربانیان هنوز هم مجاز به ترک خانه’

داخلی قربانیان سوء استفاده مجاز به ترک خانه به دنبال کمک در پناهگاه با وجود قوانین برای جلوگیری از coronavirus, پخش كردن, دبیر خانه گفته است.

نوشتن پست در روز یکشنبه Priti پاتل گفت: زمان محدودیت گفتن مردم به ماندن در خانه هستند و حتی سخت تر برای افرادی که “خانه است و نه پناهگاه امن باید آن را”.

او همچنین گفت: معتادان: “شما نمی توانید به دور خود را با جنایات است.”

می آید بعد از پلیس هشدار داد که قوانین جدید را قربانیان آسیب پذیر تر است.

فعالان نیز هشدار داده است که در جای دیگر در جهان استفاده داخلی در حال حاضر افزایش یافته است که بیشتر افراد در معرض خطر سوء استفاده از آنها مجبور به ماندن در خانه با معتادان خود را با توجه به همه گیر.

“من می دانم که دستورالعمل های لازم در مورد اجتماعی فاصله و خود انزوا ممکن است ترک قربانیان جرم پنهان مانند خشونت خانگی و سوء استفاده جنسی از احساس به خصوص منزوی و آسیب پذیر و در معرض” گفت: خانم پاتل در ستون روزنامه.

“اما پیام من به هر قربانی بالقوه ساده است: ما را فراموش کرده اند که شما و ما به شما اجازه نمی کردن.

“و پیام من به هر مجرم است به همان اندازه به عنوان ساده است: شما نمی توانید به دور خود را با جنایات است.”

او گفت: دولت حمایت از قربانیان و گفت آن را داده است £1.6 میلیارد دلار به شوراهای محلی برای کمک به کسانی که در نیاز و همکاری با موسسات خیریه است.

ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن بود و همچنین ادامه فعالیت او گفت:.

“در حالی که توصیه ما این است به ماندن در خانه هر کسی که در معرض خطر است و یا تجربه استفاده داخلی است که هنوز هم قادر به ترک و پناه. پناهگاه باز باقی می ماند و پلیس را ارائه پشتیبانی به تمام افرادی که مورد آزار قرار گرفته – چه جسمی و یا در غیر این صورت,” او اضافه شده است.

در دولت جدید اقدامات همه گفته شده است به ماندن در خانه و تنها ترک خانه برای چهار دلیل: برای خرید نیازهای اساسی ورزش هر نیاز پزشکی و رفت و آمد به محل کار اگر شما از خانه کار می کند.

اما “بی سابقه” اقدامات می تواند منجر به بیشتر مردم و پیدا کردن خود را در حال قربانیان سوء استفاده های داخلی Leicestershire, پلیس هشدار داد اوایل این هفته.

نیروی بهداشت گفت: نگرانی و زیان کار نیز ممکن است اضافه کردن فشار باعث برخی از مردم را به تجربه سوء استفاده برای اولین بار.

حدود 1.6 میلیون زنان و 786,000 مردان با تجربه استفاده داخلی در انگلستان و ولز در ماه مارس 2019 با توجه به دفتر آمار ملی.

و در سال 2018, 173 نفر کشته در خشونت های مربوط به قتل با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط بی بی سی از 43 نیروهای پلیس در سراسر انگلستان است.

و خیریه پناه گفت: کارکنان بودند “کار دور ساعت” به مطمئن شوید که خدمات خود باز مانده است.

آن را صادر شده و برخی از راهنمایی به افرادی که در معرض خطر هستند از جمله نگه داشتن تلفن همراه خود را شارژ و با شما و اگر شریک می شود خشونت سعی کنید برای جلوگیری از آشپزخانه و گاراژ و یا در هر نقطه که ممکن است بالقوه سلاح.

  • پنج راه coronavirus مؤثر است زنان در آسیا
  • سوء استفاده از قربانیان بسیار آسیب پذیر ” با توجه به کروناویروس

خانم پاتل همچنین گفت که از آنجا که مدارس تعطیل شد “میلیون ها نفر از کودکان در حال صرف زمان بیشتری آنلاین از آنها در غیر این صورت می شده اند و حتی ممکن است بیشتر در معرض خطر شکارچیان آنلاین”.

او گفت: دولت با همکاری با موسسات خیریه و مدارس و اجرای قانون برای اطمینان از پدر و مادر و بچه ها می دانند که چگونه به ماندن آنلاین ایمن.

“این کشور دارای یک قلب بزرگ و این دولت نمی خواهد اجازه می دهد تا هر کسی به فراموشی سپرده شود به خصوص کسانی که بیشترین نیاز به حمایت ما,” او اضافه شده است.

خانم پاتل نظرات آمده روز پس از دوشس کورنوال خواست زنان که در حال منزوی در خانه با سوء استفاده شریک به دنبال مشاوره و حمایت از ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن.

Southall, سیاه, خواهر, یک سازمان غیر انتفاعی است که در مبارزات جنسیتی مربوط به خشونت و حزبی سازمان شفقت در سیاست نوشته شده به هتل های زنجیره ای ترغیب آنها به اشغال اتاق های هتل به قربانیان سوء استفاده.

فعالان حقوق در چین می گویند وجود داشته است افزایش موارد خشونت خانگی وجود دارد در حالی که خدمات پشتیبانی در استرالیا گزارش افزایش در coronavirus مربوط به خانواده سوء استفاده به دلیل بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im