Coronavirus: پزشکان اصرار گفتگو در مورد مرگ

مراقبت تسکینی پزشکان اصرار مردم به صحبت در مورد آنچه آنها می خواهم اگر آنها و یا عزیزان خود شد به طور جدی ناخوشی با کوروناویروس.

ما باید به بحث در مورد تمام حالات ممکن – حتی کسانی که ما نه “راحت به بحث در مورد” گفتند.

پزشکان گفت: این ویروس تاکید بر اهمیت این گفتگو.

دستورالعمل های جدید در حال تولید برای مراقبت تسکینی برای Covid-19 بیماران مبتلا به بی بی سی می داند.

دکتر Iain Lawrie, رئيس جمهور از انجمن طب تسکینی از بریتانیا و ایرلند به بی بی سی گفت که مراقبت تسکینی تیم در سراسر کشور مشغول به کار بودند با هم برای ایجاد هدایت.

او گفت: تاثیر این ویروس به احتمال زیاد به تغییر نحوه مراقبت تسکینی خواهد بود تحویل در آینده است.

در حالی که اکثر بیماران مبتلا به Covid-19 خواهد خفیف یا متوسط علائم برای برخی از بیماران مبتلا به این ویروس می تواند تهدید کننده زندگی.

برخی از بیماران که در حال حاضر از درگذشت این ویروس نشده اند در بخش مراقبت های ویژه به عنوان این را نمی خواهد هر گونه اختلاف به نتیجه خود را. در عوض آنها شده اند برای مراقبت در بیمه خدمات درمانی بخش است.

پیشرفته برنامه ریزی مراقبت

“این وسوسه بزرگ هنگامی که شما در حال ترس و البته ما همه ترسم این است که سعی کنید به ذهن شما را به خود بدترین ترس می گوید:” دکتر راشل کلارک نویسنده و متخصص مراقبت تسکینی.

“چرا هر کسی که می خواهید به تامل مرگ و میر خود را در حال حاضر زمانی که هر کس می تواند تهدید ؟ اما دقیقا که عدم اطمینان است که باعث می شود این مهم ترین زمان برای پیشرفته برنامه ریزی مراقبت.”

پیشرفته مراقبت از برنامه ریزی است که یک اصطلاح فنی است اما “واقعا پیشرفته برنامه ریزی مراقبت مقدار به هیچ چیز پیچیده تر از داشتن یک فکر می کنم خود را با نزدیکترین و عزیزترین – در مورد آنچه که موضوع را به شما اگر شما آنقدر بیمار است که شما ممکن است به مرگ”, Dr کلارک گفت.

“آیا شما نوع از کسی که می خواهید برای رفتن به بیمارستان به مراقبت های ویژه و یا آیا شما می خواهید به ماندن در خانه؟,” او اضافه شده است.

“اگر شما لازم نیست که این مکالمات و بدترین اتفاق می افتد آن وحشتناک خواهد بود اگر شما عزیزان به طور ناگهانی بیمار شد و نمی تواند برای خود صحبت می کنند و شما متوجه شما نمی دانم چه مادر را می خواستم – شما را به گفتن “من نمی دانم “” دکتر کلارک می گوید.

“شما ممکن است همیشه به سمت چپ با haunting آزار دهنده ترس است که شما نمی قادر به حمایت از او.

“آیا این مطلب مهم است که این گفتگوها فقط در صورتی که نسبت به پایان رسید تا در وحشت بدانم چه کسی را می خواستم؟”

آدرین Betteley از پشتیبانی سرطان مک میلان گفت: “آن است که هرگز خیلی زود به conservations در مورد پیشبرد برنامه های مراقبت. ما نیاز به تشویق مردم شروع به صحبت کردن در مورد خواسته های خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

راه های جدید کار

Dr Lawrie گفت: coronavirus بحران تاکید بر “عدم تامین مالی” برای مراقبت تسکینی پزشکی است. او گفت که وجود 60 تا پر نشده مشاور مراقبت تسکینی پست در سراسر انگلستان و گفت: تعداد پرستاران متخصص بود “نگرانی”.

او به بی بی سی گفت که مراقبت تسکینی تیم بودند در حال حاضر به دنبال راه های جدید کار به عنوان بحران عمیق تر با استفاده از پشتیبانی تلفنی, FaceTime و اسکایپ.

آنها همچنین به دنبال داروهای جایگزین و مسیرهای دولت از مواد مخدر است که خانواده می تواند اگر بیماران تصمیم گرفت که آنها می خواستند به ماندن در خانه.

او به بی بی سی گفت دستورالعمل جدید بودند که کشیده شده برای این بحران است.

“من فکر می کنم coronavirus بحران می تواند تغییر نحوه مراقبت تسکینی تحویل داده شده است در آینده,” او گفت:.

“Coronavirus بحران تاکید نیاز به این سختی که ما اغلب خاموش چه خواسته های ما هستند آنچه مهم است برای ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im