Coronavirus: پزشکان زندگی در معرض خطر بیش از PPE کمبود می گوید BMA


پزشکان اتحادیه گفت: بسیاری از اعضای آن هنوز هم هنوز هم گرفتن تجهیزات حفاظتی آنها نیاز به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

انجمن پزشکی بریتانیا (BMA) گفت: پزشکان با قرار دادن زندگی خود را در خطر است.

روز جمعه وزیر بهداشت مت Hancock وجود دارد گفت: به اندازه کافی کیت برای هر کس و پرده برداری از یک طرح برای مقابله با کمبود.

انگلستان ثبت یکی دیگر از 980 مرگ و میر بیمارستان آوردن مجموع به 8,958.

که مرگ و میر است که عبارتند از کسانی که جان خود را در مراقبت از خانه و یا جامعه در حال حاضر بیش بدترین روزانه ارقام دیده در ایتالیا و اسپانیا.

اما انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی, جاناتان ون-Tam هشدار داد که “غیر ممکن است می گویند ما به اوج خود رسید” و اضافه کرد که اقدامات این کشور مصرف شد با اجتماعی فاصله مورد نیاز برای ادامه.

در همین حال منابع از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در لندن و یورکشایر در “سطح خطرناکی پایین” با توجه به BMA.

Dr Chaand Nagpaul, BMA شورای صندلی گفت: پزشکان مجبور به گوشه و چهره “قلب شکستن تصمیم گیری” بیش از اینکه برای انجام بدون حفاظت مناسب.

او گفت: “این فوق العاده موقعیت دشوار بود اما در نهایت به دولت مزمن شکست به ما عرضه با تجهیزات مناسب.”

‘منابع گرانبها’

BBC سلامت, ویرایشگر هیو پیم گفت: برخی از بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران می گویند آنها هنوز در تلاش برای دریافت تجهیزات حفاظتی و احساس ناامنی وجود زودتر وعده های دولت است.

خبرنگار ما پرسید: آقای Hancock اگر او با اذعان به برنامه های قبلی کافی نبود.

به وزیر بهداشت پاسخ داد که آن را به حال شده است یک “چالش” اما 742 میلیون قطعه دنده محافظ تحویل داده شده بود تا کنون.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“اما به وضوح وجود دارد یک کار بزرگ پیش رو برای نگه داشتن این جریان و مطمئن شوید که کسانی که به آن نیاز دارید آن را دریافت کنید,” او اضافه شده است.

آقای Hancock همچنین گفت: بعد از ظهر جمعه را در خیابان داونینگ جلسه که تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش و پیش بند – باید مورد استفاده قرار گیرد تنها جایی که آن را بیشتر مورد نیاز است.

“وجود دارد به اندازه کافی PPE به رفتن در اطراف, اما تنها اگر آن را در خط با راهنمایی ما. ما به همه نیاز داریم به درمان PPE مانند منابع گرانبها که در آن است,” او گفت:.

سوزان کارشناسی ارشد ملی مدیر پرستاری سیاست و عمل در کالج سلطنتی پرستاری گفت: میزان PPE تحویل می شود قابل توجه “هنگامی که کارکنان پرستاری جلوگیری از تماس با من به آنچه آنها نیاز به استفاده از در دسترس نیست”.

“تماس هنوز هم از طریق آینده – مردم سنگ شده. آنها دیده می شود همکاران مردن در حال حاضر.”


‘بریتانیا مرگ و میر در میان بالاترین در اروپا’

توسط Philippa Roxby, سلامت, گزارش

هیچ پنهان از این واقعیت است که امروز اعلام 980 جدید انگلستان مرگ و میر پیشی گرفتن از ایتالیا و اسپانیا بدترین روز در طول این بیماری همه گیر.

ایتالیا با کمترین تلفات شد 969; اسپانیا 950.

در حالی که این دو کشور در حال حاضر شاهد مرگ روزانه ارقام پایین آمدن بریتانیا شده اند بسته شدن در از 1000 برای چند روز – و واقعی مرگ و میر است به احتمال زیاد بالاتر پس از مرگ هنوز رتبهدهی نشده است گزارش شده است اضافه شده در.

در عین حال بیمه خدمات درمانی بوده است نه غرق شده در راه است که ایتالیا را در بیمارستان ها به نظر می رسد به خصوص در شمال.

پیام این است که بیمه خدمات درمانی است یدکی ظرفیت و تخت های مراقبت ويژه هنوز رتبهدهی نشده است مورد استفاده قرار گیرد با تشکر از برنامه ریزی و همه تلاش ها برای ماندن در خانه.

حتی یک درخواست از مقامات بهداشتی است که هر کسی با جدی و نگران کننده مشکلات سلامتی از هر نوع باید با بیمه خدمات درمانی به عنوان معمول است.

امید است اکنون که انگلستان اجتماعی فاصله اقدامات همان اثر را به عنوان ایتالیا و اسپانیا مستندات و مرگ و میر خواهد شد شروع به سقوط – نه فقط آهسته – در این هفته آمده است.


در دولت جلسه ارشد پرستاری افسر اموزش مارس ادای احترام به خط مقدم کارکنان که مرده بود پس از عقد قرارداد coronavirus.

“بیمه خدمات درمانی خانواده است و ما احساس می کنیم از دست دادن آنها عمیقا” او گفت:.

به عموم مردم جذاب به ادامه رعایت مستند قوانین او از مردم خواست تا “اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی و محافظت از کارکنان”.

Mr, Hancock, گفت:, گرم, آخر هفته عید پاک خواهد شد “آزمون از عزم و اراده ملت” را به عنوان او به یاد مردم به ماندن در خانه و مقاومت در برابر بازدید از سواحل محلی و یا پارک.

آقای هنکاک به چالش کشیده شد در مورد یک گزارش در خدمات بهداشتی, مجله گفت که او تا به حال شده است عدم رعايت اجتماعی, فاصله, قوانین, خود, برگزاری منظم تماس های تصویری در دفتر کار خود احاطه شده بین 10 و 20 و همکاران.

ارشد بیمه خدمات درمانی رهبران زنگ با بیان این که وزیر بهداشت بود که با ارائه یک مثال بد این گزارش گفت:.

آقای Hancock اصرار داشت که او به دنبال اجتماعی فاصله قوانین در موارد زمانی که او تا به حال برای آمدن به دفتر.

در تحولات دیگر:


چگونه شما را تحت تاثیر قرار شده مسائل مربوط به کروناویروس? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im