Coronavirus: پزشکان در صورت دردناک زندگی-مرگ تصمیمات

پزشکان گفته است که به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش آنها را “دردناک انتخاب” بیش از کسانی را که به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی درمان است.

انجمن پزشکی بریتانیا صادر کرده اخلاقی راهنمایی برای کسانی که مشغول به کار در خط مقدم.

حرفه ای بدن می گوید وجود دارد باید فوری بحث های عمومی در مورد این موضوع در این “بی سابقه تایمز”.

آن را هشدار می دهد که به رغم “تلاش های قهرمانانه” برای افزایش ظرفیت بیمه خدمات درمانی ممکن است غرق شود.

دولت دستور داده است تا هزاران نفر از فن برای کمک به کاهش فشار در بیمارستان ها ناشی از کوروناویروس بحران است.

این همراه با متخصص زندگی-پشتیبانی از دستگاه به نام ECMO (فوق العاده مادی غشاء اکسیژن) خواهد شد مورد نیاز برای بیماران بدحال برای کمک به تنفس و زمانی که ممکن است صرفه جویی در زندگی می کند.

تصمیم می گیرد که چه مراقبت

پزشکان باید به انتخاب های دشوار در مورد درمان خود را در عمل روزمره اما شیوع کروناویروس بدان معنی است که آنها را به زندگی و مرگ تصمیم گیری بیشتر و گاهی اوقات بر اساس ظرفیت و نه تنها نیاز BMA هشدار داده است.

دستورالعمل ها می گویند:

  • همه بیماران باید با توجه دلسوز و اختصاص داده شده به مراقبت های پزشکی از جمله مدیریت علائم و – که در آن بیماران در حال مرگ هستند – بهترین موجود پایان زندگی مراقبت
  • آن است که قانونی و اخلاقی را به اولویت درمان در میان بیماران است. این امر که در آن وجود دارد بیشتر بیماران با نیاز از منابع وجود دارد در دسترس است.

زمانی که منابع بیش از حد کمیاب و انتخاب باید در مورد ساخته شده که برای درمان به پزشکان می خواست به در نظر گرفتن:

  • شدت بیماری های حاد
  • حضور و شدت co-عوارض
  • سستی و یا جایی که از نظر بالینی مربوط به سن

BMA می گوید: مدیران ارشد و پزشکان مجموعه “آستانه” برای ورود به بخش های مراقبت ويژه – مکان های که در آن بیشتر بیمار نیاز به درمان با هواکش.

خود به خود عفونت با کوروناویروس باید تضمین نمی کند اولویت برای درمان آن می گوید.

بیمارانی که “احتمال” مرگ طولانی مدت و یا نیاز به فشرده پشتیبانی بیش از آستانه تعیین شده خواهد بود در نظر گرفته شده برای فشرده درمان. آنها هنوز هم باید دریافت فرم های دیگر از مراقبت های پزشکی می گوید: مشاوره.

دکتر جان Chisholm, صندلی از BMA پزشکی کمیته اخلاق گفت: “عناوین stark: یک ‘سونامی’ از Covid-19 بيمار در حال حرکت به طور اجتنابناپذیری به سمت لندن و بیمارستان و سپس به عنوان بقیه از انگلستان است.

“با وجود تلاش های قهرمانانه برای افزایش عرضه و کاهش تقاضا وجود دارد ممکن است در یک نقطه که در آن همه گیر خواهد شد به سادگی پایمال تخت های مراقبت ويژه پنکه ECMO زندگی-پشتیبانی از.

“همانطور که همه کار را در این می دانم که راهنمایی ضروری آن را به عنوان مانع نمی کند نیاز به آدرس این فوق العاده به چالش کشیدن مسائل اخلاقی.

“راهنمایی می توانید نشان می دهد که چگونه برای ادامه. آن می تواند به توقف انتخاب بودن رحم و یا از بین بردن تصمیم گیرندگان خود را ديسترس اخلاقی.”

وی افزود: “به دنبال به جلو به هفته های آینده اگر انتخاب سخت مورد نیاز ما می دانیم که آنها خواهد بود رقابت. وجود خواهد داشت خشم و درد.

“افرادی که در شرایط عادی دریافت می شدید ممکن است درمان جای داده و تسکین در سفارش به نفع کسانی که با احتمال بیشتری از بهره. هیچ کس می خواهد به این تصمیم اما اگر منابع در حال غرق این تصمیمات باید ساخته شود.”

پزشکی ethicist و وکیل مدافع دانیل Sokol گفت: “در حالی که هدایت برجسته مسائل اخلاقی و معضلات پزشکان روبرو خواهد شد آن را ترک برخی از گیج و شاید نا امید در مورد نحوه اعمال این اصول در عمل است.

“هدایت به رسمیت می شناسد که یک چالش ممکن است که تعداد زیادی از مردم که نیاز به مراقبت های ویژه هستند به احتمال زیاد به همان اندازه مناسب برای آن است.

“اما آن را ندارد به یک پاسخ روشن به چه پزشکان باید انتخاب کنید در میان این گروه بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im