بیمارستان, دکتر گفت: به او گفته شد خود را به ترک اتاق اجاره ای چون او زن مهمانخانه دار شد و ترس او را coronavirus به خانه اش.

یوسف Alsousou کار بین Nuffield ارتوپدی مرکز و بیمارستان جان رادکلیف در آکسفورد.

او شده بود محل سکونت در یک خانه در Headington در روزهای پس از ماه اوت است.

پس از او خواسته شده بود به ترک محل اقامت جراح گفت: او سوار سه ساعت برگشت به خانه و خانواده خود را در Merseyside “تقریبا در اشک”.

‘جایی برای ماندن’

Dr Alsousou گفت: زن مهمانخانه دار در اصل به او 28-روز اطلاع از طریق ایمیل در آخر هفته گذشته بود چرا که او مضطرب ممکن است او را coronavirus به خانه با توجه به دموکراسی محلی گزارش سرویس.

در روز دوشنبه 43 ساله سعی کردم به او اطمینان ویروس بسیار کم خطر به او اما زمانی که او به اتاق خود بازگشت زیر شب او گفته می شود گفت که او می خواست او را به ترک به عنوان به زودی به عنوان او احتمالا می تواند.

جراح افزود: “در آن لحظه من خودم را نمی بینم ماندن در خانه.

“من به خانه رفتم چون من تا به حال هیچ جای دیگری برای اقامت. من سوار تمام راه برگشت از آکسفورد به Wirral تقریبا در اشک است.”

دیگر اعضای ستاد به حال برای کمک به پوشش برخی از Mr Alsousou این تغییرات در حالی که او به جستجو برای یک مکان جدید برای اقامت. او پس از پیدا مسافرخانه در Horspath.

“بانوی, من در حال حاضر اجاره از گفت که او ترجیح می دهند که یک دکتر در خانه در این وضعیت,” او گفت:.

یک سخنگوی دانشگاه آکسفورد بیمارستان NHS Foundation Trust گفت: “NHS انگلستان و بیمه خدمات درمانی بهبود تاسیس یک فرایند سخت کاری کارکنان بیمه خدمات درمانی به تامین اسکان در هتل ها در منطقه فوری خود را اگر آنها متاثر شده اند COVID-19 در برخی از راه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de