جدید کروناویروس قرنطینه قوانین را به اجرا در می آیند در انگلستان نیاز به ورود مسافران از اسپانیا به خود منزوی برای 14 روز. پس چگونه باید گردشگران داخلی در واکنش به تغییرات ؟

مایکل ویلسوناز لیدز به بی بی سی گفت که قوانین جدید برای جلوگیری دوست دختر خود را از قادر بودن به کار و احتمالا در نتیجه هیچ حقوق و دستمزد برای جداسازی دوره است. این زن و شوهر شده اند در سویل در جنوب اسپانیا پس از 19 جولای بازدید از خانواده اش.

آقای ویلسون گفت: او احساس آن را ناعادلانه به اعمال قرنطینه اقدامات بر مردم وارد انگلستان از اسپانیا – با توجه به سطح بالایی از انطباق با کروناویروس اقدامات او نشد و در طول سفر خود.

“ما در سفرهای گاه به گاه از من مشاهده کرده اند 100% مطابق با قوانین قرنطینه” او گفت:. “همه با پوشیدن ماسک نه تکان دادن دست ،

“مردم از ورود به بریتانیا از اسپانیا مطرح به طور قابل توجهی کمتر در معرض خطر به مردم در بریتانیا از 99 درصد از جمعیت نشان می دهد که در مجموع بی اعتنایی به صورت مستند و اجتماعی فاصله گرفته است.”

لغو سورپرایز تولد

لوئیس Stothardاز یورکشایر جنوبی گفت: او تا به حال رزرو تعطیلات به سویل به عنوان یک سورپرایز برای دوست پسر او را در تولد 30 – با توجه به پرواز صبح یکشنبه – اما در حال حاضر احساس می کند که او می تواند سفر.

“من کلید کارگر – من یک معلم هستم و من دوست پسر, دوست, کار تعهدات بنابراین ما نمی توانیم قرنطینه برای 14 روز هنگامی که ما بازگشت,” او گفت:.

“ما نمی توانیم دریافت هر گونه پول و به تغییر شرکت می خواهید دو برابر آنچه من در حال حاضر پرداخت هزینه.

“من بسیار نا امید و ناراحت به عنوان ما در حال بسته بندی شده و آماده برای رفتن.”

یکی از شب های تعطیلات

Dr Andras Szigetiاز Chelmsford, Essex, وارد اسپانیا با شریک زندگی خود را در روز شنبه برای تعطیلات پس از کار در سراسر این مستند به عنوان یک کلید کارگر.

اما سه دقیقه پس از فرود در بندر مالاگا, زن و شوهر دریافت اخبار است که آنها باید خود جدا برای 14 روز پس از بازگشت به انگلستان است.

“پس من هستم خصوصی دکتر و من برنده اصلی نان در خانواده من نمی توانم به خودم اجازه می دهد به از دست دادن نیمی از حقوق ماهانه” دکتر Szigeti گفت.

“بنابراین ما تصمیم به بازگشت به فردا و استفاده از حداقل بخشی از تعطیلات به عنوان قرنطینه.”

  • از کجا می توانم یک خارجی در تعطیلات تابستان امسال ؟
  • از کجا می توانم در حال حاضر در تعطیلات در انگلستان ؟

Dr Szigeti گفت: آنها “ویران” به عنوان سفر به مالاگا بوده و رزرو به عنوان یک جایگزین برای بازدید از خانواده های خود در مجارستان است که تحمیل شرایط ورود برای افراد پس از رسیدن از انگلستان است.

“در حال حاضر ما باید تغییر پروازهای ما برای بار سوم و همه با هم پرداخت £600 برای ما یک شب سفر به آفتاب” او گفت:.

به دام افتاده در انگلستان ؟

کارن جویسزندگی می کند که در آلیکانته اسپانیا است که به دلیل پرواز به گاتویک لندن در روز دوشنبه با دو فرزند نوجوان به دیدار پدر و مادر او.

Ms جویس گفت که او هنوز هم در نظر گرفته شده برای سفر به, چرا که او نمی خواهم نا امید پدر و مادر او هر دو در 70s خود که “تا به حال بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی و احساس جدا شده” در طول بیماری همه گیر.

اما او به نام برای وضوح بیشتر از دولت در مورد قوانین جدید.

“ما تنها در انگلستان برای نه روز پس چگونه این کار می کند,” او گفت:. “من گرفته اند تعطیلات از کار برای رفتن و دیدن پدر و مادرم.

“آیا ما مجاز به بازگشت به کشور ما از اقامت در این 14 روز؟”

‘بیشتر انعطاف پذیر’ سیاست

در ضمن Lesya Liskevychاز ریگت به بی بی سی گفت او بر این باور جدید قرنطینه قوانین باید “انعطاف پذیر بر اساس داده های محلی”.

Ms Liskevych که در حال حاضر در لانزاروته با شوهرش گفت: “موارد [اینجا] بسیار پایین و ماسک ها استفاده می شود و آن را بسیار شلوغ و کاملا قابل کنترل اجتماعی را حفظ فاصله به سواحل و شهرهای مشغول نمی در همه.”

او افزود که آنها تا به حال مواجه می شوند تعداد بسیار کمی از مردم و احساس این منطقه شد و “خطر بسیار پایین تر از نقاط مهم در سرزمین اصلی اسپانیا”.

قرنطینه اقدامات اعمال می شود به کسانی که در بازگشت از سرزمین اصلی اسپانیا جزایر قناری و جزایر بالئارس مانند مایورکا و Ibiza, اما, خارجی, دفتر مشاوره – است که برای انشعابات بیمه مسافرتی – برای جلوگیری از همه اما ضروری سفر به سرزمین اصلی اسپانیا.

مردم در حال حاضر در تعطیلات در اسپانیا است توصیه شده توسط وزارت حمل و نقل به دنبال قوانین محلی در بازگشت به خانه به صورت عادی و بررسی خارجه سفر مشاوره وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی