Coronavirus: دندانپزشکان برای کمک به کارکنان جدید بیمارستان

ارتش از دندانپزشکان این است که آنجا خارج برای پیوستن به خط مقدم مبارزه با Covid-19 بعد از غیر فوری دندانپزشکی را به حالت تعلیق در آمد در میان این ویروس همه گیر.

رئیس دفتر دندانپزشکی برای انگلستان گفت: آنها خواسته می شود برای کمک به در بیمارستان ها در حال ساخته شدن برای افزایش مراقبت های ویژه و دیگر بخش های بیمه خدمات درمانی.

و در این سال قرارداد می شد دوباره ترسیم بنابراین دندانپزشکان امتناع بود مستقر خواهد از دست دادن خود را بیمه خدمات درمانی پرداخت.

اما, انگلیسی, انجمن دندانپزشکی گفت: باید آن را به طور داوطلبانه تنها.

و آن را به نام حمایت از هر یک از کارکنان در معرض خطر بالاتر.

میک آرمسترانگ که ریاست BDA افزود: “در این حرفه آماده و مایل به حمایت از این تلاش ملی برای مبارزه با این بیماری همه گیر با هر عملی طرح اضطراری.”

این نامه از رئیس دندان افسر سارا هرلی گفت: بیمه خدمات درمانی قرارداد شد renegotiated به:

  • حفظ جریان نقدی
  • ارائه اورژانس خدمات دندانپزشکی در طول شیوع
  • آزاد کردن کارکنان برای مبارزه با ویروس

این قرارداد جدید خواهد “به طور فعال فعال کارکنان زمان است که دیگر مورد نیاز به صورت معمول دندانپزشکی فعالیت برای منحرف شود به خدمات پشتیبانی مناطق با فعالیت مضاعف فشار با توجه به Covid-19” آن را گفت.

“به عنوان بخشی از حمایت مالی بیمه خدمات درمانی انتظار دارد که شیوه های دهان و دندان را به طور کامل پشتیبانی از نقل و انتقال از متخصصان و کارکنان مشغول به کار در خدمات دندانپزشکی به حمایت گسترده تر NHS.

“به طور خاص, ما از کارکنان و اطلاعات تماس در دسترس ساخته شده بلافاصله و به صورت شیوه به طور فعال به حمایت از ملی یا محلی خواستار کمک کند.

“این شامل کمک به کارکنان جدید بیمارستان بلبل است که در حال تاسیس در لندن و دیگر امکانات مشابه که ممکن است تاسیس شده طی هفته های آینده.”

نیز وجود دارد نگرانی در مورد بسیاری از پرسنلی که گذاشته شده است که در هفته های اخیر به عنوان بیشتر و بیشتر شیوه مجبور به بستن درهای خود را.

بسیاری از 12,000 شیوه های دندانپزشکی در انگلستان شامل ترکیبی از بیمه خدمات درمانی و مراقبت خصوصی – اما اگر آنها همچنان به دریافت بیمه خدمات درمانی تامین مالی آنها نخواهد بود واجد شرایط برای کمک به تحت صدراعظم طرح برای کسب و کارهای کوچک.

آقای آرمسترانگ گفت: “با درخواست شیوه برای انتخاب بین بیمه خدمات درمانی و دیگر حمایت دولت از آن اجتناب ناپذیر است بسیاری از سقوط خواهد کرد از طریق شکاف.

“ما به فوریت نیاز به دولت برای ارائه انعطاف پذیری بیش از این مسئله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im