شیوه های دندانپزشکی در انگلستان گفته شده است که آنها می توانید بازگشایی از روز شنبه 8 ژوئن اگر قرار دادن آنها در محل مناسب اقدامات ایمنی.

تمام روال مراقبت های دندانپزشکی در انگلستان متوقف شده است پس از 25 ماه مارس است.

انگلیسی Dental Association (BDA) است استقبال می کنند اما می گوید کلید سوالات باقی می ماند.

در حال حاضر هر بیمار با اورژانس دندان مشکل است که قرار است به آن اشاره شود فوری مراقبت از دندان (UDC) توپی برای درمان.

در نامه ای به تمام شیوه های NHS انگلستان ارشد دندانپزشکی افسر سارا هرلی گفت: “امروز ما می خواهیم که تمام شیوه های دهان و دندان آغاز افتتاحیه از روز شنبه 8 ژوئن برای همه چهره به چهره و مراقبت که در آن شیوه های ارزیابی که آنها لازم IPC و PPE مورد نیاز در محل.”

این BDA گفت که در حالی که دندانپزشکان می توان با اعلام این توانایی شیوه برای بازگشایی خواهد بستگی به در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

“این درست است اجازه می دهد تا شیوه های تصمیم گیری خود را زمانی که آنها آماده هستند برای باز کردن. دندانپزشکان خواهد شد مشتاق به شروع ارائه مراقبت به عنوان به زودی به عنوان با خیال راحت ممکن است اما ما باید همه به بیمار به عنوان شیوه های دریافت و در حال اجرا گفت:” BDA رئیس میک آرمسترانگ.

“دندانپزشکان می تواند باز کردن درهای خود را اما نمی خواهد بود قادر به ارائه طیف گسترده ای از مراقبت های بدون لازم کیت. دراز مدت شیوه تنها می تواند شناور ماندن با پشتیبانی مداوم, در حالی که اجتماعی سوريه همچنان ادامه دارد و هزینه های ارائه مراقبت آسمان بالا هستند.”

آنچه که در وضعیت فعلی با دندانپزشکان ؟

در حال حاضر هر بیمار با اورژانس دندان مشکل است که قرار است به آن اشاره شود فوری مراقبت از دندان (UDC) توپی. بیش از 550 از این مراکز ایجاد شده است به ارائه درمان اضطراری در حالی که نشست اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

  • دندانپزشکان در مواجهه با ‘بحرانی کمبود کیت’
  • دندانپزشکان باید ” هیچ کجا برای ارسال بيماران

اما BDA قبلا هشدار در مورد مشکلات با UDC هاب از جمله PPE کمبود را ترک کرده است که بسیاری از بیماران مبتلا به رفتن نشده.

داده های رسمی نشان می دهد وجود دارد 12,010 شیوه های دندانپزشکی در انگلستان در سال 2017. با توجه به NHS انگلستان تقریبا نیمی از بزرگسالان دیده می شد توسط یک NHS دندانپزشک در 24 ماه تا 31 دسامبر 2019.

چگونه رفتن به دندانپزشک تواند متفاوت باشد ؟

رفتن به دندانپزشک است به احتمال زیاد به یک تجربه بسیار متفاوت هنگامی که شیوه های بازگشایی شده است.

Ms Hurley نیز نوشته شده به دندانپزشکان در مورد مرتب کردن بر اساس از اقدامات اعمال خواهد شد نیاز به در نظر گرفتن قبل از بازگشایی از جمله:

  • محدود کردن استفاده از در انتظار مناطق با بیماران در خارج از انتظار اگر آنها زود می رسند
  • اتاق انتظار صندلی با فاصله 2 متر از هم جدا
  • غربالگری کارکنان به صورت روزانه
  • نصب موانع فیزیکی مانند پلاستیک سپر در مناطق پذیرش

برخی از دندانپزشکان در حال حاضر قرار دادن در محل اقدامات جدید.

“ما ترتیب منظم عمیق-شستشو و تمیز کردن کل عمل جراحی و احتمالا از جمله اشعه ماوراء بنفش نور پاک کننده نیز می گوید:” الکساندرا ژرمن, یک دندانپزشک مستقر در Marylebone لندن است.

او همچنین می گوید که دست sanitiser ماسک و دستکش خواهد بود و اجباری برای بیماران در انتظار منطقه است.

چگونه می توانم دریافت درمان مناسب در حال حاضر ؟

اگر علائم جدی محلی دندانپزشکان می توانید با تجویز دارو مانند مسکن ها و آنتی بیوتیک ها از طریق تلفن. در چنین مواردی دندانپزشکان می توانید تماس با داروخانه های محلی که پس از آن می توانید تهیه دارو برای بیماران را انتخاب کنید تا.

اگر یک بیمار فوری دندان مشکل آنها باید مراجعه کننده به UDC hub توسط دندانپزشک خود. دیگر درمان اضطراری نیز ممکن است در دسترس است. برای مثال برخی از بیمارستان ها ممکن است ارائه اورژانس دندانپزشکی قرار ملاقات.

اگر بیمار نمیتواند خود را رسیدن به محلی دندانپزشک پس از آن توصیه به استفاده از 111 خدمات آنلاین.

پیروی تام در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی