هذیان و سردرگمی ممکن است مشترک میان برخی به طور جدی بیمار بیماران بیمارستان با Covid-19 مطالعه در مجله لانست نشان می دهد.

باقی می ماند طولانی در بخش مراقبت های ویژه و تهویه مناسب هستند به فکر افزایش خطر, محققان می گویند.

پزشکان باید نگاه کردن برای افسردگی و اضطراب و اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) پس از بهبودی.

بسیاری از بیماران به خصوص کسانی که با علائم خفیف را نمی خواهد تحت تاثیر مشکلات روحی و روانی.

شواهد و مدارک است که بر اساس مطالعات انجام شده از بيماران مبتلا به سندرم حاد تنفسی (سارس) و میانه سندرم تنفسی (Mers) و همچنین آمار اولیه در Covid-19 بيمار.

محققان از انگلستان و ایتالیا شواهدی از سردرگمی و اضطراب در بیش از 60 درصد از مراقبت های ویژه بیماران مبتلا به Covid در تعداد کمی از مطالعات عمدتا از چین است.

آنها هشدار داد که PTSD می تواند تبدیل به یک مسئله در برخی از بیماران بر اساس این واقعیت است که 33 درصد از بازماندگان از سارس و Mers تجربه استرس پس از سانحه و بیش از دو سال پس از آنها به طور جدی بیمار است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

وجود دارد همچنین گزارش های مکرر از این بیماران از یادآوری خاطرات آسیب زا, مشکلات حافظه, خستگی, بی خوابی و کم خلق و خوی در دوران بهبودی خود را.

اما هنوز روشن نیست که چگونه زمان همه گیر خواهد شد و مردم را تحت تاثیر قرار بهداشت روان و بدون تحقیقات بیشتر در این مطالعه نتیجه می گیرد.

‘Ultra-high risk”

“تجزیه و تحلیل ما از بیش از 3,550 coronavirus موارد نشان می دهد که اکثر مردم نمی خواهد رنج می برند از مشکلات روحی و روانی پس عفونت کروناویروس” می گوید: Dr Jonathan راجرز از دانشگاه کالج لندن که co-led پژوهش.

اما او هشدار داد که هذیان – که می تواند همه چیز را از بیماران مبتلا به توهم و آشفته به نشستن به طور کامل هنوز هم می تواند برخی از بیماران.

سردرگمی غیر معمول نیست در بيماران بستری در بخش مراقبت های, او گفت:, اما آن را می تواند هدف قرار دادن بیماران مسن تر که در حال حاضر در معرض سخت ترین.

و دیگر آنها اقامت در بیمارستان و بدون هر گونه تماس با بستگان بدتر سردرگمی می تواند تبدیل به.

انگلستان مطالعه نشده همکار بررسی نشان داد که حدود 20 درصد از افراد بستری شده در بیمارستان شديد Covid-19 تا به حال سردرگمی است.

“نظارت برای توسعه علائم باید به بخشی از روتین مراقبت ما با ارائه” دکتر راجرز گفت.

اظهار نظر در این مطالعه Dr Iris Sommer از دانشگاه پزشکی, مرکز گرونینگن در هلند گفت: بیماران مبتلا به Covid-19 که نیاز به درمان در ICU بودند “فوق العاده گروه پر خطر برای ابتلا به بیماریهای روانی حاد به خصوص هذیان”.

بر خلاف سارس و Mers بازماندگان او گفت: آنها بازگشت به جامعه “در بحران عمیق اقتصادی” با برخی از کشورها “هنوز هم در مستند و اجرای فیزیکی انزوا”.

او گفت: این امر نگه داشتن سطح استرس بالا پس از بهبودی و می تواند به افزایش خطر ابتلا به اضطراب و افسردگی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی