Coronavirus مرگ و میر در فرانسه پیشی بگیرد 10,000

مرگ و میر در فرانسه از Covid-19 در حال حاضر بیش از 10 ، 000 با 607 بیماران در حال مرگ در بیمارستان در 24 ساعت گذشته با توجه به کشور مدیر کل بهداشت و درمان است.

تایید آخرین coronavirus ارقام در سه شنبه ژروم Salomon گفت که در مجموع 7,091 که مردم در بیمارستان ها از مارس 1, با بیش از 80 درصد از آنها که با 70 سال سن و یا بالاتر.

یکی دیگر از 820 مرگ و میر ثبت شد در 24 ساعت گذشته در خانه های سالمندان و دیگر مراکز پزشکی.

این 1,427 جدید مرگ و میر ثبت شده توسط فرانسه علائم ترسناک رکورد روزانه برای کشور است.

همچنین در rt.com پاریس’ Notre Dame to میزبان اولین جرم پس از coronavirus مستند در حرکت نمادین از امید

به طور کلی 7,091 مرگ و میر ثبت شده در بیمارستان ها و بیشتر 3,237 در خانه های سالمندان به معنی مجموع 10,328 مرگ و میر پس از آغاز شیوع این بیماری در فرانسه.

اگر چه این کشور در حال حاضر تحت سخت مستند سفارشات بیشتر اقدامات احتیاطی گرفته شده است. شهر پاریس در روز سه شنبه ممنوع, هوای آزاد, ورزش بین 10a.m. و 7p.m با بان کی مون که به اثر در روز چهارشنبه. شهردار Anne Hidalgo گفت: محدودیت اطمینان را به مردم تنها در خارج از منزل برای ورزش “هنگامی که در خیابان به طور کلی در آرامترین.”

ساکنان ترک خانه های خود را در حال حاضر مورد نیاز برای حمل اسناد و مدارک توضیح ضروری خود را دلیلی برای بیرون رفتن مانند خرید مایحتاج و یا بازدید از یک دکتر. هزاران نفر از مردم فرانسه در حال حاضر جریمه شده است برای شکستن قفل محدودیت.

همچنین در rt.com آمریکا و بریتانیا و ایتالیا رنج می برند ممکن است اکثریت coronavirus مرگ و میر مطالعه نشان می دهد

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im