Coronavirus تلفات فراتر از 1000 در چین با بیش از 42,000 آلوده در سراسر جهان

این حرکت سریع coronavirus آوردن چین ادعا کرده است بیش از 1000 زندگی می کند و در مجموع مشمئز کننده بیش از 42000 نفر در سراسر جهان به عنوان مقامات بهداشتی در ده ها کشور تقلا برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

چین هوبئی کانون از این ویروس گزارش شده 2,097 موارد جدید بیماری در دوشنبه اکثر آنها در شهر ووهان که در آن بیماری برای اولین بار مشاهده شده است. تا به امروز بسیاری از 1,013 تلفات وارد شده توسط ویروس رخ داده در سرزمین اصلی چین با دو نفر دیگر در هنگ کنگ و فیلیپین.

همچنین در rt.com چین رونمایی نرم افزار تلفن همراه است که تشخیص coronavirus تماس نزدیک

به عنوان بیماری تلفات صعود پکن گرفته شده اقدامات تهاجمی برای جلوگیری از گسترش شیوع اعمال محدودیت های مسافرتی در سراسر ده ها تن از شهرستانها شامل ده ها میلیون نفر از شهروندان است. دولت به دنبال کمتر سنتی, تکنولوژی بالاتر رویکرد و همچنین نورد از یک برنامه تلفن هوشمند است که بنا به گزارش کاربران هشدار می دهد اگر آنها آمده ام تا در مجاورت نزدیک به کسی حامل ویروس مرگبار است. در حالی که آن را هنوز مشخص نیست دقیقا چه برنامه آثار ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: “تماس نزدیک” اشاره به هر کسی که به اشتراک گذاشته شده همان خانه کلاس درس و یا قطار با تایید بیمار است.

سازمان بهداشت جهانی که تعیین شیوع جهانی بهداشت اورژانس در ماه گذشته هشدار داد که همه کشورها به آماده شدن برای شیوع.

همچنین در rt.com چین آزمایش روسی ضد ویروسی مواد مخدر است که ممکن است درمان coronavirus به مسکو هشدار ممکن است ‘توده شیوع’

دانشمندان در نزدیکی روسیه انجام داده اند که فقط کار بر روی درمان های جدید و روش تشخیص بیماری و ارائه هر دو تست تجهیزات و داروهای ضد ویروسی به همتایان خود در چین است. دو مورد از این ویروس تایید شده است در روسیه – هر دو شهروندان چینی که در حال حاضر دوره نقاهت بعد – در حالی که بیش از 20 ، 000 در حال نظارت علائم. هر چند هیچ واکسن در حال حاضر وجود دارد برخی از داروها موثر اثبات شده با بیش از 3500 بیماران در سراسر جهان دوره نقاهت بعد از این ویروس تا کنون.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de