Coronavirus تلفات جهش به 900+ چین سفیر آمریکا را رد ‘کاملا دیوانه’ bioweapon شایعات

به عنوان مرگ و میر از این رمان coronavirus شیوع افزایش یافت و به بیش از 900 نفر در سراسر جهان, چین سفیر آمریکا هشدار داد در برابر سوخت وحشت و گسترش خطرناک شایعات در مورد این ویروس هنوز هم ریشه های ناشناخته.

با چین هوبئی کانون کشنده ویروسی شیوع, گزارش 91 و میر و برخی از 2,618 اضافی موارد عفونت در سراسر یکشنبه – جهانی تلفات در حال حاضر در بیش از 40 ، 000 موارد با حداقل 904 مرگ و میر.

در مورد وضعیت و گمانه زنی های اطراف 2019-nCoV ریشه و گسترش قبلا در این روز چینی سفیر ایالات متحده Cui Tiankai گفت: CBS آن خواهد بود “کاملا دیوانه” به باور بی اساس شایعات آنلاین در حالی که کل جهانی جامعه علمی کار روز و شب در این موضوع است که هنوز به یک نتیجه گیری.

برای یک چیز, این ایجاد وحشت. یکی دیگر از چیزی است که آن را دفع کرد تا نژادی تبعیض و بیگانه ستیزی تمام این چیزهایی که واقعا آسیب تلاش های مشترک ما برای مبارزه با ویروس.

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>