مرگ و میر از این Covid-19 بیماری در بدترین ضربه ایتالیایی منطقه لمباردی پیشی گرفته 3,000 که آخرین آمار نشان می دهد که 546 بیشتر مردم افتاده اند قربانی به ویروس.

این منطقه در شمال ایتالیا ویران شده است این بیماری بیشتر افراد در حال مرگ در آن منطقه بیش از هر کشوری در جهان به جز چین. مقامات در روز شنبه اعلام کرد که در مجموع 3,095 مردم در حال حاضر در فوت ناشی از این بیماری است.

این آمار و ارقام تکان دهنده آمده در ایتالیا اعلام کرد که آن را تا به حال ثبت بدترین حالت آن روز برای Covid-19 مرگ و میر زمانی که 627 نفر در سراسر کشور بین پنج شنبه و جمعه.

مدیترانه ملت پیشی گرفتن چین در اوایل این هفته برای تبدیل شدن به بدترین آمار کشور در جهان است. آن را ثبت کرده است بیش از 4000 مرگ و میر ناشی از بیماری های عفونی.

ایتالیایی نظامی مستقر شده در لومباردی به اجرای سختگیرانه قرنطینه اقدامات شده اند که در جای خود قرار داده و سعی در جلوگیری از گسترش ویروس. سربازان نیز دیده شده است کمک به تلاش های امدادی در منطقه است.

این وضعیت در لومباردی تبدیل شده است آنقدر شدید است که در اوایل این هفته ارتش تا به حال به حرکت ده ها تن از تابوت از گورستان در شهر برگامو به مناطق دیگر به دلیل محلی و ارائه دهندگان خدمات مراسم تشییع جنازه غرق شد.

همچنین در rt.com کاروان ارتش ایتالیا کامیون مسافت دور اجساد به عنوان محلی کوره های جسد سوزی آب گرفتگی با کروناویروس مرده (تصویری)

در زمان نوشتن آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که coronavirus آلوده حدود 275,000 مردم در سراسر جهان و حدود 12000 فوت کرده اند.

کانون همه گیر معطوف به اروپا در هفته های اخیر و قاره وضعیتی وخیم از این بیماری با موارد بالا رفتن سرسام آور در سراسر کشورهای مختلف. اما آمار و ارقام از چین که در آن شیوع شروع به نشان می دهد که این کشور به کشتی ویروس تحت کنترل است. بیش از 90 ، 000 نفر در سراسر جهان در حال ثبت به عنوان بهبود از بیماری است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de