Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا افزایش می یابد به 366 از 233 در یک روز ترین موارد در لومباردی

Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا منطقه لمباردی شروع به پریدن کرد بیش از 100 در طول روز گذشته به 257 به گفته مقامات محلی است. لومباردی تا کنون بوده است آمار بدترین شیوع فاکتورها باعث ایجاد پلاک و ایتالیا به شمال است.

لمباردی سنبله به شدت افزایش مرگ و میر در سراسر کشور است که شروع به پریدن کرد به 366. در روز شنبه آن بود در 233. همه-ایتالیا انتظار می رود چهره های منتشر خواهد شد به زودی.

تعداد تایید coronavirus موارد در ایتالیا نیز مشخصی پریدن با بیش از 1500 به 7,375 تحت تاثیر قرار مردم در روز یکشنبه.

پیش از آن در روز ایتالیا PM جوزپه کونته طور موثر منطقه لومباردی و 14 استان دیگر به مستند نزدیک به یک ماه است. دولت اجتناب با استفاده از کلمه قرنطینه آن را “کاهش تحرک” رژیم به جای. هنوز مستند به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به قرنطینه – شهروندان ممنوع شده است از ورود و یا خروج از وقوع مناطق مگر اینکه برای یک “کار ضروری دلیل” یا اضطراری است.

همچنین در rt.com 2nd منطقه ای, ایتالیایی, سر قرارداد coronavirus همه امکانات فرهنگی در سراسر کشور بسته شده

ایتالیا در حال تجربه بدترین شیوع کروناویروس در اروپا و یکی از بدترین خارج از چین. آمار و ارقام خود را همتراز با کره جنوبی و ایران که هر دو شده اند به شدت ضربه توسط ویروس.

در سطح جهان بیش از 106,000 موارد ثبت شده از جمله حدود 3,600 مرگ و میر. اکثریت قریب به اتفاق آنها از چین سرچشمه و آن هوبئی استان به ویژه که تبدیل به صفر برای این بیماری همه گیر. در حالی که coronavirus به نظر می رسد به دست آوردن شتاب در سطح جهانی ویروسی وضعیت در چین ظاهر شده است بهبود طی چند روز گذشته.

همچنین در rt.com ایتالیایی ارتش رئیس ستاد آزمایش مثبت برای coronavirus

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de