در اینجا پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد شیوع کروناویروس امروز. ما باید به روز رسانی دیگر برای شما در صبح روز دوشنبه.

1. ساعت ارشد مشاور ‘ساخته شده دوم مستند سفر’

بوریس جانسون رئیس aide Dominic کامینگز رو تازه اتهامات که او مستند نقض قوانین. وزرای آمد و به دفاع از او در روز شنبه پس از Mr کامینگز نگهداری او عمل از نظر قانونی با سفر 260 مایل از لندن به دورهام در حالی که همسر خود را به حال علائم کروناویروس در مورد زن و شوهر نیاز به کمک با مراقبت از کودکان. اطلاعات بیشتر در مورد قوانین در مراقبت از کودکان در طول مستند.

2. انگلستان مسافران به فرانسه صورت 14 روز در قرنطینه

مردم از ورود به فرانسه از انگلستان نیاز به از خود جدا برای 14 روز از 8 ژوئن دولت فرانسه اعلام کرده است رفت و برگشتی قوانین معرفی شده توسط خیابان داونینگ برای بازدید کنندگان و ساکنان. مسافران پس از رسیدن در فرانسه از اسپانیا با هواپیما نیز نیاز خواهد بود برای رفتن به قرنطینه از دوشنبه.

3. مراقبت از خانه می تواند ‘برو به دیوار’ به عنوان افزایش هزینه های

افزایش هزینه از coronavirus همه گیر می تواند مراقبت از خانه “به دیوار” و کارفرمایان در انگلستان هشدار داده اند. از 102 ارائه دهندگان مراقبت های تماس با بی بی سی, 30 گفت: هیچ یک از کارکنان خود را تا به حال تست شده. این می آید به عنوان دولت اسکاتلند اعلام کرد که خانواده ها در مراقبت از کارکنان که مرگ در این بیماری همه گیر را دریافت 60 ، 000 پوند پرداخت.

4. دولت وعده £283m برای اتوبوس ها و تراموا

اتوبوس و راه آهن نور خدمات داده خواهد شد £283m نسبت به بهبود ایمنی و بازگرداندن خدمات در طول همه گیر وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفته است. اما اعلام, بودجه, وزیر تاکید کرد که در آن این معنی نیست که “ما می توانیم بازگشت به استفاده از حمل و نقل عمومی هر زمان که ما دوست داریم”. ما با در نظر گرفتن خطرات ناشی از استفاده از حمل و نقل عمومی در اینجا.

5. هزینه های مستند هنری هشتم در قصر

بسیاری ممکن است رویای زندگی مانند یک پادشاه یا ملکه اما برای چند نفر مستند ساخته شده است و این یک واقعیت است. بریتانیا تاریخی و کاخ ها و قصرها و خانه های با شکوه – یک بار در خانه برای خانواده سلطنتی و بسیار ثروتمند – در حال اشغال توسط تعداد کمی از مردم هستند که حفظ آنها در طول بیماری همه گیر. لوسی Hutchings نشان می دهد آنچه در آن مانند هزینه های مستند در محدوده هنری هشتم, کاخ همپتون دادگاه.


دریافت یک دیگر coronavirus جلسه از بی بی سی در صندوق پستی خود را هر روز صبح روز هفته با ثبت نام در اینجا.

و فراموش نکنید که…

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و مشاوره و راهنمایی در مورد ما coronavirus صفحه.

به عنوان همه گیر در ادامه به تاثیر کشورهای سراسر جهان نادرست و گمراه کننده توصیه های بهداشتی است که هنوز هم به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین. ما نگاهی به برخی از نمونه های اخیر.

در ضمن coronavirus شده است به عنوان یک قاتل نامرئی اما چگونه ترس ما باشد ؟


چه سوالات شما در مورد کوروناویروس?

در برخی از موارد سوال شما منتشر خواهد شد نمایش خود را از نام و سن و موقعیت به عنوان شما آن را ارائه مگر اینکه شما در غیر این صورت دولت. جزئیات تماس خود را هرگز خواهد بود منتشر شده است. لطفا اطمینان حاصل شود شما باید ما به عنوان خوانده شده شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی.

با استفاده از این فرم به سوال خود را بپرسید:

اگر شما در حال خواندن این صفحه می توانید ببینید قالب شما نیاز به بازدید از نسخه موبایل سایت بی بی سی به سوال خود را ارسال و یا ارسال آنها از طریق ایمیل به YourQuestions@bbc.co.uk. لطفا خود را شامل نام و نام خانوادگی و سن و محل سکونت با هر گونه سوال شما ارسال.

  • دیوید مستند را متوجه مخلوط: تسکین دهنده برای تلفن های موبایل به فرار به
  • مبتنی با LOUIS THEROUX : چه لنی هنری در مستند?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی