Coronavirus: به روز رسانی روزانه به عنوان شماره 10 ردیف الشعاع برنامه های بلند مستند

در اینجا پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد شیوع کروناویروس امروز. ما باید به روز رسانی دیگر برای شما در روز سه شنبه.

1. دومینیک کامینگز ردیف الشعاع برنامه ای برای سهولت مستند

بوریس جانسون کابینه به بعد ملاقات برای بحث در مورد کاهش بیشتر از مستند محدودیت اما این جزئیات به احتمال زیاد به تحت الشعاع قرار اتهامات روبرو ارشد مشاور Dominic کامینگز که او نقض قوانین است. آقای جانسون در دفاع از خود کلید مشاور اما برخی از حزب محافظه نمایندگان مجلس می گویند ردیف تضعیف دولت پیام و می خواهید آقای کامینگز به استعفا. ما سیاسی ویرایشگر لورا rafael melo می گوید نخست وزیر شکست خورده برای “بستن” در روز یکشنبه خیابان داونینگ جلسه.

2. مدارس در انگلستان بازگشایی 1 ژوئن

این مرحله به مرحله بازگشایی مدارس در انگلستان شروع خواهد شد در تاریخ 1 ژوئن به عنوان برنامه ریزی شده با سال های اولیه دانش آموزان, پذیرش سال 1 و 6 سال بازگشت به کلاس درس ، در 15 ژوئن به یک چهارم از 10 سال و 12 سال اجازه خواهد داشت “برخی از تماس” برای کمک به آماده شدن برای امتحانات نخست وزیر گفت.

3. دولت بریتانیا تساوی به طرح نجات کلیدی شرکت

بزرگ شرکت های بریتانیایی به شدت تحت تاثیر coronavirus بحران می تواند نجات دولت بریتانیا نشان داده است. این طرح نجات با نام “پروژه توس” برای اولین بار ذکر شده توسط وزیر حمل و نقل Grant Shapps در مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته زمانی که بحث در مورد آینده صنعت حمل و نقل هوایی و جزئیات بیشتر بوده است در حال حاضر تایید شده توسط وزارت خزانه داری.

4. انگلستان نوبت به تحویل کرم چای در طول مستند

مستند دیده است یک افزایش در تعداد جستجوهای آنلاین به صورت کرم چای و چای بعد از ظهر اطلاعات جدید نشان می دهد. چای بعد از ظهر رفتار در صدر فهرست بیشترین افزایش جستجو برای “تحویل” نمایش داده شد و در انگلستان و تحلیل داده ها از Google Trends نشان داد.

5. چگونه مستند به ارمغان آورد یک روستای نزدیک به هم

مستند در کوچک و روستاهای دور افتاده می تواند دشوار باشد. جمعیت در مناطق روستایی اغلب مسن تر و فقیر با دسترسی محدود به حمل و نقل عمومی و پهنای باند. اما یک تلاش داوطلبانه در دورست کرد Piddlehinton تبدیل تهدید coronavirus را به یک فرصت برای یک شروع تازه BBC جان کی ،

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده


دریافت یک دیگر coronavirus جلسه از بی بی سی در صندوق پستی خود را هر روز صبح روز هفته با ثبت نام در اینجا.

و فراموش نکنید که…

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و مشاوره و راهنمایی در مورد ما coronavirus صفحه.

در اینجا برخی از کلید های گرافیک و توضیح داد که چگونه coronavirus گسترش یافته در انگلستان و دولت پاسخ.


چه سوالات شما در مورد کوروناویروس?

در برخی از موارد سوال شما منتشر خواهد شد نمایش خود را از نام و سن و موقعیت به عنوان شما آن را ارائه مگر اینکه شما در غیر این صورت دولت. جزئیات تماس خود را هرگز خواهد بود منتشر شده است. لطفا اطمینان حاصل شود شما باید ما به عنوان خوانده شده شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی.

با استفاده از این فرم به سوال خود را بپرسید:

اگر شما در حال خواندن این صفحه می توانید ببینید قالب شما نیاز به بازدید از نسخه موبایل سایت بی بی سی به سوال خود را ارسال و یا ارسال آنها از طریق ایمیل به [email protected]. لطفا خود را شامل نام و نام خانوادگی و سن و محل سکونت با هر گونه سوال شما ارسال.

  • COVID-19 مجموعه: آهنگ های آرام بخش به شما از طریق مستند
  • بانک تعطیلات فرار: این نشان می دهد هر کس در حال تماشای…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de