Coronavirus: Cummings ردیف الشعاع برنامه های بلند مستند


کابینه است و برای دیدار بعد به بحث در مورد کاهش بیشتر از coronavirus مستند به عنوان بوریس جانسون در ادامه به فرا گرفته ادعا می کند خود را دستیار ارشد Dominic کامینگز نقض قوانین است.

نخست وزیر این هفته انتظار می رود مجموعه ای از جزئیات طرح به لغو محدودیت.

اما برخی از حزب محافظه backbench نمایندگان مجلس می گویند ردیف تضعیف دولت پیام و می خواهید آقای کامینگز به استعفا.

آقای جانسون در دفاع از خود aide که تا به حال سفر از لندن به دورهام.

در سخنرانی خود در روز یکشنبه خیابان داونینگ جلسه نخست وزیر گفت به اعتقاد او آقای کامینگز تا به حال “هیچ جایگزین” اما برای سفر در پایان ماه مارس برای مهد کودک “که هر دو او و همسرش به ناتوان توسط کروناویروس”.

در کنفرانس مطبوعاتی آقای جانسون را نیز تایید مرحله به مرحله بازگشایی انگلستان مدارس ابتدایی آغاز خواهد شد در تاریخ 1 ژوئن.

برنامه ای برای مشخص شده توسط دولت به گزارش شامل اطلاعات در مورد بازگشایی برخی از غیر ضروری مغازه ها در ماه ژوئن.

با این حال بی بی سی خبرنگار سیاسی Iain واتسون گفت: آقای جانسون است پیدا کردن آن را دشوار است به تغییر تمرکز سیاسی به دور از کلید مشاور.

کسانی که نخوری نخست وزیر شامل دانشمندان بر روی کلید کمیته های دولتی.

استفان Reicher یک استاد روانشناسی اجتماعی که به توصیه دولت در علوم رفتاری در طول همه گیر گفت: نخست وزیر ترکیه در حمایت از آقای کامینگز او احساس “ترس”.

او گفت: اعتماد بود حیاتی به حفظ بهداشت عمومی اقدامات است. “شما نمی توانید اعتماد اگر مردم احساس آنها و ما که یک حکومت برای آنها و دیگر حکومت برای ما,” او گفت ،

دو کلیسای انگلستان به اسقف نیز انتقاد نخست وزیر.

اسقف لیدز حق کشیش نیک Baines گفت: آقای جانسون بود و درمان مردم “به عنوان لیوان” و اسقف بریستول حق کشیش Vivienne Faull را متهم کرد که نخست وزیر “هیچ احترامی برای مردم”.

بوریس جانسون موفق به نزدیک کردن سکسی داستان

اگر بوریس جانسون تصمیم به نظر می رسد در روز یکشنبه کنفرانس مطبوعاتی شد, تلاش برای نزدیک کردن داستان در مورد Dominic کامینگز’ رفتار در طول مستند با دست زدن به آن خود آن را به طور کامل شکست خورده.

آن را قطعا تلاش به مردم اطلاعات کامل.

به جای نخست وزیر حاضر به پاسخ به این سوال که باقی می ماند در مورد جزئیات مشاور خود را بازدید و یا بازدیدکننده داشته است به شمال شرق انگلستان در حالی که تیم خود را گفتن بود مردم دوباره و دوباره و دوباره است که آنها تا به حال به “اقامت در خانه”.

بیشتر بخوانید از لورا

آقای جانسون گفت که او برگزار شد “گسترده” بحث روز یکشنبه با آقای کامینگز که او گفت: “به دنبال غرایز از هر پدر و هر پدر و مادر – و من نمی علامت او را در آن”.

ناظر و یکشنبه آینه را گزارش کرده اند بیشتر از دو اتهام مستند نقض توسط دستیار اگر چه آقای جانسون به نام “برخی از” ادعا “palpably false”.

یک گزارش مدعی است که شاهد دیدم آقای کامینگز در برنرد کسل بیش از 25 مایل از دورهام که در آن او شده بود خود منزوی در 12 آوریل.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

کار کرده است به نام برای یک درخواست فوری به اتهامات علیه آقای کامینگز و رهبر حزب اقا Keir Starmer گفت: او را اخراج او اگر او نخست وزیر است.

او گفت: آقای جانسون شکست را به عمل بود “توهین به فداکاری های ساخته شده توسط مردم”.

آقا Keir گفت: “این یک تست از نخست وزیر و او فقط شکست خورده که تست.

“میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور ساخته شده اند بیشتر عذاب آور انتخاب – نه بازدید از بستگان رفتن به مجالس ترحیم – آنها سزاوار بهتر پاسخ از آنها از نخست وزیر.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

وزیران به طور علنی حمایت آقای کامینگز شامل وزیر بهداشت مت هنکاک و دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove.

اما Sir Roger گیل در میان محافظه کار backbench نمایندگان مجلس به طور علنی مورد سوال آقای کامینگز موقعیت گفتن BBC Radio 5 Live: “آن را به نخست وزیر به ورزش قضاوت در مورد کسی که او را در اطراف او. در این مورد من فکر می کنم که قضاوت ناقص است.”

یکی دیگر از ف وزیر سابق پل مینارد گفت: آقای Cummings: “آن را به عنوان اگر او ناآشنا بود با راهنمایی او خود را کمک کرد تا در قرعه کشی. به نظر من باید کاملا غیرقابل دفاع و موقعیت خود را کاملا قابل دفاع است.”

در همین حال در بیانیه ای که در توییتر, Amanda Hopgood رهبر حزب لیبرال دموکرات در دورهام شورای شهرستان گفت: “تعدادی از ساکنان محلی گزارش داده اند که دیدن Dominic کامینگز در موارد متعدد در آوریل و مه”.

او گفت که “با توجه به روشن شدن منافع عمومی” او ارجاع این موضوع به پلیس دورهام برای دیدن اگر وجود داشته است نقض coronavirus مقررات.

  • COVID-19 مجموعه: آهنگ های آرام بخش به شما از طریق مستند
  • بانک تعطیلات فرار: این نشان می دهد هر کس در حال تماشای…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net