Coronavirus بحران فوتبال ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از یک روشن تر برابر با مسیر… اما تنها اگر زمانیکه نخبگان را انتخاب کنید و به دنبال آن

در یک جهان کشیده به قلمرو ناشناخته با این بیماری همه گیر کوروناویروس فوتبال می تواند خروج از بحران به عنوان عادلانه تر نیروی خوب – اما تنها در صورتی که بازی را نخبگان را انتخاب کنید برای انجام کار درست.

زمان فوق العاده ای را به نام برای اقدامات فوق العاده به عنوان Covid-19 شیوع همچنان به انتقام جهانی ویران کردن. دولت از همه راه راه اعلام کرده اند اقدامات اضطراری برای سرپا نگه داشتن بحران زده اقتصاد: در ایران رهبری در ابتدا شک و تردید بیش از جدیت شیوع تحت فشار قرار دادند از طریق یک بسته محرک اقتصادی به ارزش یک ذهن خم 2 تریلیون دلار; در انگلستان یک صدراعظم محافظه کار اعلام کرده است گسترده اقدامات است که حتی سرسخت چپ پیدا کرده اند آن را سخت به کنایه ،

به طور مشابه, از جان گذشته, مراحل تکرار شده است دور و گسترده و فوتبال – با ورزش به عنوان یک کل نیست خود ایمنی بدن از Covid-19 قتل عام. با لیگ برگزاری مسابقات بزرگ به تعویق افتاد, سوالات, دستگاه بزرگ بیش از چگونه آخرالزمانی پست-coronavirus چشم انداز خواهد بود. آن را با آشغال باشگاه که موفق به زنده ماندن حمله های ویروسی? خواهد میلیاردها در تلویزیون درآمد هنوز هم سیل در رشته کیف پول در حال تنگ تر? خواهد سخت-آمار طرفداران هنوز بودجه به چنگال در حال حاضر برای بیش از قیمت بلیط و کالا? آیا ما شاهد دوران 250 میلیون دلار نقل و انتقالات به پایان رسید ؟

بسیاری فوری و فشار مسائل مالی در حال حاضر در حال پاسخ به فوتبال بسیج برای مبارزه با Covid-19 جنگ. در آلمان, بوندسلیگا چهار نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیم – بایرن مونیخ, بوروسیا دورتموند, RB لایپزیگ و بایر لورکوزن – ایجاد کرده اند €20 میلیون ($22 میلیون) صندوق همبستگی برای کمک به باشگاه های دیگر پایین تر هرم; در انگلستان ردیف دوم قهرمانی, بازیکنان, کادر مربیگری و مدیریت ارشد در لیدز یونایتد ارائه داده اند به تسلیم دستمزد خود را به اطمینان حاصل شود که 272 تمام وقت غیر فوتبال کارکنان را می توانید در ادامه به پرداخت; در اسپانیا رئال مادرید یاد سانتیاگو برنابئو خانه استفاده می شود به عنوان یک ذخیره سازی و توزیع مرکز پزشکی ضروری مواد.

بی شماری وجود دارد داستان های مشابه از باشگاه های دیگر.

به صورت جداگانه بازیکنان و مدیران نیز افزایش. لیونل مسی, کریستیانو رونالدو پپ گواردیولا باید هر اهدا €1 میلیون دلار (1.1 میلیون دلار) به علت, در حالی که دیگران را نیز کمکهای قابل توجهی.

همچنین در rt.com لیونل مسی و پپ گواردیولا هر دو donate 1 میلیون یورو برای مبارزه با شیوع کروناویروس در اسپانیا

بله وجود داشته است آشکار ترفندها برای محافظت از منافع خود (نگاه کنید به West Ham co-رئیس Karren بردی تماس برای لیگ برتر می شود بلافاصله اعلام کرد و از درجه اعتبار ساقط است که به راحتی او را سقوط-تهدید تیم خود را حفظ وضعیت لایه) اما از قاره به قاره فوتبال اتحاد عمل در میان تهدید برای بهداشت عمومی, پول و منابع مالی در دسترس در زمان بحران بی سابقه ای.

و در عین حال آن را گرفته است یک بیماری همه گیر بی سابقه ای نسبت به انجام مراحل و بالا بردن مسائل مربوط به آن بازی شده است گریه کردن برای.

ثروت نگران کننده است متمرکز در بالای فوتبال, درخت, یک واقعیت نکته در معرض بحران کنونی به عنوان بزرگ باشگاه engorged توسط سودآور تلویزیون, نقد و حمایت کردن و سال به نظر می رسد مجموعه ای برای سوار کردن طوفان در حالی که کوچکتر مبارزه برای موجودیت خود را.

ادامه مطلب: فوتبال نیاز به سازمان دیده بان و یا خطر نزولی به یک coronavirus ناشی از جنگ داخلی

Coronavirus ناشی از بحران نیز گذاشته سر این واقعیت است که فوتبالیست نیست ابرقهرمانان آنها اغلب به تصویر کشیده می شود; در عوض, ما باید در زندگی واقعی معادل کار در اورژانس بخش در سراسر جهان است.

بله مسی و رونالدو شده اند سخاوتمندانه با کمک های مالی خود را, اما مبالغ بیش از تنها کسری از آنچه که این جفت ارز کسب درآمد در یک سال (در مسی را مورد تخمین زده می شود 140 میلیون دلار در سال گذشته برای رونالدو تنها بیش از $127 میلیون).

همچنین در rt.com فضیلت-سیگنالینگ وبلاگ موعظه به فقرا به خانه ماندن از قصرها خود را فقط به عنوان غیر قابل تحمل به عنوان COVID19

مانند دیگر درآمد ستاره در سراسر جهان هر دو مسی و رونالدو ممکن است دستمزد خود را کمرنگ به عنوان یک نتیجه از Covid-19 شیوع اما خواهد بود که یک چیز بد است ؟

به همین ترتیب سابق بایرن مونیخ جمهور Uli Hoeness پیشنهاد کرده است که وجود خواهد داشت نه بیشتر از 100 میلیون دلار نقل و انتقالات پس از این بحران آن دوره اجرا شده است. اما ما باید یدکی حتی یک میلی ثانیه از فکر برای گربه چربی, عوامل که انباشته ثروت به رقیب آن دسته از بازیکنان آنها نشان دهنده?

باشگاه های فوتبال و سازمان های عشق اعلامیه وحدت و هشتگهای حمایت اجتماعی باعث می شود در عین حال آنها به مدت طولانی fleeced طرفداران و نشان داده شده اندک بی توجهی به کسانی که در سطوح پایین تر از این بازی است.

توزیع بهتر ثروت از بالای فوتبال هرم تمام راه را به پایین چیزی است که باید عمیق تر engrained در ورزش.

انشعابات از coronavirus بحران می تواند عمیق و طولانی مدت اما اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای آن است که فوتبال نخبگان را به خود blinkers و نگاه فراتر از خود را محدود حباب از منافع خود.

آنها شده اند به مراتب بیش از حد غنی برای بیش از حد طولانی است. آن زمان برای جبران عدم تعادل درآمد زیاد در بازی و در حالی که آن را ممکن است به دنیا آمد و از هرج و مرج و رنج coronavirus بحران می تواند بهترین امیدواریم در مدت زمان طولانی از ساخت آن اتفاق می افتد.

توسط لیام تایلر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im