فعالان را تهدید به اقدام قانونی علیه دولت برای ارائه وعده غذایی رایگان در مدارس کوپن در طول تابستان است.

به طور معمول کودکان تنها به وعده های غذایی رایگان از مدرسه و در طول مدت زمان.

اما دانش آموزان واجد شرایط دریافت کوپن مواد غذایی در تعطیلات عید پاک به عنوان کشور مقابله با Covid بحران است.

وزارت آموزش و پرورش گفت: این طرح ادامه خواهد داد در تعطیلات تابستان اما فعالان می گویند کودکان در خانواده های آسیب پذیر را گرسنه.

آنها نوشته اند به وزارت آموزش و پرورش را تهدید به آوردن یک بررسی قضایی از این تصمیم.

نامه فرستاده شد که توسط موسسه خیریه حفظ و قانون خوب پروژه رهبری مبارزات وکیل Jolyon موآم.

  • اورژانس غذا برای خانواده ها چیزی برای خوردن’
  • ‘تحقیر’ به عنوان مدرسه رایگان کوپن شکست در تا

Kath Dalmeny از حفظ گفت: “من صرف ساعت ها و ساعت ها و ساعت از وقت من در زوم جلسات در تماس های تلفنی, تلاش برای به دست آوردن این موضوع را متوجه شده توسط همه به معنی دیگر. که کار نمی کرد و بنابراین ما باید مردم را از این جدی است.”

اما هیچ چالش قانونی هنوز شروع آنها هنوز تاریخ دادگاه و یا بودجه برای تکمیل پرونده و بسیاری از اقدام قضایی بررسی شکست.

کوپن طرح با هزینه بیش از £129m در انگلستان در حال حاضر است و به ارزش 15 پوند در هر هفته برای هر کودک واجد شرایط.

یکی دیزی که دارای دو فرزند است گفت: میزان و استاندارد غذا خوردند را باید قطع بدون کوپن. “داشتن که پانزده پوند در هفته است یک معامله بزرگ” او گفت: امروز برنامه BBC Radio 4.

مادر از چهار Aimee اسمیت گفت که او با تکیه بر پول است. هنگامی که بودجه را اجرا کوتاه در گذشته او گفت: “من فقط به حال به آنها را ساده و پاستا, اگر ما تا به حال هر چیز دیگری.”

او گفت که او اغلب رفت و بدون وعده های غذایی یا یک تکه نان تست را به مطمئن شوید که وجود دارد به اندازه کافی به سمت چپ برای کودکان خود. “این چیزی است که ما تماس شام برای شب,” او گفت:. “قادر به خوردن آن نیست خوب فکر آن است؟”

در بیانیه وزارت آموزش و پرورش گفت: به عنوان سخنگوی مدارس باز به طور گسترده تر دولت انتظار می رود آنها را به مواد غذایی بسته های موجود برای کودکانی که واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه اما هنوز پشت در کلاس درس.

“این است که در آن نه ممکن است و مدارس می تواند همچنان به ارائه کوپن به واجد شرایط دانش آموزان” سخنگوی گفت. “ملی کوپن طرح را اجرا خواهد کرد در طول تعطیلات تابستان.”

در ولز خانواده های وعده داده شده رایگان وعده های غذایی مدرسه ارائه خواهد شد تا زمانی که مدارس دوباره باز کردن و یا تا پایان ماه اوت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de