Coronavirus: کارگران ساختمانی ترس برای ایمنی خود را

فشار در حال رشد است در دولت به قانون برای محافظت از کارگران ساختمانی در برابر coronavirus خطر است.

کارگران هنوز مشغول رفت و آمد به ساختمان سایت با وجود سرکوب در سفر و اجتماعی فاصله گرفته است.

وزیر کابینه مایکل گوو به بی بی سی گفت کار ساخت و ساز می تواند همچنان اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت در هوا باز است.

اما عکس از کارگران کهنه به لوله قطار و در شلوغ ساخت سایت باید خشم بسیاری از.

رقیب سیاستمداران اتحادیه های کارگری و خود کارگران همه هشدار می دهند که این کار غیر ضروری و قرار دادن سلامت مردم در خطر است.

برخی از پروژه ها بسته شده اند. حمل و نقل برای لندن گفت: آن را به حالت تعلیق کار در Crossrail طرح “مگر اینکه آنها نیاز به ادامه به صورت عملیاتی دلایل ایمنی” در حالی که خانه سازی شرکت Taylor Wimpey گفت: آن را خواهد دید از آن سایت ها برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

اما برخی از کارگران ساختمانی باید به بی بی سی گفت سایت های دیگر باز باقی می ماند با چند اقدامات ایمنی برای محافظت در برابر coronavirus در محل.

‘هر کس بسیار نگران است’

“تقریبا همه چیز را در این کشور تعطیل نموده و یا حداقل به غیر از سایت های ساخت و ساز” یک معمار که خواست ناشناس باقی می ماند و از ترس از دست دادن شغل خود به بی بی سی گفت.

“وجود دارد هیچ گزینه قابل دوام برای نگه داشتن کارگران امن دیگر از قفل پایین. آنها آن را انجام داده ام با بارها و باشگاه و آنها باید انجام همان در اینجا.”

یکی از سایت های هزاران نفر از مردم در داخل و خارج از آن روزانه معمار هشدار داد.

“حتی اگر آنها اضافه شده اند دست sanitiser ایستگاه در همه جا مردم هنوز هم مجبور به استفاده از اسکنر اثر انگشت برای به دست آوردن دسترسی به سایت هنگامی که آنها در داخل یا خارج که به ظاهر شکست هدف اجتماعی فاصله.

“هر کس بسیار نگران است.”

Housebuilder Redrow – که در حال حاضر کار ساخت و ساز شامل تحولات در ولز جنوبی منچستر و لندن – گفت: در آن سایت “در حال حاضر باقی می ماند باز با سخت احتیاطی در محل از جمله افزایش سطوح تمیز کردن اضافی و بهداشت و امکانات اجتماعی فاصله”.

اما کارگران دیگر نمی شود با توجه به همان حمایت.

یک سازنده در کمبریج در حال حاضر در حال کار بر روی یک سایت در مجاورت نزدیک به 300 کارگر دیگر.

“این یک منطقه سیگار کشیدن اثر انگشت گردان و یک غذاخوری قادر به اجتماعی فاصله استاندارد” کارگر گزارش درخواست به ناشناس باقی می ماند به دلیل نگرانی از اینکه اخراج.

“ترس از تاثیر اقتصادی تنها دلیل ما ادامه می دهند.”

وزیر اول اسکاتلند Nicola Sturgeon گفت: سایت های ساختمان “باید برای این دوره از تلاش ها برای مبارزه با این ویروس”.

وزیر اول اسکاتلند Nicola Sturgeon گفت: سایت های ساختمان “باید برای این دوره از تلاش ها برای مبارزه با این ویروس”.

“هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در سراسر کشور ما شده اند که انتظار می رود و یا در حال انتظار برای رفتن به محل کار به صورت عادی و که یک آدم جدی و غیر ضروری خطر گسترش ویروس.”

شهردار لندن صادق خان به بی بی سی گفت: “دولت است گفت: کارگران ساختمانی باید به کار من مخالف است.

“من مشغول به کار در یک سایت ساخت و ساز. آن را بسیار دشوار است برای نگه داشتن دو متر فاصله است.”

او افزود که اگر ساخت و ساز وجود دارد به یک دلیل ایمنی “است که مهم است و باید آن را ادامه دهند. اما بسیاری از ساخت و ساز نیست مهم یا ضروری است.”

‘محکوم’

رهبران اتحادیه بیش از حد شده اند و صریح در مورد این خطر وجود دارد که کارگران در صورت.

متحد دستیار دبیر کل گیل Cartmail گفت: “عکس از شلوغ ساخت و ساز در محیط های اغذیه فروشی را وحشت زده عموم مردم و به ویژه عزیزان از کارگران ساختمانی که از ترس برای ایمنی خود را.

“هیچ کارگر باید در معرض خطر قرار داده است با سفر به کار در حالی که در سایت رفاه در هر منطقه و یا انجام هر گونه غیر بحرانی تعیین شده کار می کنند.

“با این حال با بیش از یک میلیون کارگر ساختمانی که رسما ثبت شده به عنوان خود اشتغالی آنها استارک انتخاب کار و یا آنها و خانواده های آنها در مواجهه با گرسنگی است.”

برخی از شرکت های ساخت و ساز شروع به اقدام.

حمل و نقل برای لندن و Crossrail گفته سازندگان آن سایت “برای اطمینان از ایمنی ساخت و ساز ما و تیم پروژه و همچنین برای کاهش بیشتر تعداد زیادی از مردم مسافرت در شبکه حمل و نقل عمومی”.

و تیلور Wimpey اعلام کرد روز سه شنبه آن را در تمام سایت های خود “برای کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19” در میان آن 16,000 سایت کارگران است.

آن گفت: “اولویت شماره یک ما است که سلامت و ایمنی و رفاه کارکنان پیمانکاران فرعی و مشتریان ما در حال بدست گرفتن این اقدام از آنجا که ما معتقدیم آن چیزی که حق انجام دهد.”

در حالی که تیلور Wimpey گفت: آن را در نظر دارد برای پرداخت به کارگران آن را به طور مستقیم در استخدام بر روی سایت خود – در مجموع 2000 نفر – اضافی 14,000 کارگران پیمانکاران فرعی.

آن گفت این است که به دنبال راه هایی برای حمایت از این افراد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de