Coronavirus: شرکت های ساخت و ساز تقسیم به خاموش کردن تماس های رشد

تعداد فزاینده ای از شرکت های ساخت و ساز گفت: آنها متوقف خواهد شد که همه افراد کار ضروری برای کمک به مبارزه با کروناویروس اما برخی دیگر همچنان در میان سردرگمی دولت در مشاوره.

Housebuilder خرمالو اتحاد پیوست دیگران در حمایت به پایین ابزار در حالی که بیشترین کار را متوقف کرده است و در HS2 راه آهن.

اما FTSE 250 ذکر شده Redrow است در میان کسانی که نگه داشتن سایت های باز.

این نگرانی وجود دارد که ویروس را به راحتی در مشغول ساخت و ساز سایت.

دولت گفت: کار ادامه می توانید تا زمانی که مردم هستند 2 متر (6.5 فوت) از هم جدا اما منتقدان می گویند این غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن و بهداشت عمومی باید اول آمده است.

تیلور Wimpey که ایجاد بیش از 10 ، 000 خانه در سال گفت: در این هفته بود که بسته شدن تمام سایت های خود “از آنجا که ما معتقدیم آن چیزی که حق انجام دادن”.

بارت در عین حال گفت: این امر نزدیک 400 سایت ها و ادارات را به اولویت “سلامت و ایمنی مشتریان و کارکنان”.

خرمالو گفت: آن را متوقف خواهد کرد اما کار ضروری در حالی که اکثر HS2 سایت تا به حال “متوقف شده و یا در حال توقف ساخت و ساز کار می کند” یک سخنگوی این پروژه گفت.

اما سنگ قبر ساخت و ساز ساخته شده است که 2,200 خانه در سال گذشته در میان کسانی که به آن می گویند را به آن سایت را باز کنید.

“تراز وسط قرار دارد به دولت دستورالعمل فعالیت های ساخت و ساز همچنان در سراسر هر یک از ما در سایت های فعال تحت گسترده بهداشت و ایمنی پروتکل” شرکت گفت.

در روز سه شنبه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: هر کارگری که نمی تواند کار خود را از خانه باید به کار به “حفظ کشور در حال اجرا”.

اما مایکل گوو کابینه دفتر وزیر گفت: ITV تنها کارگران ساختمانی انجام مشاغل “بحرانی برای اقتصاد” باید بروید در.

او اضافه کرد که سازندگان باید برای رفتن به خانه های مردم.

  • کارگران ساختمانی ترس برای ایمنی خود را
  • چه محدودیت های جدید و چرا آنها مورد نیاز است ؟

با این حال فدراسیون ملی سازندگان که نشان دهنده کوچک و متوسط پیمانکاران گفت: آن پس دولت مشاوره و ارائه مشاوره به اعضای آنها کار می تواند کار کند در خانه های مردم اگر آن را امن و یا یک اورژانس است.

رئیس ریچارد Beresford افزود: “ما نوشته شده تا برخی از راهنمایی دقیق برای اعضای ما برای کمک به آنها در اعمال اجتماعی فاصله و مطمئن شوید که یک استاندارد بالا در ایمنی و سلامت نگه داشته و در سایت های خود را.”

سابق حزب محافظه وزیر کابینه ایان دانکن اسمیت پیوست کسانی که خواستار توقف برای همه غیر ضروری کار در انگلستان گفتن بی بی سی دو را Newsnight: “من فکر می کنم تعادل است که در آن ما باید حذف برخی از کسانی که در ساخت و ساز کارگران از رفتن به محل کار و تمرکز تنها در شرایط اضطراری.”

اندی Burnham, کار, شهردار, Greater Manchester گفت: برنامه تصمیم به اجازه می دهد غیر کار ضروری به نظر می رسد ساخته شده اند برای “دلایل اقتصادی”.

“هنگامی که شما در وسط یک جهانی همه گیر بهداشت دلایل به تنهایی واقعا باید هدایت همه تصمیم گیری,” او گفت:.

برخی از کارگران ساختمانی به بی بی سی گفت آنها احساس “عصبانی و محافظت نشده” رفتن به محل کار در حالی که دیگران تحت فشار از کارفرمایان به در.

بسیاری از آنها خود اشتغالی و ترس است که می تواند از دست دادن درآمد اگر کارفرمایان خود را تعطیل.

صدراعظم Rishi Sunak قول داده است برای کمک به خود اشتغالی و اعلام خواهد شد بسته حمایت از روز پنج شنبه در دولت های روزانه کنفرانس مطبوعاتی یک منبع دولتی به بی بی سی گفت.

تیلور Wimpey گفت که به دنبال در چگونه برای حمایت از آن به 2000 نفر به طور مستقیم اشتغال کارکنان اما تا به حال هیچ برنامه ای برای “تعداد قابل ملاحظه ای” از خود اشتغالی مترجمان آزاد در سایت خود.

“آنها به طور کلی نه در واقع عامل برای ما آنها عامل برای یک پیمانکار فرعی بنابراین ما در حال تلاش برای حمایت از ما پیمانکاران فرعی [با پرداخت آنها را در زمان و یا در پیشبرد],” رئیس پیت Redfern به بی بی سی گفت جهان در یک.

این امر به طور عمده توان با پرداخت پیمانکاران فرعی برای پول دلیل در زمان و یا در پیشبرد.

او اعتراف کرد خود اشتغالی کارگران بودند “تک بزرگترین شکاف” که آن را “بحرانی” حمایت دولت از طریق به سرعت.

مناطق و کشورهای مختلف گرفته اند رویکردهای مختلف به این موضوع. ایتالیا که تحت سخت مستند می گوید کارکنان از جمله سازندگان را می توانید در ادامه به رفتن به محل کار اگر شغل خود را نمی توان در خانه انجام می شود.

اما بوستون در آمریکا اعلام کرد فعالیت های ساخت و ساز باید به حالت تعلیق در روز دوشنبه.

و اسکاتلند اولین وزیر Nicola Sturgeon گفت: سایت های ساختمان “باید برای این دوره از تلاش ها برای مبارزه با این ویروس”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de