Coronavirus: پوشاک انبار ‘قرار دادن زندگی در معرض خطر’

کارکنان در آنلاین لباس های انبار باید این شرکت را متهم به “قرار دادن زندگی مردم در خطر” از طریق عدم اجتماعی فاصله.

چند نفر از کارگران در گیر تدارکات در Ollerton, Nottinghamshire گفت: کارکنان انبار شد “کهنه به دالان” و با توجه هیچ دست sanitiser.

آن را می آید به مردم گفته شده است به نگه داشتن حداقل 2 متر (6 فوت 6in) از هم جدا برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

کارکنان نیز گفت: شغل خود را باید طبقه بندی شده به عنوان “غیر ضروری”.

Carly مادوک ، کار کرده بود گیر سه سال برخورد با لباس بازپرداخت برای فروشندگان خیابان بالا از جمله M&S و رودخانه جزیره است.

او راه می رفت در روز چهارشنبه – همراه با دو تن دیگر از همکاران بیش از عدم اقدام صورت گرفته از مدیریت.

Mother-of-three گفت: “این خوب نیست دالان کوچک شده است وجود دارد هیچ دست sanitiser برای هفته جدا از در دفاتر.

“ما فقط فکر می کردم که برای همه ایمنی آنها فقط می خواهم آن را تعطیل کند چرا که ما غیر ضروری, اما آنها نمی کند.”

او گفت: هنگامی که او را مورد سوال عدم اجتماعی فاصله و بهداشت در انبار یک مدیر به او گفت: “در این زمان من مراقبت در مورد گرفتن بازپرداخت خام”.

“زمانی که من ابراز شده من نظرات و گفت: من احساس نا یک مدیر گفت:” فقط فکر می کنم که چگونه بسیاری از مردم مرگ از سرطان در هر سال.”

Ms مادوک ، گفت: هر کسی که به نوبه خود به کار خواهد بود یا اخراج یا پرداخت نشده است.

غیر ضروری و مغازه ها و از جمله رسانه های لباس و فروشگاه های الکترونیکی بودند دستور به بستن بلافاصله در 23 مارس به مدت سه هفته زمانی که این اقدامات به علت بررسی شود.

یک عضو از کارکنان است که نمی خواهم نام برد و گفت: صدها نفر از مردم ادامه داد: برای ثبت نام در با استفاده از یک اسکنر اثر انگشت.

او گفت: “در محل کار وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله.

“من با مادرم زندگی کنم که یک بیماری زمینهای و در معرض خطر است, آن است که واقعا نگرانی من است.

“من فکر می کنم آنها در حال قرار دادن زندگی مردم در خطر است. وجود دارد به راحتی 100 تا 200 نفر در راهرو همه داشتن به مطبوعات همان امنیت دکمه ها نیاز به ساعت با همان انگشت اسکنر.

“من دیده ام مردم عطسه را به دست خود را و پاک کردن آن را در شلوار خود را.”

بهداشت و ایمنی اجرایی گفت: اگر چه آن را به حال هیچ قدرت به اجرا درآوردن بهداشت عمومی اقدامات “هر گونه نگرانی در مورد سلامت, سلامت یا ایمنی کارگران خواهد بود یک نگرانی به ما”.

سخنگوی گیر گفت: شرایط اطراف coronavirus شد “در حال تحول روزانه” و آن را “در ادامه به نظارت و پایبند به همه دولت مشاوره”.

او گفت که این شرکت تا به حال بوده است “هولناک با درخواست” از مشتریان و در آن مشغول به کار بود به حمایت از “یک شبکه گسترده ای از خدمات ضروری از جمله مواد غذایی عمده فروشان”.

M&S سخنگو گفت که این شرکت “به طور کامل پشتیبانی از تلاش های دولت برای حفاظت از بیمه خدمات درمانی و نجات جان انسان ها” و خواسته مشتریان به بازگشت غیر موارد ضروری به فروشگاه که “معمولا پردازش در گیر”.

دنبال BBC East Midlands در Facebook, Twitterو یا Instagram. ارسال داستان خود را به ایده های [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im