Coronavirus: Clap برای مراقبین باید پایان می گوید بنیانگذار


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

انگلستان هفتگی تشویق برای کارگران خط مقدم مقابله با شیوع کروناویروس است “آن لحظه” و باید تا پایان پنج شنبه آینده در, زن در پشت آن پیشنهاد کرده است.

آنه ماری Plas گفت: از آن خواهد بود “زیبا” برای پایان دادن به آن را پس از آن 10 هفته و آن را یک رویداد سالانه است.

او گفت: تا به حال “نشان داده شده است تقدیر ما” و آن را در حال حاضر به وزرا به “پاداش” کلید کارگران است.

دولت گفته است که با توجه به چگونه به انجام این کار.

مردم شده اند و کف زدن از درگاه خود را و ویندوز پس از 26 مارس تا سه روز پس از انگلستان رفت و به مستند.

هلندی-متولد لندن Ms Plas است که با اعتبار شروع سراسر کشور, کف زدن, گفت, BBC Radio 2 جرمی واین نشان می دهد که آن را با الهام از حوادث مشابه در هلند و سراسر جهان است.

اما او گفت: “از آنجا که این بار نهم – و در هفته آینده خواهد بود 10 بار – من فکر می کنم که [آن را] خواهد بود [برای آن] به پایان سری.”

“شاید [آن باید] توقف و سپس حرکت به سالانه لحظه چون من هم احساس می کنم ما به آرامی در حال تغییر و نظرات دیگر [هستند] شروع به افزایش به سطح,” او اضافه شده است.

“بنابراین من احساس می کنم مثل این [است] تا به حال آن لحظه و پس از آن ما می تواند انطباق با – اجازه دهید در ادامه به چیز دیگری.”

تشویق شده است به سوال نامیده می شود در هفته های اخیر. برخی از کارکنان بیمه خدمات درمانی باید گفت که آنها احساس “چاقو در پشت” توسط مردم شکستن قفل دستورالعمل برای برگزاری سومین روز خیابان احزاب و یا گله را به ساحل.

دیگران پیشنهاد بیمه خدمات درمانی بهره مند شوند بیشتر از بودجه اضافی به جای کف زدن در حالی که کار رهبر آقا Keir Starmer گفت: بسیاری از کارگران مشاغل کلیدی هستند “نادیده گرفته شده و underpaid”.

Ms Plas گفت که او احساس می کند که مردم نشان داده اند کلید کارگران قدردانی خود را و آن است که در حال حاضر مسئولیت “افرادی که در قدرت هستند… به پاداش و به آنها احترام سزاوار آنها است”.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de