Coronavirus: سینما و موزه های مجموعه به بازگشایی در انگلستان از 4 جولای


سینما موزه ها و گالری ها خواهد بود قادر به بازگشایی در انگلستان از 4 جولای بوریس جانسون است که انتظار می رود به اعلام روز سه شنبه به عنوان او به تشریح کاهش بیشتر از coronavirus محدودیت.

سالن های بسته از اواسط ماه مارس قادر خواهد بود به بازدید کنندگان خوش آمدید زمانی که اقدامات ایمنی در محل هستند.

این ساعت نیز با توجه به مجموعه ای از چگونه بارها با خیال راحت می توانید بازگشایی پس از بررسی از 2متر فاصله حکومت.

وزیر بهداشت مت Hancock روز دوشنبه گفت: این ویروس بود “در حال عقب نشینی”.

آقای Hancock گفت: انگلستان شد “به وضوح در آهنگ” بیشتر به سهولت مستند محدودیت اما هیچ 10 هشدار داد که این حرکت می تواند معکوس شود اگر آنها منجر به افزایش عفونت های جدید.

وجود دارد کمتر از 1000 تایید موارد جدید در روز یکشنبه کمترین روزانه رقم از این مستند آغاز شده در 23 آوریل, در حالی که تعدادی از مردم در بیمارستان با این ویروس کاهش یافته است در زیر 5000 است.

تعداد روزانه ویروس مرگ و میر نیز کاهش یافت و به 15 که پایین ترین رقم از 15 آوریل. اما آمار و ارقام اغلب شیب در روزهای دوشنبه با توجه به گزارش به تاخیر می اندازد.

روز دوشنبه نخست وزیر در مورد تغییرات با Covid-19 استراتژی کمیته با حضور انگلستان مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel و انگلستان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin.

او انتظار برای اعلام این طرح در مجلس در حدود 12:30 BST.

آقای جانسون است که انتظار می رود می گویند 2m (6ft 6in) اجتماعی فاصله حکومت کاهش خواهد یافت تا 1 متر (3 فوت 3in) از 4 جولای با کاهش اقدامات است.

این را قادر خواهد ساخت بسیاری از بارها و رستوران ها و هتل ها و B و کارشناسی برای بازگشایی, برای اولین بار در بیش از سه ماه.

شواهد موجود نشان می دهد که 1 متر از هم جدا حمل بین دو تا 10 برابر خطر 2m جدا دانشمندان ارائه مشاوره به دولت می گویند.

بوریس جانسون کلمات امروز را نمایندگی بیش از یک های مختلف شکاف در یک نوار اندازه گیری, بیش از نوع دیگری از کسب و کار قادر به باز کردن خود را در درب در انگلستان و بیش از دولت در حال حرکت به نهایی و رسمی مرحله از آن به اصطلاح نقشه راه مجموعه ای از هفته پیش.

Coronavirus است عطا غم و اندوه بر ده ها هزار نفر از خانواده ها و آوردن رکود به کل انگلستان است.

و آن را نیز تحت فشار قرار دادند قابلیت های وست مینستر دولت مسلما فراتر از محدودیت های آن – buffeting وزرای شهرت و بالا بردن سوال در مورد گرفتن خود را.

در حال حاضر با تهدید به سلامتی عقب و اقتصادی خطر بسیار واقعی سیاسی حساب منتقل شده است به اندازه کافی اجازه می دهد تا به مرحله بعدی را آغاز کند.

وزیران استفاده می شود برای به رخ کشیدن آنها به دنبال علم است. اما این پیچیده مشاوره یک راهنمای هرگز پزشکی ditkat.

تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که به واکنش نشان می دهند به همه گیر شد و همیشه برای سیاستمداران به گرفتن.

دولت جاه طلبی است که در حال حاضر به حرکت به طور پیوسته به سمت بیشتر در تشخیص راه زندگی است که به یک شانس وزیران امید به آنها و نه ویروس خود را کنترل.

اما این تهدیدات به سلامت ما در کنار ثروت کشور هستند نه رفته و فراموش شده است.

یک وزیر کابینه هشدار داد: “همه می خواهم برای رفتن به عقب به خوبی مرتب دولت است. که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

دولت تحت فشار از بخش مهمان نوازی و برخی از نمایندگان مجلس محافظه کار به استراحت 2m حکومت با بسیاری کرد و گفت این امر می تواند غیر ممکن است برای تجارت در جریان اقدامات است.

کارگری گفت: حمایت خود را بستگی کارکنان داشتن کافی تجهیزات حفاظتی مانند سپر چهره و وجود موثر بودن تست و ردیابی سیستم در محل.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

وزرای رد نکرده اند مشتریان نیاز به ثبت نام در هنگام ورود به بارها و بارها به طوری که آنها به راحتی می توانید دنبال کردن اگر آنها در تماس با فرد مبتلا به کوروناویروس.

به عنوان بخشی از دولت در بهبود برخی از هنر و سرگرمی, مکانهای نیز به احتمال زیاد قادر به باز کردن درهای خود را از 4 جولای اما تنها در صورتی که به دنبال راهنمایی برای اطمینان از آنها “Covid امن”.

از آنها انتظار می رود برای به حداقل رساندن چهره به چهره با نیاز مشتریان به قبل از رزرو بلیط برای ایستادن در فاصله صف و برای وارد کردن و ترک از طریق مناطق مختلف ،

صفحه نمایش می تواند قرار داده تا برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کارکنان در حالی که سیستم تهویه هوا خواهد بود بهبود یافته است.

لیندا Bauld, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ گفت: سلامت عمومی جامعه بود “بسیار نگران” در مورد سرعت تغییرات و اضافه کرد که بریتانیا هنوز به مراتب بالاتر تعداد موارد بیش از دیگر کشورهای اروپایی است.

“من فکر نمی کنم ما در موقعیت که در آن ما باید به طور کامل عملکرد پیگیری و ردیابی [سیستم] به ما اعتماد به نفس است که اگر ما شروع به دیدن موارد افزایش دوباره ما می تواند آن را,” او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Newsnight برنامه.

در ویکیانبار بیانیه آقای جانسون تکرار خواهد شد فرصتی برای استفاده از بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی سیستم برای شناسایی و کنترل محلی شیوع بیماری از طریق “هدفمند مستندات”.

یک شماره 10 منبع گفت: “ما تنها قادر به حرکت به جلو در این هفته به دلیل اکثریت قریب به اتفاق مردم گرفته اند گام برای کنترل ویروس.

“اما بیشتر ما باز مهم تر از آن این است که هر کس به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. ما را دریغ نکنید برای معکوس کردن این مراحل اگر لازم است برای جلوگیری از این ویروس در حال اجرا خارج از کنترل است.”

دیگر کشورهای بریتانیا هنوز برای اعلام هر گونه برنامه ای برای تغییر 2m فاصله حکومت.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon خواسته است علمی مشاوران به بررسی شرایطی که در آن کاهش می یابد ممکن است در کنار “اضافی mitigations”.

در ایرلند شمالی که در آن هتل ها و کافه رستوران ها و کافه ها را در مجموعه ای به بازگشایی از 3 ژوئیه وزیر اقتصاد دایان Dodds گفته او باز است به تغییر آن است.

یک تغییر نیز نه رد در ولز – که در آن برای اولین بار وزیر علامت Drakeford گفت که حمایت از کاهش اگر ویلز مشاوران گفت: آن امن بود.

سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند یک فاصله حداقل 1 متر.

در تحولات دیگر:

  • سابق صدراعظم ساجد جاوید هشدار داده است در برابر بازگشت به سیاستهای ریاضت اقتصادی که به عنوان اقتصاد بریتانیا مبارزات در پی این بیماری همه گیر
  • انگلستان-رهبری تیم از دانشمندان به راه اندازی یک ابتکار به پیگیری های حیات وحش در طول رشد اقتصاد جهانی در فعالیت های انسانی ناشی از کوروناویروس
  • مردانی که تا به حال coronavirus در حال خواست تا برای اهدای پلاسما از خون خود را برای استفاده در تحقیقات به درمان Covid-19
  • سی و شش نفر تست مثبت برای coronavirus در یک خانه مراقبت در Northamptonshire که بستری در سه بیمارستان بیماران که بعدها تبدیل به آلوده
  • ویر نقب زدن و داربی: زندگی با MND تحت مستند
  • بعد باید ببینید درام مستند: سالیسبوری مسمومیت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de