Coronavirus: کلیسای انگلستان مراسم عروسی محدود به پنج نفر

کلیسای انگلستان را محدود کرده است مراسم عروسی به پنج نفر تحت راهنمایی های جدید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

تنها عروس و داماد یک وزیر و دو شاهد باید با حضور در این مراسم مشاوره می گوید.

این کلیسا گفت: این امر کار با زوج هایی که می خواستم به تنظیم مجدد.

Bride-to-be Jodie جرثقیل گفت که او تا به حال “شکسته” با توجه به استرس از وضعیت اما برطرف شد پس از به تعویق انداختن عروسی خود را.

30 ساله بود به علت ازدواج با او شریک چهار سال فیلیپ Turner, 38, در Colville سالن در ردینگ, Essex, در 28 مارس.

“سه هفته پیش ما نگران بودند که آیا این امر باران در روز عروسی ما و سپس آن را تبدیل به اینکه ما باید یک ویروس در عروسی ما که به طور بالقوه آسیب بسیاری از مردم” را از دست ندهید جرثقیل گفته رادیو 1 Newsbeat.

“فقط وجود دارد بسیاری از انواع مختلف تغییر حالات که من فقط به پایان رسید تا شکستن.

“من زنگ زد شرکت های بیمه و پرسید: اگر ما خواهد بود اگر ما تا به حال یک دولت مستند و آنها در واقع به ما گفته است که ما انرا پوشش داده شود مگر اینکه یکی از ما بیمار شد به طوری ساخته شده است که این تصمیم برای ما است.”

خانم جرثقیل در حال حاضر لغو مرغ در تنریف بیش از ترس از رشته که اسپانیا رفت و به مستند.

زن و شوهر باید نقل مکان کرد و جشن خود را به 10 جولای.

“اگر چه آن را غم انگیز تصمیم آن را آمیخته با حس امداد است که ما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن در حال حاضر گفت:” خانم جرثقیل.

“ما نیست و از دست هر گونه پول به عنوان هر کس – محل گلفروش, عکاس این گروه شده است کمک می کردند.

“در حال حاضر وجود دارد بسیاری از وحشت و ترساندن در اطراف آن به دلیل آن است بسیار جدید است اما در چهار ماه زمان ما کاملا امیدوار است که آن را به پیش بروید.”

این جفت ارز در حال برنامه ریزی با هم در خانه پدر و مادر که در آن مهمانان خواهد ماند دو متر از هم جدا و او را به پوشیدن حجاب.

برای زوج هایی که پیش بروید خود را با مراسم و سنت های چنین به عنوان کشیش دست زدن به حلقه و یا زن و شوهر را دست نمی خواهد اتفاق می افتد.

اعلان ازدواج در کلیسا را نمی توان به عنوان خوانده شده به عنوان مکان عبادت خدمات شده است به حالت تعلیق تا زوج را مجبور به درخواست برای مجوز.

تعمید نیز محدود به نامزد پدر و مادر خود سرپرست یا سرپرستان godparents و وزیر.

کشیش نمی خواهد نگه داشتن یک کودک و با استفاده از یک پوسته یا کشتی دیگر برای قرار دادن آب بر روی سر خود را.

اسقف منچستر, Dr David Walker گفت: “زوج و پدر و مادر و دوستان و خانواده را برنامه ریزی شده است برای ماه ها و حتی سال برای لحظه خاص اعم از عروسی و یا مراسم تعمید ونامگذاری بچه.

“ما را تشویق کسانی که وجود داشته اند را به نگه داشتن زوج ها و خانواده ها در نماز و دعا می کنم که هر کس خواهد می دانم که خدا عشق است و نگه داشتن آنها را در این زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de