زنان چینی تیم فوتبال قرنطینه شده در استرالیا پیش از المپیک مقدماتی بیش از ترس از کروناویروس که سرچشمه در ووهان چین بوده است و تا کنون کشته و 132 نفر و آلوده نزدیک به 6000.

این تیم در حال حاضر در انزوا در بریزبن و خواهد بود و نیاز به صرف وقت خود را در داخل یک داخلی-هتل شهر تا فوریه 5, داشتن وارد این کشور روز چهارشنبه برای کنفدراسیون فوتبال آسیا زنان المپیک مقدماتی مسابقات بازی مقابل استرالیا در فوریه 9.

این قابل درک است این تیم شده بود در ووهان در 22 ژانویه و در همراهی با ملی جدید پروتکل اعلام کرد در استرالیا در همان روز تیم خواهد بود در انزوا نگه داشته و در مجموع 14 روز استفاده از روش گذشته نگر از تاریخ آنها در سمت چپ این شهرستان است.

تخلیه تیم چینی در حال حاضر در سفر اول گروه B دیدار مقابل ‘به Matildas’ بدون دو بازیکن کلیدی همچنین با توجه به شیوع ویروس.

ادامه مطلب: Coronavirus می تواند آمار اقتصاد جهانی سخت تر از سارس – رتبه آژانس

استرالیا خود تعداد coronavirus موارد صعود به هفت زیر آخرین شیوع در کوئینزلند که در آن بریزبن پایتخت و شمال شرق, دولت, وزیر بهداشت, استیون مایلز ادعا کارکنان در حال کار برای اطمینان از “مناسب انزوا” از تیم ملی.

“وزارت بهداشت است که با همکاری نزدیک با آنها و با مدیریت هتل محل اقامت آنها به اطمینان حاصل شود که آنها مناسب جدا از دیگر مهمانان و همچنین کارکنان و اطمینان حاصل شود که پروتکل ها در محل قرار داده برای بررسی سلامت خود و نگه داشتن آنها را به خوبی”مایلز گفت: اخبار.com.au گزارش شده است.

چین کشیده شده در مقدماتی المپیک با استرالیا, چین تایپه و تایلند است.

در روز سه شنبه ملی چین کمیسیون بهداشت به روز شده مرگ و میر این ویروس به 132 بسیاری از آنها در هوبئی استان است.

همچنین در rt.com قاتل coronavirus کوس رامیرز v Postol WBC & WBO وحدت جهان عنوان مبارزه در چین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی