Coronavirus: کودکان ‘توسعه استرس پس از سانحه” از همه گیر

کودکان در حال توسعه جدی سلامت روحی و روانی از جمله استرس پس از سانحه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک موسسه خیریه هشدار داده است.

در یک گزارش کودکی اعتماد می گوید نقطه ضعف از خروج از کودکان بسیار آسیب پذیر است.

و همچنین اضطراب در مورد عزیزان خود سلامت بسیاری از کودکان روبرو هستند انزوای اجتماعی و گرسنگی است.

عدم دسترسی به اینترنت نیز تنظیم کودکان محروم به عقب.

با بسیاری از کلاس های درس هنوز بسته مستند کودکان قادر به دسترسی به اینترنت در خانه شده اند به طور موثر بسته از درس آنلاین. معلمان هشدار می دهند این منجر به تثبیت نابرابری بین آنها و همکلاسی ها بیشتر از خانواده های مرفه.

کودکان در این موقعیت نیز قادر به دسترسی آنلاین درمان و یا دیگر بهداشت و درمان قرار ملاقات آنها نیاز دارید.

عدم تماس با معلمان و GPs که آموزش دیده به نقطه نشانه هایی از سوء استفاده و غفلت است همچنین خروج از بچه ها که تجربه سوء استفاده در خانه و در معرض خطر است.

‘مادر را برای رفتن به مرگ او در آینده نه’

لورنس گینس, مدیر اجرایی, دوران کودکی, اعتماد, گفت, BBC News بسیاری از کودکان آن سخن گفته بود به تجربه شد “زنده کابوس” در مورد کوروناویروس و مرگ ممکن است اثر جانبی از اختلال استرس پس از سانحه (PTSD).

این کودکان بوده است به خصوص تحت تاثیر جهانی مرگ و عوارض او گفت که تا به حال ساخته شده آنها را نگران پدر و مادر و دوستان می میرند از coronavirus.

“افزایش مرگ و عوارض بودن گزارش هر روز این بچه ها دیده می شود همه از آن و internalised آن را,” او گفت:.

این گزارش همچنین به نقل از دکتر ماریا Loades یک روانشناس بالینی از دانشگاه, داخل حمام, گفته, مستند اقدامات “به احتمال زیاد به افزایش خطر ابتلا به افسردگی و احتمال اضطراب به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است استرس پس از سانحه”.

Galiema Amien-Cloete یک مدرسه ابتدایی headteacher در لندن به بی بی سی گفت او نیز دیده می شود پدر و مادر نگرانی در اطراف coronavirus “انتقال به فرزندان خود”.

برای فرزندان او افزود: از دست دادن منظم تماس با دوستان و به طور منظم آموزش و پرورش است که اغلب تجربه “مانند یک سوگ”.

کودکان در خانواده های کم درآمد نیز احتمال ابتلا به اضطراب که در یک یا هر دو پدر و مادر است و یک کلید کارگر – صدها نفر از هزاران نفر از آنها کسب درآمد پایین زندگی می کنند دستمزد پایه و اساس توصیه می شود دستمزد زندگی می کنند با توجه به بی بی سی تجزیه و تحلیل. اضطراب نه تنها به دلیل کمبود مواد غذایی و فقر بلکه به دلیل پدر و مادر خود هستند در معرض خطر مشاغل است.

یکی ابتدایی-مدرسه-سن دختر از لندن به نقل از این گزارش گفت که او احساس “اضطراب چرا که مادر من با این نسخهها کار برای بیمه خدمات درمانی و من نمی دانم اگر او را برای رفتن به آن را بگیرد یا نه”. یکی دیگر از دختر جوان گفت: هر وقت مادر او را ترک خانه برای رفتن به محل کار او فکر کرد که: “زنان را از رفتن به مرگ او در آینده نه”.

اعتماد که با این نسخهها کار با حدود 200 موسسات خیریه نیز صحبت به کودکان با موجود سابقه مشکلات روحی و روانی برای پیدا کردن اینکه آیا آنها قادر به دسترسی به حمایت آنها نیاز دارید. 2000 کودکان با بهداشت روانی شرایط آن صحبت به 83 درصد گفت: شیوع کروناویروس تا به حال ساخته شده سلامت روان خود را بدتر.

تحت مستند مراکز جامعه و حمایت از گروه های سازگار با حرکت خدمات خود را آنلاین. با این حال در دسترس نیست به کودکان بدون دسترسی به اینترنت – برای مثال کسانی که بی خانمان و زندگی در مسکن موقت و یا در سر می برند مسکن بدون پهنای باند.

این نابرابری های به هم پیوسته ، کودکان از سیاه و سفید و دیگر زمینه های اقلیت های قومی هستند احتمال بیشتری برای زندگی به سر می برند مسکن, ساخت دسترسی به سلامت روانی کمک کند سخت تر است. در همان زمان پدر و مادر خود هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار است و به مرگ از coronavirus ساخت تروما در کودکان و نوجوانان بیشتر احتمال دارد.

آقای گینس به بی بی سی گفت که کودکان با نیازهای ویژه آموزشی نیز در خصوص سخت ضربه. برای کسانی که با اختلال طیف اوتیسم (ASD) برای مثال از دست دادن شهریه اضافی و تنظیم روال بوده است “فاجعه بار”. برخی از پدر و مادر گفت: فرزندان خود را توسعه در حال حاضر تضعیف و عقب به اندازه یک سال.

‘وجود ندارد “هنگامی که این است که بیش از”‘

قربانیان سوء استفاده و استثمار جنسی کودکان نیز به خصوص در معرض خطر تحت مستند در این گزارش آمده. خانه سابق وزیر ساجد جاوید هشدار داده بود که “موج” در موارد سوء استفاده از کودکان در اوایل این ماه.

دوران کودکی اعتماد همچنین با اشاره به 21% افزایش در فروش الکل در طول مستند دوره و به نقل از آمار وجود دارد گفت: 2.6 میلیون کودک زندگی با پدر و مادر و نوشیدن hazardously و 705,000 زندگی با یک وابسته به مصرف مشروبات الکلی.

“کودکان و افراد جوان در مراقبت از اعضای خانواده با سوء مصرف مواد و یا الکل مشکلات ممکن است پیدا کردن خود را در سلامت جسمی و روانی و روابط و نتایج آموزشی به طور قابل توجهی بیشتر نهفته تر از قبل به Covid-19 محدودیت” این گزارش می گوید. این است که به ویژه به دلیل عدم تماس با معلمان و بهداشت حرفه ای که آموزش دیده به نقطه نشانه هایی از سوء استفاده.

Headteacher Ms Amien-Cloete به بی بی سی گفت که او معتقد است که این مسائل ادامه خواهد داد به تاثیر این نسل کامل از کودکان و پس از coronavirus بحران گذشته است.

“گفت:” زمانی که coronavirus بیش’,” او گفت:. “اما وجود ندارد و هنگامی که این است که بیش از.

“من فکر می کنم ما باید به فکر که این نمی تواند برای مدت زمان طولانی به دلیل ما باید برای مقابله با تاثیر از این کودکان است. آن را مانند غم و اندوه – آنها می گویند شما هرگز نمی توانید بیش از کسی عبور شما تنها یاد بگیرند که چگونه با آن زندگی می کنند. ما نباید فکر می کنم این همه رفتن به بازگشت به حالت عادی زمانی که هیچ بیشتر موارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de