صدراعظم مجموعه به اعلام یک اشتغال و دستمزد یارانه بسته به سعی کنید برای محافظت از میلیون ها شغل.

مذاکرات رفت و در شب با گروه های کسب و کار و رهبران اتحادیه که از دولت خواست برای کمک به پرداخت حقوق و دستمزد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از شرکت های هشدار دهنده از سقوط, پاک کردن هزاران شغل به عنوان زندگی در بریتانیا تا حد زیادی را در خود نگه دارد.

این آخرین در یک رشته از بزرگ مالی تلاش برای کاهش بار بر روی کسب و کار و کارکنان خود را.

نخست وزیر بوریس جانسون حاکی از صدراعظم Rishi Sunak خواهد بود گفت: بیشتر در روز جمعه در مورد تمدید بسته دولت مبني برای کارگران است.

PM خواسته است تلاش کسب و کار به “چوب توسط کارکنان خود را از آنجا که ما قصد داریم همه در حال رفتن به آنها نیاز دارید”.

  • ‘زمان وجود ندارد. شرکت های در حال بسته شدن در حال حاضر’
  • انگلستان نرخ بهره را کاهش داد و به پایین ترین سطح خود تا کنون

یک پیشنهاد مورد بحث این است که بریتانیا به دنبال رهبری کشورهایی مانند دانمارک که دولت آن وعده داده شده به پوشش 75 درصد از حقوق و دستمزد در شرکت های خصوصی برای سه ماه اگر آنها وعده نمی اجازه دهید به کارکنان بروید.

کسب و کار خواهد بود “تماشای با دقت به دیدن آنچه که حمایت دولت در می آید” می گوید: خانم کارولین Fairbairn مدیر کل کنفدراسیون صنعت بریتانیا.

“بسیاری از کشورهای دیگر در حال حاضر انجام می شود این -, فرانسه, آلمان, اسپانیا, ایتالیا قرار داده اند دستمزد کارکنان پشتیبانی در محل و در صورتی که می آید از طریق به سرعت به اعتقاد من وجود دارد کسب و کار خواهد شد که نگاهی متفاوت تصمیم به دلیل آنها می خواهند به نگه داشتن مردم خود و آنها می خواهند کسب و کار خود را به طور قابل دوام برای زمانی که ما بازیابی,” او گفت ،

اعلام خواهد آمد تنها چند روز پس از آنکه دولت پرده برداری از یک طیف وسیعی از اقدامات مالی از جمله £330bn در وام £20bn در دیگر کمک, کسب و کار, نرخ تعطیلات و کمک های مالی برای خرده فروشان و بارها.

بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره بین بانکی دو بار در کمی بیش از یک هفته سعی کنید برای ارائه پشتیبانی به اقتصاد انگلیس در حالی که وام دهندگان ارائه خواهد شد سه ماه تعطیلات وام مسکن به مالکان در دشواری های مالی با توجه به این ویروس است.

روز پنجشنبه در پایان این دیدار خطاب به نمایندگان گروه های کسب و کار و اتحادیه های کارگری از جمله فدراسیون کسب و کارهای کوچک و معاملات اتحادیه کنگره که در آن توافق شد بیشتر مورد نیاز برای انجام شود برای محافظت از کارگران شغل.

“و همچنین ارائه پشتیبانی اضطراری برای کسب و کار ضروری است که پول می رود به کارگران جیب در حال حاضر. ما باید هر آنچه در آن طول می کشد برای جلوگیری از کسب و کار رفتن به دیوار و کارگران در حال سقوط به فقر” گفت: فرانسیس o’grady دبیر کل معاملات اتحادیه کنگره است.

مذاکرات رفت و در این بین صدراعظم گروه های کسب و کار و اتحادیه های کارگری بیش از یک بسته از اقدامات برای حمایت از دستمزدها و پرداخت به عنوان بسیاری از شرکت های خود را ببینید cashflow رسید به دلیل coronavirus و اقدامات در آورده به سرکوب آن است.

همه طرف صحبت شد با یک صدا در مورد بی سابقه ای طرح برای کمک به کارگران از طریق موقت اقتصادی توقف اگرچه اذعان است که آن را نمی خواهد بود قادر به ایجاد تمام شکاف ها که پدیدار شود. هر گونه طرح بسیاری از هزینه میلیاردها پوند است.

ایده های مورد بحث عبارتند از: تضمین برخی از جمعیت – بیش از نیمی از کارگران دستمزد, حداقل برای بخش های خاص در ابتدا.

این به پیروی از رهبری از کشورها مانند دانمارک که تضمین شده برای پشتیبانی از 75 درصد از حقوق و دستمزد اگر شرکت را کارکنان کار برکنار شده است. حمایت موقت خواهد بود و می تواند مرتبط به دوره 12 هفته که در ساعت ذکر شده در این کشور می تواند “ارسال ویروس بسته بندی”.

از ویژگی های دشواری است که چگونه به کار این طرح است. این می تواند از طریق سیستم مالیاتی و یا به عنوان یک سری از تضمین برای کسب و کار و یا غیررسمی پس از قابل توجه تعطیلات مالیاتی.

کسب و کار سابق وزیر گرگ کلارک پیشنهاد در ویکیانبار روز پنج شنبه این کار می تواند با استفاده از بازپرداخت در پرداخت به عنوان شما کسب درآمد مالیاتی طرح توسط تمام کارفرمایان است.

کار شناور طرح را به شروطي 80-90 درصد کارگران. رسمی دولت اعلام کرد که انتظار می رود این بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی