Coronavirus: صدراعظم اعلام کرد برای کمک به موسسات خیریه

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرده است £750 متر بسته به نگه داشتن مبارزه خیریه شناور در coronavirus بیماری همه گیر.

حرکت به شرح زیر است نگرانی است که برخی از سازمان های خیریه هستند رو به سقوط با کاهش درآمد به دلیل اجرا فروشگاه تعطیلی.

بزرگتر موسسات خیریه مانند آکسفام و سن انگلستان furloughed دو سوم از کارکنان.

این اقدامات شامل پول نقد کمک های مالی مستقیم به موسسات خیریه ارائه خدمات کلیدی در طول بحران.

به عنوان بخشی از طرح £360m خواهد شد به طور مستقیم اختصاص داده شده توسط ادارات دولتی به آن دسته از سازمان های خیریه.

یکی دیگر از £370m خواهد شد به سازمان های خیریه محلی از جمله کسانی که در ارائه مواد غذایی و داروهای ضروری و ارائه مشاوره مالی.

‘نجابت خیریه’

اعلام حرکت آقای Sunak گفت: دولت نمی تواند مطابقت با هر پوند از هزینه های است که انگلستان 170,000 سازمان های خیریه دریافت کرده اند که در این سال.

او همچنین گفت: سازمان های خیریه شد واجد شرایط برای کمک از طریق دولت کار احتباس طرح.

وی گفت: دولت می خواست برای کمک به موسسات خیریه که “در خط مقدم مبارزه با کروناویروس”.

“خاموش کردن فروشگاه در این لحظه خواهد نقض خود را هدف” او اضافه شده است.

آقای Sunak همچنین گفت: دولت در مطابقت با تمام کمک های مالی به بزرگ سیاه و سفید دیک بزرگ شب در مراسم جمع آوری اعانه در 23 آوریل, حمایت حداقل £20m.

“ما نیاز به نجابت خیریه در زندگی ما,” او گفت:.

موسسه خیریه سازمانده جف کندی اجرا می شود که جامعه کمک های اولیه سپاه در Morecambe می گوید او هنوز به مطالعه جزئیات خزانه طرح اما این سازمان به فوریت نیاز به کمک دارد.

در زمان عادی خود را شش نفر تیم را فراهم می کند کمک های اولیه پوشش در رویدادهای عمومی در ازای کمک های مالی اما یک رشته از لغو اتحاد چپ خیریه در آستانه ورشکستگی.

آقای کندی گفت: تیم خود را پیدا کرده بود یک نقش جدید در جامعه با جمع آوری خرید برای مردم آسیب پذیر و راه رفتن سگ خود را, اما درآمد خشک بود در حالی که محل اقامت و قبوض آب و برق هنوز هم نیاز به پرداخت می شود.

“ما نمی دانیم که آیا ما قادر خواهید بود به آمده از طریق این” آقای کندی به بی بی سی گفت. “من شده است با استفاده از پس انداز زندگی, قرار دادن پول در جیب خود من برای چند هفته در حال حاضر فقط به نگه داشتن ما شناور است.”

مهم پشتیبانی’

در اجرا به آقای Sunak اعلام موسسات خیریه از جمله سنت جان آمبولانس انجمن هشدار داده بود که آنها می تواند به مجسمه نیم تنه مگر اینکه آنها دریافت کمک های دولت است.

آمبولانس انجمن خواهد شد در حال حاضر دریافت کمک به عنوان بخشی از بسته بندی به عنوان hospices شهروندان مشاوره و موسسات خیریه برخورد با کودکان آسیب پذیر و قربانیان سوء استفاده های داخلی.

آقا جان کم, مدیر اجرایی سازمان های خیریه کمک بنیاد گفت: مجموعه ای از اقدامات از خزانه خواهد “پیشنهاد مهم و خوش آمدید برای حمایت از جامعه مدنی در این زمان بسیار دشوار است برای همه ما”.

اما هنوز هم وجود دارد “یک راه طولانی برای رفتن” او اضافه شده است.

“شناخت فروتنی و سخاوت از بریتانیا در حال حاضر بسیار حیاتی است که ما تجمع با هم در مواجهه با چنین چالش ملی,” او گفت:.

سایه صدراعظم Anneliese Dodds گفت: “در حالی که این خبر خوش است آن را دور می افتد کوتاه از پر کردن مالی سیاه چاله بسیاری از سازمان ها روبرو هستند.

“وزرا باید همچنان به نگاهی به آنچه اقدامات اضافی را می توان ساخته شده در دسترس است.

“ما باید همچنین اقدام هماهنگ برای تضمین این حمایت می تواند به سازمان های خیریه به سرعت برای جلوگیری از آسیب بیشتر در حال انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im