Coronavirus: کلیساهای کاتولیک آماده سازی را به حالت تعلیق توده

روم کلیساهای کاتولیک در انگلستان در حال “آماده شدن برای یک بار” در هنگام جشن توده ممکن است به “به پایان رسیده است” ، رهبر کاتولیک در انگلستان و ولز گفته است.

کاتولیک ها باید یک تعهد برای رفتن به توده هر یکشنبه.

اما اجتماعات بزرگ می تواند در ممنوع در انگلستان از اوایل آخر هفته آینده به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است.

کلیسای انگلستان نیز پس از این مراحل و همچنین خودداری از عبور از صفحات جمع آوری در اطراف.

مسلمان شورای بریتانیا خواسته است تا در مساجد و مدارس و جامعه مسلمانان مراکز به دنبال دولت شیوه های بهداشت.

آن را نیز ترغیب مساجد به برنامه های احتمالی در محل برای ماه رمضان که شروع می شود در نیمه دوم آوریل – به عنوان آن را ممکن است به حالت تعلیق در تجمع جرم.

ایالات کنیسه خواسته اعضای خود را به خودداری از دست دادن و بوسیدن آثار باستانی مذهبی مانند جمعی siddurim که یک یهودی کتاب نماز.

کاردینال وینسنت نیکولز گفت: کلیساهای کاتولیک بودند “تنظیم” به حداقل رساندن گسترش عفونت است.

او گفت: “ما در حال آماده سازی برای زمانی که کلیساها نباید مورد استفاده قرار گیرد برای جمع آوری اعداد بزرگ از مردم با هم به طوری که ما ممکن است به پایان رسیده از جشن توده و یا سایر خدمات است.”

بسیاری از کلیساها در حال حاضر در آورده اقدامات برای جلوگیری از افشای جماعت به ویروس.

در برخی از کلیساها آب مقدس برداشته شده از ورودی نشانه ای از صلح – به طور معمول یک دست دادن – جایگزین شده است با رکوع و churchgoers دیگر نمی تواند نوشیدن شراب به اشتراک گذاشته شده از chalices.

کلیسا وزرا هستند همچنین شستن دست های خود را قبل از توزیع صمیمیت و همدلی.

زبان BBC Radio 4 امروز برنامه کاردینال وینسنت نیکولز گفت: “این بخش های اساسی از جرم” و اضافه کرد که او امیدوار است همه خواهد بود “تعاونی و آرام”.

او گفت: “حضور کلیسا و فضایی که در آن ارائه می دهد بسیار مهم خواهد بود در ماه های آینده” و اضافه کرد که برخی از کلیساها نیز ممکن است حرکت به زندگی می کنند جریان خدمات.

“حتی اگر کشیش وجود دارد با یک یاور ما می توانیم جریان آنها و مردم می توانند با پیوستن به در از خانه و جمع آوری اگر آنها مایل در یک روز شنبه به دنبال جرم و بگو نماز خود را با هم,” او گفت:.

او افزود که در کلیساها خواهد “همیشه باز باقی می ماند” چرا که آنها “مکان های که در آن مردم می توانند آنها می توانید به نشستن بی سر و صدا آنها می توانند دعا وجود دارد مقدار زیادی از فضای در آنها وجود ندارد خطرات بهداشتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de