Coronavirus: Carluccio را فرو می ریزد و قرار دادن از 2000 شغل در خطر

رستوران ایتالیایی زنجیره ای Carluccio را رفته به دولت سرزنش “به چالش کشیدن شرایط معاملاتی” تشدید coronavirus.

مدیر زمین است “به فوریت به دنبال در گزینه های” برای آینده شرکت است.

این شامل mothballing کسب و کار با استفاده از حمایت دولت و همچنین تلاش برای فروش تمام یا بخشی از آن.

بسیاری از شرکت 2000 کارمند پرداخت خواهد شد از طریق دولت کار احتباس طرح در حالی که این گزینه ها پرداخته شده است.

این اجازه می دهد تا برای کارکنان پرداخت می شود تا 80 درصد از حقوق و دستمزد خود را.

رستوران زنجیره ای و فروپاشی آمد دقیقه بعد از اجاره به شرکت خود BrightHouse – بزرگترین اجاره-به-خود اپراتور در بریتانیا نیز فرو ریخت.

در مجموع این دو شرکت استخدام 4,500 مردم است.

  • اجاره-به-خود غول BrightHouse فرو می ریزد

Carluccio را در حال حاضر هشدار داد آن مواجه شد دائم شعبه تعطیلی با توجه به کوروناویروس.

قبل از وقوع آن ضربه از بحران در ناهار خوری گاه به گاه بخش و به تازگی به خواست دولت به مرحله.

جف رولی مشترک مدیر و شریک در زمین گفت: “ما عامل بی سابقه ای در زمان و مسائل در حال حاضر رو به بخش مهمان نوازی پس از شروع Covid-19 به خوبی مستند شده است.

“در شرایطی که قادر به ادامه تجارت Carluccio را در کوتاه مدت ما به فوریت با تمرکز بر گزینه های در دسترس برای حفظ آینده کسب و کار و محافظت از کارکنان آن است.”

آقای رولی گفت: زمین نگاه به جلو به کار با HMRC برای دسترسی به حمایت از آن ارائه شده برای شرکت ها در اداره و کارکنان خود را.

وی افزود: “به این حرکت سریع وضعیت پیشرفت ما باقی خواهد ماند و در ارتباط منظم با تمام کارکنان و ذینفعان کلیدی و ارائه خواهد شد به روز رسانی بیشتر در دوره به دلیل.”


دنیس (تغییر نام) کار کرده است برای Carluccio را برای چهار سال گذشته بود و شاغل در شعبه خود را در گراند مرکزی مرکز خرید در بیرمنگام هنگامی که آن را برای اولین بار پدید آمده است که این زنجیره دچار مشکل شد.

“ما گفته بودند هر چیزی را,” او گفت:. “ما از طریق اخبار بی بی سی.”

دنیس گفت Carluccio کارکنان شده بود مطمئن باشید که راهپیمایی خود را از حقوق و دستمزد پرداخت می شود به صورت عادی اما زمانی که آنها خود را payslips آنها دریافتند که آنها دریافت کرده بود تنها 50 درصد از آنچه به آنها بدهکار است.

“این تعطیلات بیمار است و پرداخت آنها کسر 50% از همه چیز,” او گفت ، “من نمی توانم پرداخت اجاره این ماه است. من بچه ندارم اما دیگر افرادی که نیاز به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای پرداخت اجاره لوایح و حرارت و یا مواد غذایی صورتحساب.”

او گفت که مقامات از متحد اتحادیه بودند تماس با Carluccio را از طرف آنها به دنبال روشن شدن در مورد زمانی که دیگر نیمی از پول پرداخت می شود.

“ما دریافت مشاوره حقوقی و به ما گفته شده است که آنچه را که آنها انجام داده ایم غیر قانونی است,” او گفت:, و اضافه کرد که کسر آورده خود را پرداخت به کمتر از حداقل دستمزد.


جان Colley دانشیار دین در وارویک مدرسه کسب و کار گفت: شرکت هایی مانند Carluccio را که فاقد نقدی و تا به حال تنها محدود در دسترس بودن اعتبار بود “مشکل عمده” در زمان آب و هوا.

وی افزود: “بسیاری از کسب و کار به سادگی انجام نمی دسترسی به پول نقد کافی و یا خطوط اعتباری و ناپدید می شوند در طول شش ماه آینده. تنها قوی ترین زنده خواهد ماند.

مگر مهم است دولت تعهد بدهی بانک ها وام های بسیاری خواهد شد و وام و بانک ها نخواهد بود مشتاق خود را برای افزایش قرار گرفتن در معرض.

“در اثر این Darwinist بقای اصلح فشرده به مدت شش ماه. کسب و کار نخواهد بود همان دوباره.”

مشکلات موجود

محدودیت ها با هدف مهار بیماری همه گیر کوروناویروس به تازگی و همه کافه ها و رستوران ها ،

Carluccio را مواجه شده است و برخی از شرایط دشوار در سال های اخیر و بسته شدن یک سوم از رستوران خود را در سال 2018 به عنوان بخشی از یک شرکت داوطلبانه تنظیم (CVA) طرح نجات.

مانند بسیاری از در ناهار خوری گاه به گاه بخش آن احساس فشار از کاهش در هزینه های مصرف کننده همراه با عالی کسب و کار, نرخ و افزایش ملی دستمزد زندگی می کنند.

Prezzo و بایرون همچنین با استفاده از CVAs به رستوران نزدیک در حالی که جیمی ایتالیایی رفت و به دولت در سال گذشته است.

زنجیره ای تاسیس شد و بیش از 20 سال پیش توسط افراد مشهور آشپز و رستوران آنتونیو Carluccio که درگذشت در سن 80 در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im