Coronavirus: مراقبت از خانه می تواند ‘برو به دیوار’ به عنوان افزایش هزینه های

مراقبت در خانه “می تواند به دیوار” با توجه به افزایش هزینه ها از coronavirus همه گیر کارفرمایان باید گفت.

سی از 102 ارائه دهندگان مراقبت های تماس با بی بی سی همچنین گفت: هیچ یک از کارکنان خود را تا به حال تست شده از 75 که گفت: بنابراین در ماه آوریل است.

مراقبت از رهبران بخش گفت: دولت پاسخ بود “تکه تکه و متناقض”.

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: همه کارکنان مراقبت و ساکنان در حال حاضر می تواند آزمایش می شود بدون در نظر گرفتن علائم.

BBC انگلستان صحبت کرد و به 102 مراقبت از خانه ها و ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور که در بین آنها مراقبت بيش از 6500 ساکنان و حدود 9000 کارکنان.

در مارس 75 از کسانی که ارائه دهندگان گفت: هیچ یک از کارکنان خود را تا به حال تست شده. 19 مارس که به شماره افتاده بود به 30.

در مجموع در این 9,000 کارکنان را به حال خود جدا زیرا آنها یا اعضای خانواده خود را نشان داده اند که علائم و نشانه های این ویروس است.

مایک Padgham اجرا می شود که چهار خانه در شمال یورکشایر و رئیس مستقل مراقبت گروه گفت که او نگران افزایش هزینه های همه گیر از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به کارکنان اضافی برای پوشش برای کسانی که خود منزوی و همچنین درآمد از دست رفته از خالی تخت.

خود را در خانه از دست داده اند و حدود 100000 پوند و آن را دشوار است برای مراقبت در منزل ارائه دهندگان به محدود کردن استفاده از کارکنان سازمان به عنوان آنها سعی می کنید برای پر کردن شکاف سمت چپ توسط کسانی که به خود منزوی.

او گفت: افزایش هزینه های تجهیزات حفاظت شخصی و درآمد از دست رفته کمتر از ساکنان جدید در حال حرکت بودند هدف قرار دادن هر دو مراقبت اجتماعی کارکنان و افراد مسن آنها مراقبت است.

او گفت: “متاسفانه من فکر می کنم برخی از ارائه دهندگان را به دیوار.

“است که به معنای از دست دادن شغل و آن را یکی از ساکنان این خانه تا جایی که آنها برای رفتن؟”

دولت £600m برای مقابله با عفونت در مراقبت از خانه اما آقای Padgham گفت: آن را به حال تبدیل شدن به, بسته کردگی در بوروکراسی و نمی خواهد به مراقبت از خانه تا ژوئن.

“بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی شده اند در خط مقدم هم از یک روز اما مراقبت اجتماعی است فقط تنها شده است به رسمیت شناخته شده,” او گفت:.

“حتی اگر مردم گفته اند که همه چیز [در مجلس] و در شماره 10 جلسه درباره ما داشتن یک دست قرار داده و در اطراف ما یک حلقه قرار داده و در اطراف ما احساس نمی محافظت می شود.”

Nadra احمد مرجعیت ملی مراقبت های انجمن گفت: این یافته ها نشان می دهد پاسخ “تکه تکه و متناقض”.

“در دسترس بودن آزمون بهبود است اما دو ماه در آن مراقبت های اجتماعی تا حد زیادی نادیده گرفته و در ابتدا ما واقعا باید خیلی بیشتر پیش رو برای اطمینان از ساکنان و کارکنان حفاظت شده,” او گفت:.

این تحقیقات همچنین نشان می دهد که 71 102 در خانه ها و ارائه دهندگان تا به حال برخی از ساکنان تست شده – بهبود در مارس زمانی که تنها 42 گزارش هر گونه ساکنان شده بود را آزمایش کردند.

پروفسور مارتین سبز, مدیر اجرایی مراقبت انگلستان گفت: در حال انجام تست بسیار مهم بود.

“تست نیست و یکی کردن آن نیاز به یک برنامه نورد و در رابطه با پیگیری و ردیابی,” او گفت:, و اضافه کرد که مراقبت از خانه های مورد نیاز “دسترسی فوری” به آزمایش برای اطمینان از ایمنی ساکنان و کارکنان.

همانطور که از 8 مارس نزدیک به 10 ، 000 نفر مرده بود در انگلیسی مراقبت از خانه با Covid-19 با توجه به دفتر آمار ملی (فایرفاکس).

بهداشت عمومی انگلستان نشان داده است که هر فارسی منطقه جدا از جزایر Scilly ثبت کرده است حداقل یک خانه مراقبت شیوع کروناویروس.

همانطور که از هفته گذشته وجود داشته است 5,876 تایید شده یا مشکوک به شیوع بیماری در مراقبت از خانه در انگلستان معادل بیش از یک, برای هر سه, مراقبت از خانه.

یک سخنگوی وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت: “در طول این بی سابقه شیوع جهانی ما کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر با مراقبت بخش برای جلوگیری از گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند.

“ما باید بر تمام تصمیم گیری های ما در بهترین علمی و بالینی مشاوره – به عنوان یک نتیجه نزدیک به دو سوم از مراقبت از خانه را نداشت شیوع در همه.

“هدف ما این است که آن را به عنوان سریع و ساده به عنوان ممکن است برای هر کسی که نیاز به دریافت یک آزمون برای انجام این کار و به طور قابل توجهی افزایش تست ظرفیت ما در حال حاضر می توانید آزمون تمام کارکنان و ساکنان بدون در نظر گرفتن علائم است.”

بیشتر در مورد این داستان

پژوهش انجام شده از روز جمعه 15 مارس به پنج شنبه 19 مارس و بی بی سی صحبت می کرد به 102 مراقبت از خانه و مراقبت های, صفحه اصلی شرکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de