Coronavirus: شرکت های مراقبت از ترس ورشکستگی

Coronavirus را ترک کرده است شرکت های که پشتیبانی مسن و افراد معلول در خانه های خود را در تلاش برای مقابله, می گوید: خود انجمن حرفه ای.

انگلستان, مراقبت در منزل, ارتباط می گوید: شرکت های بیشتری نیاز تجهیزات حفاظتی برای کارکنان و واضح تر راهنمایی در حفاظت از مشتریان.

این ویروس قرار داده و مراقبت از شرکت های که در حال حاضر از نظر مالی آسیب پذیر تحت فشار اضافی می گوید UKHCA.

£350bn بسته برای حمایت از کسب و کارهای “کوچک و بزرگ” اعلام شده است.

در بیانیه ای در روز سه شنبه صدراعظم Rishi Sunak قول داد برای انجام “هر آنچه در آن طول می کشد” برای کمک به اقتصاد و حمایت از کسب و کار “برای دریافت از طریق این”.

مراقبت از بحران نقدی

اضافی خواسته های قرار داده شده در مراقبت در منزل توسط coronavirus شیوع انداخته اند های اجتماعی زمینه مراقبت از بحران به تیز امداد UKHCA استدلال می کند.

در وضعیت فعلی مراقبت در منزل شرکت ها می گویند که آنها به احتمال زیاد به بیشتر افرادی که نیاز به مراقبت و نیاز به آموزش کارکنان اضافی به عنوان برخی نمی خواهد بود قادر به کار در صورتی که بیمار شدن.

روز سه شنبه اعلام توسط NHS انگلستان است که بیمارستان ها باید آزاد کردن برخی از 15,000 تخت توسط تخلیه دراز مدت بیمارانی که از لحاظ پزشکی مناسب به جامعه است و انتظار می رود به شمع حتی فشار بیشتری بر روی بخش مراقبت های اجتماعی در هفته های آینده.

این UKHCA می گوید مراقبت اجتماعی شرکت ها نه تنها ضروری و اضافی نیاز به حمایت مالی از دولت بلکه تغییرات به راه آنها پرداخت شده توسط مقامات محلی به طوری که آنها “را اجرا کنید و از پول”.

انجمن ارشد اجرایی دکتر جین Townson گفت: “ما به شدت نگران توانایی ارائه دهندگان مراقبت به باقی می ماند حلال در حالی که پرداخت بی سابقه تعداد careworkers که بیمار هستند و یا خود جدا.

“شوراها و بیمه خدمات درمانی تنها به پرداخت برای مراقبت های تحویل داده شده است. آنها نمی خواهد پرداخت هزینه برای careworkers که مانع از کار. افرادی که خرید خود را homecare نمی خواهد بود قادر به تحمل هزینه اضافی از کارکنان نبود.”

انجمن نشان دهنده بیش از 2000 ارائه دهندگان مراقبت های, از شرکت های خصوصی را نه برای سود سازمان که بسیاری از آنها در حال حاضر تحت فشار مالی در سراسر انگلستان پس از یک شکست توسط دولت به اصلاحات و یا صندوق شورای-اجرای سیستم به درستی.

مقامات محلی خرید بسیاری از مراقبت از مردم در خانه های خود و در پایان هر ماه تعداد دقیقه از پشتیبانی ارائه شده توسط کارکنان مراقبت است totted و این شرکت پرداخت می شود که در عقب افتادگی.

این UKHCA می خواهد شوراها به شرکت ها پرداخت در صف مقابل بر اساس میانگین میزان مراقبت آنها ارائه کرده اند در ماه های قبل با آمار و ارقام نهایی کار می کرد بعد.

لوازم و تجهیزات

در موضوع حفاظت فردی, تجهیزات Sir Simon Stevens, مدیر اجرایی, NHS انگلستان گفته است که نمایندگان مجلس که به اندازه کافی وجود دارد از آن اما وجود داشته اند مشکلات گرفتن منابع به مکان های راست.

“اجازه دهید روشن است این است که یک چالش رو به هر کشور” Sir Simon گفت: عوام مراقبت بهداشتی و اجتماعی کمیته.

“بسیاری از چینی ها تامین برخی از اقلام اساسی شده است مختل شود.

“بنابراین ما در حال رفتن به سطح شیب دار بالا تولید لباسهای خاص و برخی از ماسک صورت داده این است که یک فلش در تابه… ما می رویم به سطح شیب دار بالا تولید داخلی از کسانی که در مورد به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im