Coronavirus قلبی: سازمان دیده بان به عنوان یک مربی تناسب اندام دارای پشت بام keep-fit جلسه برای جدا ساکنان در سویل (تصویری)

ساکنان در یک مجتمع آپارتمانی پیوست و هم از ایمنی از اتاق خود را به عنوان آنها در یک توده تناسب اندام جلسه انجام شده توسط یک مربی در سقف خود را.

با بخش های بزرگی از کشور اسپانیا در حال حاضر در مستند به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از شهروندان در حال حاضر در حال منزوی کردن خود در امید خود را برای کمک به کاهش گسترش بسیار مسری بیماری است.

تناسب اندام محلی گروه سانو سویا لس Bermejale تصمیم گرفت که آنها می خواستند برای کمک به کسانی که housebound ساکنان این شانس را به بالا و در حال حرکت به عنوان یک مربی به نظر می رسد بر روی سقف خود مرکزی تلاقی چند خیابان یا جاده سازی و انجام یک جرم keep-fit جلسه.

مربی به نام گونزالو فریاد زد دستورالعمل و نشان داد این تمرینات را به عنوان او قرار داده و ساکنان را از طریق paces خود را با یک سری از تمرینات از جمله پریدن جک و یک سری از امتداد.

تناسب اندام گروه به اشتراک گذاشته یک سری از ویدئوها به خود Instagram صفحه به عنوان ساکنان سویا آپارتمان مناسب و بدون آلوده شدن همه از ایمنی خود را از بالکن.

همچنین در rt.com لالیگا: پنج والنسیا بازیکنان تست مثبت برای COVID-19 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی اسپانیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im