ناتو عظیم نظامی ورزش “مدافع اروپا 2020′ شده است به طور موثر لغو بیش از covid-19 بیماری همه گیر. به جای اعتیاد به مواد مخدره در مورد روسیه شاید داد باید آدرس واقعی خطر به اروپا, تحلیلگران بگویید RT.

پنتاگون در حال حاضر اعزام برخی از 6000 سرباز و 3000 قطعه از تجهیزات به اروپا در مارس 13, زمانی که نقل و انتقالات بودند متوقف میان گسترش سریع coronavirus. تصمیم به لغو این آموزش در واقع بهبود امنیت اروپا از خطر covid-19 انتقال در میان نیروهای نظامی – و از آنها به غیر نظامیان بود غیر قابل قبولی بالا سابق سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده افسر اطلاعات و امنیت بین المللی مفسر اسکات ریتر گفت RT.

اجتماعی فاصله غیر ممکن است در تشکل های نظامی.

لغو ورزش “عاقل ترین اقدام ممکن است” از نظر سیاسی گفت: Ritter به عنوان fallout از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا آلوده کردن شهروندان با coronavirus را ساخته اند چنین آینده تمرینات “مشکل ساز است.”

“ورزش بود و بیشتر سیاسی و عملی نشان می دهد از نیروی طراحی شده برای جلوگیری از روسیه ‘تجاوز’ در بالتیک,” Ritter اضافه شده است.

همچنین در rt.com ما توقف استقرار & به یاد می آورد از نیروهای ناتو بزرگترین مته ‘مدافع اروپا 2020’ با توجه به کروناویروس تهدید

لهستان و کشورهای حوزه بالتیک باید clamored برای بزرگتر ناتو و عمدتا آمریکا و حضور در خاک خود را پس از سال 2014 hyping خطر “تهاجم روسیه” با اشاره به درگیری ها در اوکراین است. ما با خوشحالی موظف حتی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حالی که ناتو خود را حفظ افزایش استقرار در مرز روسیه شد و کاملا دفاعی در طبیعت است. نیازی به گفتن مسکو است و نه خرید آن.

“وجود واقعی هیچ تهدید نظامی به اروپا است. هیچ کس در حال رفتن به آن حمله” کنستانتین Sokolovژئوپليتيك کارشناس و محقق با روسیه را در آکادمی علوم طبیعی گفت: RT.

روابط سیاسی در درون ناتو شده اند و چیز ساییده شده برای ماه با اقدامات یک جانبه در سوریه توسط آمریکا و ترکیه باعث جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی برای توصیف اتحاد به عنوان “مغز مرده.”

“بحران سیاسی در روابط بین ایالات متحده و متحدان آن بدتر در شرایط فعلی که تشدید خودخواهی از همه طرف” Sokolov told RT. آمریکا و متحدان اروپایی شده اند اقدام خود را برای مقابله با این ویروس بستن مرزها و اجرای به شدت سیاست های ملی.

همچنین در rt.com ایرباس & فولکس واگن توقف تولید به عنوان Covid-19 اروپا به ارمغان می آورد به توقف screeching

تهدید اصلی برای اروپا است coronavirus نه روسیه می گوید: ولادیمیر Batyuk یک عضو ارشد در موسسه آمریکایی و کانادایی در مطالعات.

“در ایتالیا به تنهایی ویروس به کشته شدن چند صد نفر است. روسیه اقدام نظامی نمی صدمه دیده و یک نفر از اروپا کشورهای عضو ناتو در سه دهه گذشته” Batyuk told RT. وجود دارد 2,500 ثبت شده مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ایتالیا از روز شنبه.

ریک Rozoff صلح فعالان در StopNato بین المللی فکر می کند آن را فوق العاده جالب است که یک ویروس به نظر می رسد که از خط خارج شده اما به طور موقت ناتو اولویت استراتژیک برای گسترش به مرز روسیه.

“این یک عقب نشینی تاکتیکی در طبیعت” او گفت RT. “من قصد دارم به فرض کرده اند که اگر و زمانی که coronavirus تحت کنترل در آورده است که ما را ببینید سرگیری چنین تحریکات نظامی در مقیاس بزرگ تمرینات نظامی در روسیه غربی مرز.”

Rozoff با اشاره به این که شورای آتلانتیک – اتحاد عظیم فکر می کنم تانک و لابی بازو – تا به حال فقط نامیده می شود برای افزایش ما حضور نظامی در اروپا به بهانه مبارزه با کروناویروس همان آنها انجام داده ایم با هر چیزی از تروریسم برای تغییر آب و هوا و حقوق زنان در طول سال.

همچنین در rt.com ‘در خانه بمانند!’ فرانسه بسیج 100,000 پلیس برای اجرای coronavirus مستند

برخی از کسانی که در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا ممکن است ضروری و مورد نیاز در خانه وی افزود: به عنوان بیش از 1000 پرسنل گارد ملی در حال حاضر نامیده شده است برای کمک به با این بیماری همه گیر.

‘مدافع اروپا 2020’ قرار بود بزرگترین مانور ناتو در 25 سال, شامل کوچکتر تمرین که به جای برنامه ریزی شده در بلژیک, هلند, آلمان, لهستان, لیتوانی, لتونی و استونی در ماه آوریل شروع و در ادامه به ممکن است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی