Coronavirus تماس با ما’ ‘ثروتمندترین کشور’ بلوف: آن را چسبیده به گران اسطوره یا تکامل تحت فشار ؟

Coronavirus مهار اقدامات آمریکا (belatedly اکراه) گرفته شده و در حال آشکار عظیم شکاف در آن برای اولین بار-جهان نما از سپاه گرسنه دانش آموزان خود را به پدر و مادر را شکست از چپ به دفع کردن برای خود.

آمریکا قرار می دهد و بسیاری از تلاش به حفظ تصویر خود را به عنوان ثروتمندترین کشور, اما در حالی که آن را ممکن است جهان را با بالاترین تولید ناخالص داخلی نزدیک به سطح رکورد از نابرابری درآمد به معنای آن است که “رویای آمریکایی” خارج از دسترس برای بسیاری از مردم. گذشته از بالای پوسته فوق العاده خانواده های ثروتمند و کلاس های حرفه ای است که آنها را پشتیبانی بسیاری از جمعیت ایالات متحده در تلاش برای پایان می رسد دیدار حتی در بهترین زمان است. و به وضوح coronavirus بیماری همه گیر را نمایندگی نمی کند, بهترین زمان است.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن admin سرزنش چین برای 2 ماه از دست رفته در coronavirus دبستان به عنوان کارشناسان هشدار می دهند نقص ما در نظام سلامت عذاب آمادگی خود را

دولت فدرال متهم شده است که با کشیدن پای خود در پاسخ به اپیدمی و نه بدون دلیل. در حالی که کشورهای دیگر با عجله به اقدام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد از بیانیه های عمومی در مورد کوروناویروس از ترس از “spooking بازار.” مراکز کنترل بیماری نه تنها حاضر به استفاده از که-طراحی و توسعه آزمون برای Covid-19 – آن را به طور فعال مداخله برای جلوگیری از کارشناسان بیماری های عفونی در واشنگتن از آزمایش مبتلا به این بیماری تا آخرین هفته از ماه فوریه است. مغلوب ساختن پیشی جستن منتظر ماند تا در هفته گذشته اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی. بسیاری از آمریکایی ها فکر چه بود خود دولت خیلی طولانی و برخی از مشکوک انگیزه های نهان.

ایالات و شهرستانها که پر از جای خالی سمت چپ توسط فدرال انفعال خود را با مهار اقدامات اغلب آغاز شده توسط بسته شدن مدارس تنها به مواجهه با فقط چگونه بسیاری از کودکان آمریکایی با تکیه بر این موسسات آموزشی به خوراک نیست ذهن خود را, اما شکم خود را. بیش از 22 میلیون کودکان آمریکایی بیش از دو سوم از دانش آموزان که از خوردن ناهار در مدارس دولتی – دریافت رایگان و یا کاهش قیمت ناهار شکل است که به عنوان تکان دهنده آن است همه جا. به 14.6 میلیون که خوردن صبحانه در مدرسه – و 1.3 میلیون که خوردن شام وجود دارد – در حال اثبات این نهاد را تبدیل به بالفعل مهدکودک امکانات برای پدر و مادر مجبور به کار تا کنون-ساعت دیگر یا چند شغل فقط به نگه داشتن یک سقف بالای خانواده های خود سر.

یادگیری حقیقت در مورد شهرهای بزرگ مانند نیویورک که در آن سه چهارم از یک میلیون دانش آموزان فقیر هستند یک پنجم تکیه بر pantries غذا و آشپزخانه سوپ برای مواد غذایی, 114,000 بی خانمان هستند و بسیاری از تکیه بر مدارس خود را نه فقط برای ناهار اما صبحانه و شام, لباسشویی و حتی درمان های پزشکی است disillusioning به اندازه کافی. اما coronavirus موظف به تعطیلی مدارس و فاش کردن مشکل است منحصر به فرد به کلیشه ای فقیر شهرستانها داخلی. حداقل 14 متحده – از جمله مهمترین آنها غیر شهری, وایومینگ, آلاسکا و داکوتای جنوبی – آیا تا به حال به امن “جمع تغذیه” چشم پوشی به منظور ادامه خدمت به مواد غذایی به دانش آموزان فقیر در غیر تنظیمات گروه (پس از تغذیه آنها را همه در یک بار خواهد شکست هدف از بسته شدن مدارس) به عنوان هفته گذشته است. آن را به اندازه کافی دشوار برای ما به دفاع از خود امتناع از پیوستن به بقیه از جهان متمدن در ارائه پرداخت والدین (و پزشکی!) ترک بدون این نوع از dystopian چشم انداز خیره است.

در حال حاضر که دولت در سطح مهار اقدامات در حال گسترش برای پوشش این کودکان را از پدر و مادر آمریکایی ها به سرعت در حال تحقق است که صنایع خدماتی است که تسلط خود را در اقتصاد ناسازگار با “اجتماعی فاصله.” از رستوران به مغازه های خرده فروشی به قارچ طبقه از “پیمانکار مستقل” فرفره کارگران این کسب و کار شامل هیچ طرح های احتمالی برای کارمندان که می خواهید به سرعت استفاده کنید تا چند صد دلار به آنها خوش شانس هستید اگر آنها را نجات داد. برخی از کشورهای در حال tiptoeing در مسیر درست معتدل حکم به محدود کردن عملیات کسب و کار با مشوق های مالی اما ساکنان باید گام های اصلاحی اگر بحران بهداشت عمومی است که نمی تواند مرکب از یک فروپاشی اقتصادی را که به سقوط سال 2008 نگاه مانند یک stubbed پا.

همچنین در rt.com قمار ورزشگاه سینما به عنوان New York, New Jersey & کانکتیکات ممنوعیت 50+ مردم گردهمایی با توجه به coronavirus نگرانی

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اتخاذ کرده اند CDC دستور محدود کردن تجمعات عمومی به 50 نفر از دوشنبه و دستور کافه ها و رستوران ها به چوب به تحویل تنها پیوستن به یک رشد تعداد متحده اتخاذ کرده اند که مشابه “اجتماعی فاصله” اقدامات است. فرماندار نیویورک اندرو کومو دستور بیمه سلامت به چشم پوشیدن از copays برای Covid-19-مربوط به آزمایش و درمان. برخی از ایالت ها پرداخت کرده اند مرخصی استعلاجی به عنوان برخی از شرکت های فردی است. اما ملی پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست تنها فقط به تصویب مجلس به عنوان بخشی از یک بزرگتر coronavirus امداد لایحه با مقدار زیادی از پرتال تخصصی اولی از چپ به پرش از طریق قبل از آن می رسد رئیس جمهور میز.

این بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر اقدامات به سختی دندانه اقتصادی از درجه اعتبار ساقط خمیازه کشیدن قبل از بخش خصوصی و کارگران غیر منتظره روبرو باز تعطیلات. بسیاری را پیدا خواهد کرد خود را در یک نوع از برزخ نیست که کاملا اخراج – و کاملا نمی آمد با دسترسی به مزایای بیکاری. برخی از شهرهای swooped با یازدهم-ساعت فضل اقدامات – سانفرانسیسکو و سیاتل و نیویورک را متوقف اخراج به دلیل عدم پرداخت اجاره از دوشنبه – اما چه اتفاقی می افتد در سمت دیگر این اورژانس ؟ را صاحبخانه به نوبه خود مستاجران خود را به خیابان یکهو?

همچنین در rt.com تقریبا یک سوم از ما کارگران نمی تواند زندگی می کنند در حقوق خود را املا عذاب برای یک سرویس اقتصاد مبتنی بر هزینه های اختیاری

چراغ آمده اند تا در اسطوره ناهموار فردگرایی و چشم انداز تیره و تار است. به جای وعده شهروندان خود یک بسته نجات مالی مانند لایحه پیشنهادی در اوایل این ماه توسط هاوایی کنگره Tulsi Gabbard به اتخاذ یک شکل اساسی جهانی درآمد به جزر و مد آمریکایی از طریق coronavirus اورژانس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متمرکز انرژی آن در نجات بخش مالی. فدرال رزرو ریخته نفس 1.5 تریلیون دلار بر روی cratering بازار در یک روز هفته گذشته و معامله گران به سختی می تواند به گرفتن نفس خود را قبل از فلش قرمز دوباره ظاهر شدند. روشن است که واشنگتن اولویت دروغ اما متوسط تلاش آمریکا دیگر هیچ دلیلی برای باور کردن آنها به تنهایی در عدم لحاظ اقتصادی در غیر این صورت-کاربردی جامعه است. یک مردم محروم از اسطوره خود باقی خواهد ماند برای همیشه راضی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im