جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

Coronavirus: تماس برای دولت به طرح پرسش عمومی

دولت باید مجموعه ای از برنامه برای پرس و جو به دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر بهداشت خدمات بازرس گفته است.

این بود که نه مورد سرزنش کارکنان و اما در مورد “آموزش دروس” او گفت:.

بازرس راب Behrens گفت: بيماران گزارش نگرانی ها در مورد لغو سرطان و درمان نادرست Covid-19 نتایج آزمون.

وزرای اند و نه متعهد به برگزاری یک استعلام اما پذیرفته اند وجود دارد درس آموخته می شود.

پارلمانی و خدمات بهداشتی بازرس (PHSO) متوقف بررسی شکایت های بیمه خدمات درمانی در 26 مارس به آن اجازه می دهد به تمرکز بر مقابله با Covid-19 شیوع.

اما مردم همچنان به تلفن با این نگرانی آقای Behrens گفت.

و لغو, درمان و اشتباه coronavirus نتایج آزمون پدید آمده است به عنوان تم اصلی.

“شکایت هنگامی که چیزی را اشتباه رفته است نباید مورد نقد و پزشکان و پرستاران یا دیگر خط مقدم خدمتگزاران مردم که اغلب تحت فشار فوق العاده ای در برخورد با Covid-19 بحران,” او گفت:.

“این است که در مورد شناسایی که در آن همه چیز را اشتباه رفته سیستماتیک و مطمئن شوید که درس ها آموخته تا اشتباهات تکرار نخواهد شد.”

آقای Behrens گفت: او نوشته بود به دولت در 19 مارس درخواست اطلاعات در مورد محدوده هر آینده استعلام اما تا به حال پاسخ دریافت نکرده.

شنیدن تجربه های واقعی از افرادی که با استفاده از خدمات NHS در طول همه گیر باید بخشی از هر گونه بررسی آینده دولت را از دست داده و همه گیر او اضافه شده است.

و مستقل “سریع و فوری” نقد و بررسی می تواند تاثیر در سیاست باید وجود داشته باشد موج دوم از عفونت.

او گفت: در حالی که دولت هنوز هم نیاز به تمرکز بر بحران کنونی وجود دارد در حال حاضر تم “است که ما می توانند یاد بگیرند از”.

“شما می توانید هر دو چیز,” او گفت:.

ماه گذشته یک گروه از دانشمندان برجسته و کارشناسان پزشکی به دولت نوشت و خواستار فوری پرس و جو عمومی به پاسخ به Covid-19. آنها هشدار داد که بدون آن زندگی بیشتر می تواند از دست داده و اگر وجود دارد یک دوم سنبله در موارد.

بستگان 450 افرادی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر را نیز خواستار یک اقدام فوری و عمومی نقد و بررسی برای به حداقل رساندن در ادامه اثرات این ویروس پیش از تحقیق کامل.

و تعدادی از نمایندگان مجلس گفته اند که آنها را به شکل یک صلیب-حزب پارلمانی در حمایت از یک درخواست فوری به دولت و مدیریت بحران است.

داستان بیماران

در طول شواهد جلسه به نمایندگان مجلس در روز سه شنبه, بیماران توصیف مشکلات آنها تا به حال به دلیل لغو مراقبت.

زانو بیمار عمل جراحی راب مارتینز گفت که او تا به حال نه شنیده ام هر چیزی از پزشکان خود را.

“این فقط رفت تا سکوت. من خیلی به داشتن آن و سپس آن را لغو کردم و آن را کاملا ویرانگر” او گفت:.

Daloni کارلایل گفت: “پزشکان به من گفتند که من نیاز به برخی از شیمی درمانی. من پس از آن کاهش یافت و به یک سوراخ که در آن من کاملا در برزخ است.

“من می خواهم به هیچ وجه ارتباطی در مورد زمانی که این شیمی درمانی ممکن است شروع. بنابراین برای بسیاری از مستند من اینجا نشسته ام در خانه دانستن که تمام سرطان در حال رشد است, دانستن که تومور در ریه در کبد در ستون فقرات من همه شدت در حال رشد و مطلقا هیچ کلمه ای از بیمارستان در مورد زمانی که برخی از درمان ممکن است شروع.

“من می توانم به شما بگویم که چقدر دشوار است که برزخ دوره بوده است.”

آقای Behrens گفت: مردم باید گزارش شکایت خود را به PHSO دفتر اگر آنها تا به حال حل و فصل شده است توسط خدمات محلی خود شکایت فرایند “در غیر این صورت دیگر افراد ممکن است از همان تجربه شکست”.

وزیر بهداشت مت هنکاک در روز سه شنبه توییتی که بلبل بیمارستان راه اندازی برای مراقبت از coronavirus بیماران اگر موجود بیمارستان ها سرریز می تواند تبدیل به سرطان-مرکز آزمون.

دنبال راشل در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول