Coronavirus: تماس برای وضوح بیش جدید محدودیت هایی در زندگی در انگلستان


تماس های در حال رشد برای دولت به وضوح بیش از آن سخت قوانین جدید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اقدامات اعلام شده در دوشنبه بگویید انگلیسی ها به تنها رفتن به محل کار اگر “کاملا ضروری است”.

اما در روز سه شنبه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: کسانی که از خانه کار می کند باید به کار “برای حفظ کشور در حال اجرا”.

کار جاناتان Ashworth به نام “روشن و بدون ابهام مشاوره اطراف که کارگران می توانند و نمی توانید بیرون بروید”.

در اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: ممکن بود به ارائه یک “قرار دادی ارشاد” برای هر شغل – اما او به وضوح با برخی از نمونه ها و اصول کلی.

بر خلاف دولت بریتانیا او گفت: سایت های ساختمان باید دید مگر اینکه آن را شامل یک ساختمان ضروری مانند بیمارستان.

در ضمن افرادی که جمع آوری در گروه های سه یا بیشتر می تواند به صورت 30 پوند جریمه خیابان داونینگ گفت.

این می آید به عنوان تعدادی از افراد مبتلا به کروناویروس به فوت در انگلستان رسیده 422 روز سه شنبه افزایش 86 از روز شنبه.

آخرین نفر فوت کرده اند شامل اموزش برک 82 در شهرستان انتریم. خانواده اش گفت دلخراش بود قادر به بوسه خداحافظی او به دلیل چگونه مسری بیماری است که اضافه کردن آنها نمی خواهید او را به سادگی به یاد می شود به عنوان یک آمار.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در یک سخنرانی بی سابقه به ملت در روز دوشنبه, تماشا 27 میلیون بینندگان تلویزیون نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلستان مواجه شد یک “لحظه اضطراری ملی” و او در آوردن اقدامات جدید برای حداقل سه هفته.

او گفت: مردم باید خانه را ترک تنها به ورزش پس از یک روز سفر به و از کار که در آن “مطلقا ضروری” فروشگاه برای موارد ضروری و برای تحقق هر پزشکی یا مراقبت نیاز دارد.

او همچنین دستور داد فوری از بسته شدن مغازه ها به فروش غیر ضروری کالا.

اما در روز سه شنبه, تصاویر, نشان داد که کارگران در لندن ازدحام به لوله واگن – با وجود هشدارهای که حتی زمانی که در مردم باید در حفظ و دو متر (6 فوت) و دور از دیگران است.

در میان کسانی که هنوز هم رفت و آمد هستند و بسیاری از کارگران ساختمانی رفتن به مشغول ساخت سایت با صنعت افزایش نگرانی و گفت: این کار ضروری نیست.

کار را به سایه وزیر بهداشت آقای Ashworth گفت: فقط کلید کارگران – کسانی که شغل ضروری در نظر گرفته شده و شامل در دولت لیست – باید به کار برود.

“ما در حال شنیدن داستان از انبار اصرار سازمان کارگران به نوبه خود تا سایت های ساخت و ساز را با قرار دادن در محل اجتماعی فاصله اقدامات,” او گفت:.

“این است که قرار دادن کارگران در معرض خطر و آن قرار دادن زندگی همه ما در خطر است. ما نیاز به پاک کردن اجرای,” او گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

روز سه شنبه آقای Hancock گفت: مجلس عوام “کارفرمایان باید در هر مرحله ممکن است به مطمئن شوید که از راه دور کار می افتد”.

اما او اضافه کرد که “جایی که مردم کاملا از خانه کار می کند آنها می توانند هنوز هم رفتن به محل کار در واقع این مهم است که آنها را به نگه داشتن کشور در حال اجرا”.

آقای Hancock گفت: دولت خواهد بود چاپ و نشر ارشاد بعد از امروز به توضیح مراحل کارفرمایان باید برای حفظ کارکنان امن “از جمله ساخت مطمئن شوید که وجود دارد یک 2m شکاف بین کارگران که در آن ممکن است”.

 • پدر و مادر جدا شده ‘رها’ کودکان را می توان نقل مکان کرد
 • چهار چیز آمار می گویند در مورد کوروناویروس در لندن

قبلا وزیر کابینه مایکل گوو به بی بی سی گفت که ساختمان می تواند همچنان اگر آن را می تواند انجام شود با خیال راحت در فضای باز اما کار انجام شده در محله های نزدیک در خانه کسی مناسب نخواهد بود.

آقای Hancock همچنین گفت: نمایندگان مجلس به دولت بود “ramping تا تست به همان سرعتی که ما می توانیم” است و آن را خرید “میلیون ها نفر از آزمون” که آن را “در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

او همچنین گفت: دولت در حال کار برای اطمینان از قربانیان خشونت خانگی که مجبور به ماندن در خانه را پشتیبانی می کند.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

روسای پلیس گفت: خطوط تلفن بودند هولناک با, تماس, پس از نخست وزیری در بیانیه ای به مردم زنگ زد به درخواست آنچه که آنها هنوز هم مجاز به انجام است.

پلیس در اسکاتلند خواهد دریغ نکنید برای به اجرا درآوردن اقدامات جدید نیروی ارشد پاسبان گفته است.

و در روز سه شنبه ساعت رسمی گفت: اکثریت قریب به اتفاق مردم “می توان انتظار داشت به پیروی از قوانین بدون هیچ گونه نیاز برای اجرای عمل”.

اما مجازات در انگلستان برای تبعیت نمی خواهد ثابت می شود یک پنالتی اطلاع در ابتدا در مجموعه £30. “ما این را تحت بررسی است و می تواند آن را افزایش دهد به طور قابل توجهی اگر لازم است برای اطمینان عمومی انطباق” سخنگوی اضافه شده است.

کن مارش رئیس پلیس متروپولیتن فدراسیون گفت: اجرای محدودیت های جدید خواهد بود “یک چالش واقعی” به عنوان در حال حاضر وجود دارد “مقدار زیادی از بیماری” در میان افسران در سراسر لندن است.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: در یک صدای جیر جیر که در چند هفته آینده خواهد بود “تست” برای پلیس اما او را مطمئن شوید که ماموران به حال “منابع آنها نیاز به نگه داشتن خود و در مکان امن”.

چگونه می تواند این قوانین اجرا شود?

این اقدامات نشان دهنده برخی از مهمترین و گسترده محدودیت در آزادی های فردی تا کنون معرفی شده در انگلستان در زمان صلح.

اما مشخص نیست که چگونه این قوانین را می توان به کار است.

اولین مانع این است که آنها را به اساسنامه کتاب; اگر چه نخست وزیر گفت: محدودیت در سفر و گردهمایی به اجرا در خواهد آمد بلافاصله پلیس ندارد و قدرت به اجرا درآوردن آنها است و نه آنها را به حال رسمی راهنمایی.

مسئله دوم – فرض قانونی و مقررات مصوب بعد از این هفته – که عملی مشکل در گرفتن گروه های پراکنده و با دقت شناسایی افرادی که نباید در خیابان ها بدون از دست دادن عمومی نیت و جرقه اختلال است.

هنگامی که تلاش برای متقاعد کردن کسانی که مطابق با شکست مواجه شده افسران قادر خواهد بود به موضوع جریمه با تعقیب به احتمال زیاد آخرین رفت و آمد مکرر.

اما در زمانی که افسر اعداد به طور فزاینده ای تهی از طریق بیماری و خود انزوا نیروهای خواهد شد امیدوار جوامع انجام کار درست و بدون نیاز به مداخله است.

در همین حال احزاب مخالف و اتحادیههای کارگری را به نام دولت را به انجام بیشتر برای محافظت از مردم خود اشتغالی که نمی خواهد تحت پوشش وعده های دولت به پرداخت 80 درصد حقوق کارمندان قادر به کار.

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد افزایش مزایا برای خود اشتغالی را تضمین دستمزد خود را. کارگران مستقل – که در صورت از دست دادن درآمد اگر مجبور به توقف کار به دلیل بیماری و یا قرنطینه – باید به بی بی سی گفت آنها احساس کنند که فراموش شده اند.

 • “چگونه است £94 یک هفته رفتن به پرداخت هر صورتحساب?’

کار را Rachel ریوز وجود دارد گفت: “یک نگرانی شکاف” در استراتژی دولت که آن را به کارگران خود اشتغال.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

صحبت کردن در مجلس عوام آقای Sunak گفت: کار در جریان است در کلمبوس به آمده تا با یک “تحویل و عادلانه” بسته حمایتی.

“وجود واقعی عملی و اصولی دلیل آن است که فوق العاده پیچیده برای طراحی مشابه طرح به یک است که ما باید برای اشتغال کارگران,” او اضافه شده است.

اما او افزود: “مطمئن باشید که ما کاملا درک وضعیت است که بسیاری از افراد خود اشتغال در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از آنچه اتفاق می افتد و مصمم به پیدا کردن یک راه برای حمایت از آنها است.”

در دیگر تحولات کلیدی:

 • توکیو 2020 المپیک و پارالمپیک – با توجه به شروع در 24 جولای – شده تا سال آینده به تعویق افتاد
 • برای اولین بار تمام انگلستان را در شبکه های تلفن همراه ارسال می شود یک دولت پیام صبح روز سه شنبه به هر مشتری با جزئیات از اقدامات جدید.
 • ورزشی مستقیم تایید کرده است آن را نمی خواهد باز کردن فروشگاه خود را به زیر یک U-turn by ورزشی خرده فروش
 • زندانیان در انگلستان و ولز خواهد بود محدود به سلول های خود را برای 23 ساعت در روز و مجاز را تنها به دوش و با استفاده از پرداخت همراه با تمام بازدیدکننده داشته است لغو بی بی سی می داند.
 • بسیاری از رایان ایر پرواز به شمار می رود از پایه سه شنبه – با هیچ بیشتر پروازها به احتمال زیاد در مارس یا آوریل
 • مواد شیمیایی غول Ineos است که برای ساخت یک دست sanitiser کارخانه در نزدیکی میدلزبورو در عرض 10 روز به تولید یک میلیون بطری در یک ماه
 • قوانین اضطراری معرفی اقدامات برای پاسخ به این ویروس را قبل از مجلس اعیان بعد پس از آن به تصویب رسید از طریق عوام در دوشنبه شب
 • 514 بیشتر مردم مرگ در اسپانیا بدترین روز هنوز در کشور

چگونه شما را تحت تاثیر قرار توسط این اقدامات? ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de