Coronavirus: خواستار آرامش پیش از بارها بازگشایی در انگلستان در ‘سوپر شنبه’

انگلستان ارشدترین افسر پلیس است از مردم خواست تا “بود آرام و معقول” که بارها بازگشایی در روز شنبه.

کمیسر پلیس مت Dame Cressida, کیر, گفت: پلیس آماده شده بود “برای برخی از زمان” بود و “منابع اضافی در محل”.

Greater Manchester پلیس گفت: این برنامه ریزی شده بود “مهم”, عملیات در حالی که شب مارشال مستقر خواهد شد برای حمایت از افسران در لیدز.

بارها در انگلستان بسته شده اند و از ماه مارس به سرعت گسترش Covid-19.

اما نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد سه شنبه گذشته که آنها را به عنوان به خوبی به عنوان کافه ها و رستوران ها – خواهد بود قادر به بازگشایی در روز 4 ژوئیه با محدودیت های خاصی.

  • آنچه را دوباره باز میخانه واقع بود ؟
  • مرز میخانه ‘عجیب و غریب مستند به دیگران بازگشایی

کدبانو Cressida گفت که او “پیش بینی نیست” اما خشونت بود که “بسیاری” از افسران در خیابان با “بیشتر آماده… باید مردم خشونت”.

“پیام من این است که اگر شما در حال بیرون آمدن در روز شنبه بود آرام و معقول” او گفت BBC Radio 4 امروز برنامه در روز سه شنبه.

“نگاه پس از خود را نگاه کنید بعد از خانواده خود را. ما هنوز در جهانی همه گیر است که تاثیر این کشور بسیار بدیهی است.”

او هشدار می آید پس از افسران مورد حمله قرار گرفتند به عنوان آنها سعی در شکستن تجمعات غیر قانونی در لندن در هفته گذشته با حداقل 22 افسران زخمی در ناآرامی در Brixton.

سایر نقاط بریتانیا اعلام کرده اند حرکت می کند در تلاش برای اطمینان از صاف بازگشایی کسب و کار این هفته است.

Greater Manchester پلیس گفته است که برنامه ریزی شده “قابل توجهی” عملیات در سراسر منطقه شهرستانها و شهرهای کوچک.

لیدز شورای شهر اعلام کرده است آن را فراهم خواهد کرد “شب مارشال” برای کمک به پلیس به “نگه داشتن چیزهای در حال اجرا هموار”.

و پلیس در سوففلک برنامه ریزی برای اجرای افزایش در اطراف جاده ایمنی در میان نگرانی ها در مورد نوشیدن و رانندگی.

‘خالص جنون’

برخی از افراد انتقاد از تصمیم دولت اجازه می دهد تا بارها به بازگشایی در روز شنبه – که برخی از نمایندگان مجلس و روزنامه ها لقب “سوپر شنبه” – به جای ساکت تر در اواسط هفته بعد.

جان Apter رئیس پلیس فدراسیون است که نشان دهنده رتبه و فایل افسران در انگلستان و ولز به بی بی سی گفت در هفته گذشته که دولت اعلام کرده “شمارش معکوس برای کارناوال” است که می تواند منجر به “مشکلات”.

West Midlands police و جرم کمیسر کار را دیوید Jamieson توصیف کرده است تصمیم به بازگشایی بارها در انگلستان در روز شنبه به عنوان “خالص جنون”.

ساشا خداوند, Greater Manchester, night time اقتصاد مشاور گفت: بسیاری از میله های زندان شد و در حال حاضر “به زانو” اما نمی خواهد باز در روز شنبه به دلیل کمبود زمان برای آماده سازی.

اما آقاي خداوند گفت: “این باعث می شود بیشتر حس برای باز کردن در یک شنبه در وسط هفته تا کارکنان کردم زمان برای رسیدن به این عادی قبل از همه چیز بیش از حد شلوغ است.”

او پیش بینی کرد اکثر مصرف کنندگان می ماند به دور از مرکز شهر و اقامت در محلی در حالی که دیگران را به “نشستن پشت برای زن و شوهر بعد از دو هفته همه چیز را از تابه خارج”.

انگلیسی آبجو و میخانه انجمن که نشان دهنده این صنعت گفت: این استقبال از حرکت به بازگشایی کسب و کار ولی به نام در میخانه را برانگیخت برای حمایت از کارکنان “را به اطمینان حاصل شود هر کس می تواند لذت بردن از بازگشت از ما بارها با خیال راحت”.

سایر نقاط بریتانیا اعلام کرده اند بعد از آن تاریخ برای محدودیت به کاسته شود.

در اسکاتلند آبجو باغ و رستوران ها خواهد شد مجاز به بازگشایی از 6 جولای و مناطق داخلی استفاده می شود از 15 جولای در حالی که در ایرلند شمالی بارها و رستوران ها می توانید از باز کردن 3 جولای.

هیچ تاریخ تا کنون اعلام شده است برای بارها به بازگشایی در ولز که در آن وزرای می گویند کار است “مداوم”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>