Coronavirus: انگلیسی ها از بازگشت از شمال ایتالیا گفت: به خود منزوی

انگلیسی ها از بازگشت از ایتالیا در حال گفت به خود منزوی در انگلستان اگر آنها نشان می دهد علائم کروناویروس.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: این افراد از بازگشت از شمال پیزا در حال خواسته به ماندن در خانه برای 14 روز.

مشاوره نیز به هر کسی که به تازگی از ایتالیا قرنطینه شهرها حتی اگر آنها بدون علائم است.

ایتالیا قرار است در چندین بخش از لومباردی و ونتو به مستند.

آقای Hancock گفت BBC صبحانه رسمی مشاوره است که به طور رسمی به روز رسانی “به طوری که کسانی که به شمال ایتالیا – شمال پیزا – در صورتی که علائم شبه آنفولانزا باید خود منزوی”.

وی افزود: “اگر مردم شده اند به مناطق آسیب دیده است که دولت ایتالیا باید قرنطینه و سپس آنها باید خود منزوی کردن اینکه آیا یا نه آنها باید علائم است.”

آقای Hancock گفت که او آگاه از هر شهروندان بریتانیا در حال حاضر در قرنطینه منطقه که در آن 50 ، 000 ساکنان شده اند گفت: آنها نمی توانند ترک برای دو هفته بدون اجازه مخصوص.

اما او گفت: اگر هر یک از شهروندان بریتانیا در این مستند شهرهای آنها باید با سفارت در رم.

مشاوره برای مسافران بازگشت از ایتالیا در حال حاضر همان است که برای بسیاری از کشورهای آسیایی است که بدترین ضربه توسط ویروس.

حدود سه میلیون اتباع ایتالیا بازدید هر سال که در آن coronavirus موارد رز از سه تا 229 بیش از چهار روز.

آقای Hancock گفت: توصیه های سفر به ایتالیا تغییر نکرده است. او گفت: وجود دارد هیچ برنامه ای برای جلوگیری از پرواز و پس از کارشناسان توصیه می شود آن را بی اثر خواهد بود.

“اگر شما نگاه کنید در ایتالیا آنها را متوقف و همه پروازها از چین و آنها در حال حاضر بدترین آسیب دیده کشور در اروپا,” او گفت:.


چگونه به کروناویروس مبتلا سفر خود را در ایتالیا ؟ آیا شما به تازگی از یکی از ایتالیا قرنطینه شهرهای? اگر در تماس با ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im