انگلیسی ها به دام افتاده در یک coronavirus-آمار کشتی کروز در ژاپن در حال آماده سازی برای پیاده پس از 16 روز از قرنطینه.

حدود 70 انگلستان اتباع انتظار می رود به ترک کشتی و هیئت مدیره یک بازگشت پرواز در روز جمعه.

آنها با توجه به زمین در Wiltshire در روز شنبه خواهد بود و در قرنطینه Arrowe پارک بیمارستان در Wirral.

بیش از 620 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده آزمایش مثبت برای ویروس, بزرگترین خوشه ای از موارد در خارج از چین است.

دو مسافر – هر دو در 80s و با شرایط بهداشتی اساسی – تایید شد فوت کرده اند بعد از ابتلا به ویروس در هیئت مدیره کشتی.

کروز بوش حمل 3,700 مردم از جمله 78 انگلیسی ها هنگامی که آن را قرنطینه در یوکوهاما در 5 فوریه پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ داشت به ویروس.

حداقل چهار انگلستان اتباع همچنین قرارداد این ویروس در هیئت مدیره اما کسانی که پرواز را آزمایش منفی است.

روز شنبه زمانی که دو هفته ای قرنطینه دوره بوش تمام شده و مقامات مجاز از مسافران که در حال آزمایش منفی برای این ویروس به پیاده.

در حالی که شهروندان کشورهای دیگر متحرك به وزارت امور خارجه توصیه کرد همه اتباع انگلستان به ماندن پردازنده تا زمانی که این سازمان یک تخلیه پرواز برای آنها هشدار می تواند وجود داشته باشد مشکلات اداری اگر آنها به سمت چپ کشتی.

پرواز خود را از صفحه اصلی است که انتظار می رود به زمین در بسکمب دون یک وزارت دفاع پایه در Wiltshire, در اوایل صبح روز شنبه.

سپس آنها را صرف 14 روز در قرنطینه در Arrowe پارک بیمارستان که در آن دو گروه از مردم سفر از چین قبلا در آنجا ماند.

“وجود دارد هیچ خطر و بیمارستان ادامه خواهد داد به اجرا به صورت عادی” وزارت بهداشت گفت.

یکی از مسافران آلن Sandford, گفت که او و همسرش ونسا هر دو “بسیار خوشحال” در مورد چشم انداز بازگشت به خانه به Nottinghamshire پس از پیدا نیست که قرارداد این ویروس.

او گفت BBC صبحانه چند هفته گذشته بوده است “یک مشکل عمده” اما که دیگر مسافران آن مواجه شده بود را “وحشتناک” شرایط مانند بد بودن جدا از شرکای خود و یا به دام افتاده در داخل کابین بدون ویندوز.

اما دو نفر از مسافران که نمی خواهد بازگشت در پرواز هستند دیوید و سالی هابیل.

آقای آبل که در اوایل این هفته نشان داد او در آزمایش مثبت برای ویروس ارسال شده یک عکس از خودش را در تخت بیمارستان در ژاپن پس از آنها حذف شده از کشتی کروز.

در یک Facebook پست Mr هابیل گفت که او و همسرش در حال درمان “در بهترین مکان”.

“در خارج از بیمارستان آمدم کمی عجیب و غریب و تقریبا گذشت. هر منفذ در بدن من باز کرد و من wheelchaired به اتاق ما.

“سلامت کامل بازرسی و در حال حاضر ما می دانیم چه خبر است. ما هر دو قرارداد سرد (غافل) و آن را هنوز تبدیل به ذات الریه. (ما coronavirus).

“فردا آزمون بزرگ شروع. اشعه x قفسه سینه ECG سینه اسکن ادرار + بیشتر.

“ما هر دو در بهترین مکان! آنها می دانند که آنچه انجام می دهند و ما دو پرستار زرق و برق دار هستند. سالی دوست Dr بیش از حد.”

آقای آبل گفت که پس از درمان و شوهر نیاز سه دور از همه پاک در coronavirus آزمون.

در ضمن انگلیسی honeymooner آلن استیل بود که مبتلا به کروناویروس در کشتی کروز اعلام کرد در Facebook که او تا به حال ترک بیمارستان بود و در یک هتل در یوکوهاما – پیش از بازگشت به انگلستان است.

Mr استیل نوشت: “مطلع ما را مجبور به انجام یکی دیگر از 2هفته قرنطینه در blighty اگر چه ژاپن set me free همانطور که همه خوب است.”

ژاپن مواجه شده است و انتقاد بیش از آن در دست زدن به شیوع بیماری با یک متخصص سلامت تماس با وضعیت پردازنده “به طور کامل پر هرج و مرج”.

خارجی دفتر مشاوره تحت تاثیر قرار اتباع مبتلا به تماس با سفارت بریتانیا در توکیو در +81 3 5211 1100.

در جای دیگر هرگونه مسافران در هیئت مدیره یک کشتی لنگر انداخت در کامبوج در میان ترس از شیوع بیماری را درمان نمی شود به عنوان در معرض خطر ابتلا به کروناویروس بهداشت عمومی انگلستان (PHE) گفته است.

MS Westerdam ساخته ساحل در سیهانوکویل در 13 فوریه پس از رد شدن توسط پنج کشور که یکی از آن سابق مسافران بود که حامل ویروس.

کشتی در اصل حمل 2,257 مردم – از جمله گزارش 100 بریتانیا با اکثریت داشتن در حال حاضر متحرك – ترک 255 مسافر و 747 خدمه در هیئت مدیره.

PHE گفت: هر یک از کشتی مسافران پرواز بازگشت به انگلستان خواسته خواهد شد که به خود منزوی کردن زمانی که آنها بازگشت.

در چین Covid-19 – بیماری آورده coronavirus – در حال حاضر ادعا 2,004 زندگی با توجه به چینی آخرین آمار منتشر شده در روز چهارشنبه.

شده اند وجود دارد 74,185 تایید عفونت های ثبت شده در سرزمین اصلی چین و در حدود 700 موارد در کشورهای دیگر.

در انگلستان در مجموع 5,549 مردم تا به حال تست شده برای این ویروس به عنوان پنج شنبه در ساعت 14:00 به وقت تهران. نه تنها مردم را آزمایش مثبت است.


آیا شما شده است متاثر از آنچه اتفاق می افتد بر روی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ؟ به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی