انگلیسی رشته در یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن قادر خواهد بود به هیئت مدیره یک تخلیه خانه پرواز روز جمعه وزیر امور خارجه بریتانیا گفته است.

تنها کسانی که در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از بیماری خواهد بود قادر به سفر و آنها را قرنطینه می شود و خود را در بازگشت به انگلستان از آن قابل درک است.

کسانی که تست مثبت باقی خواهد ماند در ژاپن برای درمان.

دومینیک Raab گفت: پرواز خواهد بود از توکیو خواست هر گونه دیگر انگلیسی ها که می خواستند به ترک برای در تماس گرفتن.

وجود 74 اتباع بریتانیا در الماس شاهزاده بوش کروز که احتمالا در 5 فوریه پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ داشت به ویروس.

بیش از 620 مردم پردازنده کشتی کروز قرارداد ویروس – آن را حمل در مجموع 3700 مسافر. این بزرگترین خوشه ای از موارد در خارج از چین است.

روز شنبه زمانی که دو هفته ای قرنطینه دوره تمام شده و مقامات مجاز از مسافران که در حال آزمایش منفی برای این ویروس به پیاده.

به وزارت امور خارجه توصیه کرد همه اتباع انگلستان به ماندن پردازنده تا زمانی که این سازمان یک تخلیه پرواز برای آنها هشدار می تواند وجود داشته باشد مشکلات اداری اگر آنها به سمت چپ کشتی.

تایید که یک پرواز شده بود سازمان دومینیک Raab در بیانیه ای گفت: “اطلاعات فرستاده شده اند به کسانی که ثبت نام کرده اند برای پرواز. ما مصرانه از دیگر اتباع بریتانیا هنوز هم به دنبال ترک با ما تماس بگیرید,” او گفت:.

“ما همچنان به حمایت از اتباع بریتانیا که مایل به اقامت در ژاپن است.”

کسانی که از بازگشت کشتی را صرف 14 روز در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral که در آن دو گروه از مردم از سفر چین در حال حاضر گرفته شده است.

“وجود دارد هیچ خطر و بیمارستان ادامه خواهد داد به اجرا به صورت عادی” وزارت بهداشت گفت.

در ضمن, بریتیش, زن و شوهر دوید و سالی هابیل از موبایل انتظار می رود که باقی می ماند در ژاپن پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

صحبت با BBC صبحانه روز چهارشنبه شان پسر استیو هابیل گفت: او می ترسید پدر و مادر خود خواهد بود از هم جدا شوند.

پدر او را به حال زوال عقل زودرس, او گفت:, و زن و شوهر نیاز به با هم.

در اوایل این هفته بریتانیا مسافر در هیئت مدیره کشتی ایلین اسپنسر گفت که او تا به حال شده است “بسیار نا امید” با دولت بریتانیا را پاسخ اولیه و گفت: نجات پرواز باید سازماندهی شده هر چه زودتر.

این می آید به عنوان آلن استیل, انگلیسی honeymooner مبتلا به کروناویروس در کشتی کروز اعلام کرد در Facebook که او را ترک کرده بود بیمارستان.

Mr استیل گفت که او در یک هتل در یوکوهاما و گفته شده است او نیاز به صرف دو هفته در قرنطینه که در هنگام بازگشت به انگلستان است.

ژاپن مواجه شده است و انتقاد بیش از آن در دست زدن به شیوع بیماری با یک متخصص سلامت تماس با وضعیت پردازنده “به طور کامل پر هرج و مرج”.

Covid-19 – بیماری آورده coronavirus – در حال حاضر ادعا 2,004 زندگی در چین با توجه به چینی آخرین آمار منتشر شده در روز چهارشنبه.

شده اند وجود دارد 74,185 تایید عفونت های ثبت شده در سرزمین اصلی چین و در حدود 700 موارد در کشورهای دیگر.

خارجی دفتر مشاوره تحت تاثیر قرار اتباع بریتانیایی به تماس با سفارت بریتانیا در توکیو در +81 3 5211 1100.

در انگلستان در مجموع 5,216 مردم تا به حال تست شده برای cornoavirus به عنوان چهار شنبه در ساعت 14:00 به وقت تهران. نه تنها مردم را آزمایش مثبت و بقیه تایید شده است منفی است.


آیا شما شده است متاثر از آنچه اتفاق می افتد بر روی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ؟ به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de