Coronavirus: اتباع رشته در خارج از کشور در ‘وخیم’ وضعیت


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اتباع بریتانیا قادر به بازگشت به خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس در “وخیم” وضعیت سابق وزیر هشدار داده است.

حزب محافظه کار MP کارولین Nokes گفت: بسیاری از رشته به عنوان کشور مرزهای خود را بسته و خطوط هوایی پرواز لغو شد.

دولت را برای مردم به بازگشت به خانه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است مانند “کلمات خالی” به آنها اضافه شده است.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: کارکنان مشغول به کار بودند با دیگر کشورها و شرکت های هواپیمایی به “غلبه بر موانع”.

در پاسخ به یک سوال فوری در مجلس آقای Raab گفت: وضعیت در حال تشدید کشورهای بستن مرزهای خود را “با هیچ یا کمی توجه کنید”.

با بدتر شدن بیماری همه گیر در سراسر جهان, خارجی, اتاق کار خود را تغییر توصیه های سفر روز یکشنبه اصرار اتباع بریتانیایی به بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

آقای Raab گفت: مسئولان مشغول به کار بودند “شب و روز” با دیگر دولت ها و شرکت های هواپیمایی برای قرار دادن فوری ترتیبات را به محل.

اما Ms Nokes MP برای رامنی و ساوتهمپتون شمالی گفت: بسیاری از ترکیبات قادر به دریافت از طریق به کارکنان سفارت در گوشی و تا به حال دریافت استاندارد e-mail messages گفتن آنها برای تماس با تور خود و یا بیمه گر.

بسیاری خود را صد مایل از فرودگاه با اقامت در هتل تبدیل شدن به طور فزاینده ای کمیاب.

‘تبدیل دور’

BBC بیننده خاص پارکر گفت: 18 سال پیش بن شده بود “اعراض” توسط کنسولگری بریتانیا در پنوم پن, کامبوج, چرا که او را ملاقات.

او گفت: بن داده شد کارت توسط ماموران امنیتی در خارج از ساختمان اما زمانی که او از طریق پست الکترونیکی کنسولگری او یک “باتلاق استاندارد” پاسخ.

آقای پارکر گفت که او می ترسید برای پسرش ایمنی در میان به طور فزاینده متخاصم جو و شایعات که او و سایر اتباع خارجی می تواند قرار داده و به قرنطینه.

در حالی که او در آنجا موفق به رزرو صندلی برای پسرش در یک خانه پرواز را از طریق کره جنوبی, آقای پارکر گفت: کل فرایند شده بود دشوار است.

پروازهای تجاری از مقصد بسیاری از آنها به سادگی در دسترس نیست, او گفت:, مگر اینکه آنها “قیمت ده ها هزار پوند و روت از طریق فرودگاه انتظار می رود به imminently”.

“هتل ها در حال بسته شدن پروازهای لغو مرزها در حال بسته شدن است و هیچ راه خانه.

“او (آقای Raab) می داند که وضعیت وخیم است – اما او می دانست که در هفته گذشته زمانی که او در خانه است که ما خواهد شد نگاه و برقراری ارتباط با شرکت هواپیمایی اپراتورها به مطمئن شوید که در آن وجود دارد شکاف ما همیشه می توانید ارائه پشتیبانی به همان اندازه که ممکن است.”

“من از او بخواهید توضیح دهد که چگونه او در حال کار با شرکت های هواپیمایی با استفاده نشده هواپیماهای پارک شده در فرودگاه ها در سراسر جهان را به مردم ما ، چشم انداز از شهروندان خواب در خیابان های کاراکاس است یکی خوب است.”

آقای Raab گفت: این میزان از مرز تعطیلی و اختلال سفر بود “بی سابقه” در دوران مدرن و او تا به حال دو برابر تعداد کنسولی کارکنان برای مقابله با “افزایش تقاضا”.

ویژه پرواز

او گفت بریتانیا بود و پرداختن به مشکلات خاص مواجه اتباع بریتانیا در پرو سنگاپور و استرالیا و نیوزیلند در همکاری با دولت ها و شرکت های هواپیمایی به نگه داشتن راه رفتن و دوباره باز کسانی که بسته شده بود.

آقای Raab گفت: نمایندگان مجلس که ویژه پروازهای خواهد شد در اواخر این هفته را به انگلیسی ها را از پرو در حالی که بریتانیا موافقت کرده بود با سنگاپور که آن را به عنوان یک حمل و نقل hub برای کمک به کسانی که در تلاش برای بازگشت از استرالیا و نیوزیلند.

“مهم ما این اولویت در حال حاضر است برای کمک به هزاران نفر از مسافران که نیاز دارید و می خواهید به بازگشت به خانه,” او گفت: نمایندگان مجلس است.

“از کجا تجاری گزینه های ممکن نیست و یا محدود داخلی محدودیت ما در تماس نزدیک با شرکت های هواپیمایی و مقامات محلی در این کشورها برای غلبه بر این موانع.”

بازگشت تلاش

بیش از 1000 انگلیسی ها ثبت نام کرده اند با سفارت در پرو حدود 200 نفر از آنها خواهد شد در اولین پرواز به خارج از کشور انتظار می رود به ترک در روز چهارشنبه.

آقای Raab همچنین گفت که او در مورد وضعیت در اندونزی, جزیره بالی در حال حاضر خانه به حدود 6000 یافته ،

اما او با اشاره به بازگشت موفق تلاش در دیگر کشورها از جمله مراکش که در آن بریتانیا دیپلمات ها در روزهای اخیر را تسهیل 41 پرواز حمل بیش از 8,500 مسافران قبل از مرزهای این کشور بسته شد.

برای آن دسته از اتباع بریتانیا در حال اجرا از پول آقای Raab گفت که وزارت امور خارجه به عنوان آخرین راه حل می تواند با ارائه وام اضطراری.

چند از نمایندگان مجلس نگرانی در مورد سرنوشت کشتی های کروز حاوی بسیاری از اتباع بریتانیا.

مرجان شاهزاده خانم است که در تلاش برای دریافت مجوز برای بارانداز در ریو د Janiero در حالی که کاستا ویکتوریا گزارش شده است که با توجه به حوض در ونیز نزدیک به قلب از بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im