Brexit حزب Senedd رهبر خوانده شده را علامت بی پروا تصمیم گرفته است برای خود جدا کرده و به نشانه “بالقوه سازگار” با کوروناویروس.

او اولین عضو از ویلز مجمع شناخته شده است به انجام این کار است.

این می آید به عنوان یک ارشد محافظه کار عضو مجمع نامیده می شود برای Senedd به “بس استاندارد کسب و کار” و تمرکز به طور کامل در coronavirus.

اندرو RT دیویس گفت: “هر چیز دیگری در آب و هوای فعلی غیر ضروری حواس پرتی.”

Brexit حزب هستم کارولین جونز خواهد deputise برای آقای بی پروا در اولین وزیر سوالات در روز سه شنبه.

در ضمن فشار در حال رشد است در ولز دولت مطابقت اطلاعیه های ساخته شده در انگلستان برای حمایت از کسب و کار.

  • ‘فقط تماس NHS 111 اگر شما نمی تواند مقابله در خانه’

آقای دیویس سابق ویلز محافظه کار رهبر گفت که او “شگفت زده” دولت در دستور کار روز سه شنبه جلسه عمومی بدون تغییر باقی مانده است.

به نام او برای هر وزیر به طرح به AMs آنچه خود گروه انجام شد در پاسخ به این ویروس.

آقای دیویس گفت: “خلاء در حال توسعه در ویلز اقتصادی دولت در پاسخ به Covid-19 بحران و واقعی وجود دارد سردرگمی در مورد آنچه که حمایت مالی وزیران ارائه ممکن است مردم محلی و کسب و کار”.

در توییتر گفت: صدراعظم بودجه در هفته گذشته “مشخص شده تعدادی از اقدامات اضطراری برای کمک به مردم و اقتصاد هنوز برخی نمی شود در ولز.

“این مهم است که هر وزیر به تشریح آنچه که آنها در حال رفتن به انجام.”

‘فوری اعلام لازم است’

بودجه اطلاعیه ها شامل تعلیق کسب و کار نرخ برای بسیاری از کافه ها و مغازه ها برای یک سال.

پنج شنبه گذشته ویلز دولت گفت که همه بودجه که می آید به ولز به عنوان یک نتیجه از اعلام نرخ “استفاده خواهد شد برای حمایت ویلز کسب و کار”.

اما این ادعا که عدم تایید از خزانه داری انگلستان در برگزاری ویلز وزرای بازگشت.

پس از آن ویلز, منشی, Simon هارت نوشت: به مناسبت Drakeford اولین وزیر گفت که انگلستان-تنها اقدامات اعلام کرد در بودجه “را نشان می دهد حدود 200 متر” در بودجه اضافی برای دولت ویلز.

“من امیدوارم که شما توافق می کنید که فوری اعلام کرد که مسابقات تعهدات توسط دولت انگلستان لازم است برای کمک به حمایت از مردم و کسب و کار در سراسر ولز در طول این بیماری همه گیر” او گفت:.

در پاسخ به آقای دیویس ویلز سخنگوی دولت گفت: “ما خواهد ساخت بیشتر اطلاعیه در مورد کوروناویروس پشتیبانی برای کسب و کار از جمله نرخ تسکین.

“وزیر دارایی ربکا Evans نوشت به خزانه داری انگلستان در روز جمعه به دنبال فوری وضوح در مورد سطح نرخ های امداد و کمک های مالی آن را تضمین به رسمیت شناختن تعداد بیشتری از کسب و کار کوچک در ولز و نیازهای خاص خود را دارند.”

دولت ویلز افزود: “ما همچنان از هر فرصتی برای به روز رسانی عمومی در اطلاعات مربوط به کروناویروس و چگونه ما در پاسخ به این سرعت در حال تغییر وضعیت است. این شامل دولت کسب و کار در Senedd.”

ویلز وزیر اقتصاد کن اسکیت به صورت جداگانه اعلام کرد روز دوشنبه که بانک توسعه ولز را ارائه دهد همه آن کسب و کار مشتریان خود در سه ماه سرمایه بازپرداخت تعطیلات برای کمک به آنها را مدیریت تاثیر این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی